18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Służba

Ec...........on • 2012-07-24, 00:49
Coś z innej perspektywy - pokazane na spokojnie - bez przebarwiania. Może fanatycy JP zobaczą jak to wygląda z niebieskiej strony. Później się dziwić, że po którymś telefonie od nawiedzonej baby która potrzebując hydraulika dzwoni na policję, funkcjonariusze przestają być mili...



A na ławeczce jacy grzeczni :roll:


"Awantura rodzinna - łapią za siekierę, chcą się lać" :idzwch*j:

Sarkos

2012-07-24, 00:54
Odróżniajmy policję od sk***ysynów, którzy wyładowują na przypadkowych ludziach swoje kompleksy. Dla tych pierwszych wielki szacunek za wykonywaną pracę, tych drugich powinno w służbach mundurowych nie być.

Ec...........on

2012-07-24, 01:01
Sarkos napisał/a:

Odróżniajmy policję od sk***ysynów, którzy wyładowują na przypadkowych ludziach swoje kompleksy. Dla tych pierwszych wielki szacunek za wykonywaną pracę, tych drugich powinno w służbach mundurowych nie być.



Dokładnie... ale niestety w każdym ale to w absolutnie w każdym zawodzie znajdzie się jakiś sk***ysyn który swoim postępowaniem robi opinię innym.

Przykład?

W czwartek złożył ślubowanie, pobrał mundur, a w sobotę policjanci znaleźli przy nim marihuanę. Młody funkcjonariusz z Legnicy prawdopodobnie skończył karierę w policji, zanim zdążył ją na dobre rozpocząć.

Tazarr

2012-07-24, 01:02
I weź tu : odróżnij "dresów sportowców" hasających sobie po lasach z kolegami od dresów sk***ysynów, którzy wyładowują się na przypadkowych gimbusach lecząc swoje kompleksy. Dla tych pierwszych wielki szacunek za pasję i hobby, ci drudzy nie powinni w dresach chodzić !

Leothyr

2012-07-24, 01:05
Za materiały o Policji zawsze piwko :)

CatsAway

2012-07-24, 01:07
tego kierowce w 6:12 brałabym z chęcią :D :D

Kuriki

2012-07-24, 01:31
P------ony Konrad haha fajnie wyszło ;p

sm...........ka

2012-07-24, 02:05
Bez przebarwień? A ten pseudo-noktowizor to co? :amused:

Za...........em

2012-07-24, 08:43
Przynajmniej mają jaja, żeby interweniować tam gdzie trzeba, a nie ta j***na straż miejska, która tylko z fotoradarami stoi i do kierowców się przypie**ala, a boją się do większej grupki podejść.

Sarkos

2012-07-24, 09:13
Tazarr napisał/a:

I weź tu : odróżnij "dresów sportowców" hasających sobie po lasach z kolegami od dresów sk***ysynów, którzy wyładowują się na przypadkowych gimbusach lecząc swoje kompleksy. Dla tych pierwszych wielki szacunek za pasję i hobby, ci drudzy nie powinni w dresach chodzić !


Kiedyś będziesz miał może więcej kontaktu z policją niż w GTA, to zrozumiesz.

Sh...........il

2012-07-24, 09:53
co to za zespół i tytuł piosenki w 6:06 ?

Ec...........on

2012-07-24, 11:01
VincereAutMori napisał/a:

co to za zespół i tytuł piosenki w 6:06 ?



Chanel i Marian Lichtman - Polska Samba


Tazarr

2012-07-24, 11:07
Sarkos napisał/a:


Kiedyś będziesz miał może więcej kontaktu z policją niż w GTA, to zrozumiesz.



co ty pie**olisz ? co to ma do rzeczy, czy ja coś o policji napisałem...?

Ec...........on

2012-07-24, 11:19
Tazarr napisał/a:



co ty pie**olisz ? co to ma do rzeczy, czy ja coś o policji napisałem...?



Po prostu reprezentujesz poziom kostki brukowej.