18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślunskie Chachary

Pit89 • 2012-03-13, 00:31
Tak poprostu o kibicach
szacunek, a dla kogo to wy oceńcie

dae07

2012-03-15, 07:19
Uwazam ze po meczach powinni puszczac tych poj***nych kiboli na murawe i pozwolic sie napie**alac az te wszystkie debile sie pozabijaja...

Giacore

2012-03-15, 08:27
Jestem ciekawy ile osób wypisujących posty pod tym tematem poczuło na własnej skórze "nienawiść kibicowską" a ile to ciągnie swoją propagandę z TVN-u. Który do każdej afery wstawia wzmiankę "pojawiła się też grupa łysych ludzi z szalikami klubowymi" Fakt, jest faktem kibice się napie**alają. Ale jak czytam, że na ustawkach używają "kastetów" to wychodzi brak wiedzy na ten temat. Bojówki uzgodniły i podpisały "pakt" w którym jest jasno zawarte, że nie będą używać wobec siebie, żadnej broni "wspomagaczy" nie podpisały tylko 2 kluby z Krakowa. Chodzę na Lecha od 12 roku życia i nigdy nie czułem się na stadionie zagrożony. Jednak oczywiście zdarzają się jak w każdym społeczeństwie czarne owce, którzy pod przykrywką szalika kryją własne ambicje i wyładowanie agresji. Co do Policjantów to też zależy jacy są, zatrzymywany zostawałem kilkukrotnie do kontroli podczas jazdy czy na wyjaśnienie. I to wszystko zależy od tego czy wykonuje swój zawód dobrze czy źle. Nie wymagam od niego uśmiechu lecz szacunku. Jeśli on nie będzie agresywny nie będzie się wywyższał to też nikt na jego zachowanie nie odpowie agresją. A przedstawione na filmiku "robienie afery" z powodu trzymanych rąk w kieszeni jest czystą prowokacją.

okioko

2012-03-15, 09:11
Najwięcej pie**olą ci, którzy nigdy na meczu nie byli.

jeremyk19

2012-03-15, 10:08
@Giacore
Odnośnie trzymania rąk w kieszeni to jeśli kazał mu to zrobić to na pewno nie bez powodu skąd wiesz czy to nie było przed kontrolą, zawsze jest możliwość, że jakiś kretyn ma nóż albo inne gówno w kieszeni i może go zaatakować, i nie sądzę, że było -50, że koleś nie mógł przez chwile postać z rękami na wierzchu, podczas legitymowania go, a poza tym jak maja być nie wk***ieni policjanci jak idzie taka banda obok nich i drze ryja "zawsze i wszędzie(...)" to tak jak by policjanci wyzywali ich kochany ruch a kibice mieli by sobie nic z tego nie robić, więc szacunek należy się obu stronom.

cannabis7777

2012-03-15, 11:28
okioko napisał/a:

Najwięcej pie**olą ci, którzy nigdy na meczu nie byli.



Najwięcej pie**olą ci co w tym syfie uczestniczą i to oni niewinnym po łbach skaczą. Mówią, że policja strzela i pałuje niewinnych. k***a. Motłoch to motłoch. Idzie razem. Jak ktoś był na tyle głupi, żeby iść między chamstwem to potem niech się nie dziwi, że dostał po ryju. Żałosne dla mnie jest usprawiedliwianie się tym jaka to policja jest zła. Może jest, ale antynarkotykowa sekcja, a nie prewencja. Powiedzcie mi co by było gdyby nie eskortowano tych szympansów w dresach pod stadion? Rozbiegły by się bojówki i zaczęły napie**alać, hmm, a kogo? Bezbronnych. Gdzie tu k***a widzisz zamiłowanie do sportu?

Fraze

2012-03-15, 11:58
cannabis7777 napisał/a:



Najwięcej pie**olą ci co w tym syfie uczestniczą i to oni niewinnym po łbach skaczą. Mówią, że policja strzela i pałuje niewinnych. k***a. Motłoch to motłoch. Idzie razem. Jak ktoś był na tyle głupi, żeby iść między chamstwem to potem niech się nie dziwi, że dostał po ryju. Żałosne dla mnie jest usprawiedliwianie się tym jaka to policja jest zła. Może jest, ale antynarkotykowa sekcja, a nie prewencja. Powiedzcie mi co by było gdyby nie eskortowano tych szympansów w dresach pod stadion? Rozbiegły by się bojówki i zaczęły napie**alać, hmm, a kogo? Bezbronnych. Gdzie tu k***a widzisz zamiłowanie do sportu?



Po 1. nie pie**olą tylko merytorycznie się wypowiadają, podczas gdy Twoje wypowiedzi budzą mój szczery uśmiech. Wiele razy obserwowałem autobusy jadące z kibicami przez moje miasto i jakoś nigdy się nie spotkałem z tym, żeby autobus się zatrzymał i Kibice zaczęli napie**alać niewinnych ludzi. Czy to w Warszawie, Poznaniu, Łodzi czy też w Krakowie. Mówię tu o meczach w których uczestniczyłem. Dlatego proszę skończ z demagogią. Łatwo jest oceniać coś o czym nie mamy bladego pojęcia. Wkrocz na ścieżkę kibicowską i zobaczysz jaka jest emocjonująca, pełna przygód i wrażeń (tych pozytywnych) :-) Piłka nożna dla Kiboli !

HutnikHKS

2012-03-15, 14:05
Gdyby interesowała Nas piłka to zostalibyśmy piłkarzami - stara dobra prawda. ave hoolsi !

Metzeger

2012-03-15, 15:11
Uwierzę w pie**olenie tych palantów z ruchu (mała litera specjalnie zastosowana, ze względu na brak szacunku do nich i jakichkolwiek innych "kibiców") jeśli zobaczę, że ktoś spokojnie przejdzie w szaliku/koszulce z emblematem innej drużyny piłkarskiej przy takiej bandzie neardentali i wyjdzie z tego spotkania bez szwanku.

Nakwasowany

2012-03-15, 17:11
mi sie tylko jeden kawał nasuwa: jak kibole uratowali staruszkę? - Przestali ją kopać ;)

Kozioł.

2012-03-15, 17:38
Byliście kiedyś na meczu? Znacie jakiegoś kibica czy tylko powtarzacie to co usłyszeliście w tv? Widzę że tutaj co jeden to większy znawca środowiska zgłoście się do Gw tam takich speców potrzeba. Dobra idę spalić pare wiosek :chainsaw:

bosky7

2012-03-15, 17:44
Ech żyjcie sobie ludzie w tym waszym kolorowym swiecie. Wierzcie stereotypom ogladajcie tvn i idzie sie gdzies ponapinac na gownie sie znajac. Gdybys byl chociaz na 1 meczu wyjazdowym zrozumialbys jak policja traktuje kibicow.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW

dlugowieczny

2012-03-15, 18:53
Kozioł. napisał/a:

Byliście kiedyś na meczu? Znacie jakiegoś kibica czy tylko powtarzacie to co usłyszeliście w tv? Widzę że tutaj co jeden to większy znawca środowiska zgłoście się do Gw tam takich speców potrzeba. Dobra idę spalić pare wiosek :chainsaw:


Weź nie opowiadaj bzdur, rok temu dwudziestu cymbałów wpadło na osiedle pytając młodzież za kim idą i obijając ich. Trzynastoletni syn sąsiada nie dość, że zarobił po gębie, to jeszcze telefon mu wzięli. Dlatego jestem za tępieniem tego bydła, a jak trzeba to strzelać z ostrej amunicji, gnoje powinni wiedzieć gdzie jest ich miejsce.

PiotrTAG

2012-03-15, 19:22
noe82 napisał/a:

ad1/ kibole to zwierzęta, chodzą po ulicahc drą mordę, zamiast kibicować jak człowiek na stadionie,
ad2/ policja to takie same zwierzęta, ze względu na to jak sie zachowują, ponadto ludzie zatrudniani w oddziałach prewencji to banda analfabetów i ludzi z wodogłowiem, u których średnia IQ nie przekracza 40.

wzajemnie sie nakręcają jak Izrael i Iran




Prokurator

2012-03-15, 21:40
@noe82 Co Ty tak na prewencje cięty? Nie przyjęli Cię?

Dusz

2012-03-15, 21:41
Gówno wiecie nikt niewinny w ryj nie dostanie. Ale wy emusowate gimbusy musicie się spinać.