18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Służba

Ec...........on • 2012-07-24, 00:49
Coś z innej perspektywy - pokazane na spokojnie - bez przebarwiania. Może fanatycy JP zobaczą jak to wygląda z niebieskiej strony. Później się dziwić, że po którymś telefonie od nawiedzonej baby która potrzebując hydraulika dzwoni na policję, funkcjonariusze przestają być mili...



A na ławeczce jacy grzeczni :roll:


"Awantura rodzinna - łapią za siekierę, chcą się lać" :idzwch*j:

Fishak

2012-07-24, 14:20
Chłopcy kultura siedzą na ławce, pewnie jakiś sąsiad sk***ysyn zadzwonił że rozpie**alają ławki czy coś. Pamiętam jak nie dawno spotkałem kumpla, a że miał pół litra poszliśmy sobie kulturka siąść za blok gdzie nikt nawet nie przechodzi, następnie gdy już polewaliśmy po ostatnim kielonie i pogadaliśmy oczywiście, nadjechał radiowóz światło na nas, a policjant mówi że było na nas zgłoszenie że rozpie**ol robimy i gdzie jest reszta ekipy, bo jakaś kobieta na nas dzwoniła. Na początku chciał nam wj***ć stówkę ale dobrze że nie byliśmy naj***ni to utargowaliśmy po 50zł . A i tak był zawzięty, teraz żeby mandatu nie dostać to muszę zapie**alać 2km najmniej, żeby spokojnie w plenerze piwko otworzyć ze znajomymi, bo zaraz się zjawią panowie niebiescy, a jak napie**alali kumpla na środku rynku to nawet solid security uciekło, a policja pewnie na wstecznym wycofała z pobliskiego parkingu.

pyto

2012-07-24, 14:43
mam matke w policji, ojciec tez mundurowy i nawet mi sie nie chce komentowac niektorych wypowiedzi

Fishak ty nie rozumiesz, ze jak policjant dostaje zgloszenie to on musi pojechac, musi ci wstawic mandat jak cie znajdzie i musi ci zrobic kolo dupy?
bo jak nie zrobi to sam bedzie mial problem

sprawa jest prosta

powod -> zgloszenie -> interwencja -> mandat


idz pod sejm i protestuj przeciwko ustawie o przeciwdzialaniu alkoholizmowi, zeby zniesli zakaz picia w plenerze

policja tylko wykonuje polecenia pie**olnietych ludzi za pie**olnietymi ustawami

buer2008

2012-07-24, 14:57
Co mnie obchodzi czy jakieś babcie na policję z rurami dzwonią, policjant ma wypełniać swoje obowiązki i robić to z poszanowaniem dla ludzi, i uj z tym czy on też człowiek czy nie.

adams_123

2012-07-24, 15:05
ostatnio ktoś napisał komentarz, że wszystko można przedstawić w dobrym świetle...

Speedballwtf

2012-07-24, 15:35
Wielki szacun przede wszystkim dla anty-terrorystyki. Pracują za niewiele większą pensję niż zwykły niebieski a wejdą wszędzie i zrobią wszysto co trzeba, wariaci.

Fishak

2012-07-24, 15:44
@pyto wszystko fajnie ale można się dogadać z policjantem tak że da 50zł dla jednego i sprawa załatwiona, bo są tacy, a on robi wielką łaskę i jeszcze mówi czy nie chcemy na izbe jechać za to że się targujemy ze 100zł. Jakbyśmy rzeczywiście robili ten rozpie**ol to ok, ale za siedzenie by mógł nie być żyłą i trochę zjechać z tego mandatu.

t[e]rroR

2012-07-24, 15:46
po pierwsze tv kłamie
po drugie wypie**alaj stąd psie

CH.W.D.P !!!

Hajna334

2012-07-24, 15:47
Są policjańci którzy chcą dobrze i są pały które poszły aby robić samowolkę
tak samo są kibice którzy potrafią dobrze bawić się na stadionie i są kibole gimbusy którzy tylko tam chodzą na haje
Policjant widzi kibola
Kibic widzi pałe

Vatras

2012-07-24, 16:03
t[e]rroR napisał/a:

po pierwsze tv kłamie
po drugie wypie**alaj stąd psie

CH.W.D.P !!!



Ehh dawno warna nie dostałem :)

Wypie**alaj gimbusie na powietrze, póki wakacje masz.

Leothyr

2012-07-24, 16:14
t[e]rroR napisał/a:

po pierwsze tv kłamie
po drugie wypie**alaj stąd psie

CH.W.D.P !!!


O k***a, coś pięknego, retardus gimbo pospolitus w całej okazałości :mrgreen:

derley1

2012-07-24, 16:15
u mnie POlicja głównie spędza czas na BP na herbatce lub kawie gadając z kasjerkami.
Zauważyłem, że jak otrzymują wezwanie to tak wolno dupę zabierają jakby zamiast cukru ołów sypali do herbatek. Drogówka też się sprytem wykazuje i 10 m przed wyjazdem z miasta ( w sumie to już wiocha bo pola i żadnego domu) rozstawiają się z radarem a jak pada to z fotoradarem a jak hebli to z budy nie wychodzą i chociaż tyle dobrego.

do policji mądrych nie biorą

iHadToGo

2012-07-24, 17:36
Fishak napisał/a:

@pyto wszystko fajnie ale można się dogadać z policjantem tak że da 50zł dla jednego i sprawa załatwiona, bo są tacy, a on robi wielką łaskę i jeszcze mówi czy nie chcemy na izbe jechać za to że się targujemy ze 100zł. Jakbyśmy rzeczywiście robili ten rozpie**ol to ok, ale za siedzenie by mógł nie być żyłą i trochę zjechać z tego mandatu.



Wyobraź sobie, że może ktoś nie chcę aby dwa gimbusy siedziały przy bloku w którym mieszkają ludzie i piły sobie wódkę. Też by mnie wk***iło jakby dwoje małolatów siedziało mi pod oknem i coś popijało.
Piję się albo w domu, albo w miejscach do tego przeznaczonych a nie po krzakach.

varti

2012-07-24, 21:55
A dwa, Fishak policja to nie kebab na wielkim bazarze żebyś się z nimi targował.

wodnik

2012-07-24, 23:54
pomimo iz nie jestem osoba ktora przepada za Panami w mundurach to trzeba ich szanowac pomimo tego. wykonuja dobra robote i to nie podlega zadnemu zdaniu.

a ze sa ludzie i ludziska... to i w policja k***y sie zdarzaja...