18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślunskie Chachary

Pit89 • 2012-03-13, 00:31
Tak poprostu o kibicach
szacunek, a dla kogo to wy oceńcie

iHadToGo

2012-03-14, 21:00
Ten filmik to kompletna pierdoła. Coraz częściej na sadolu, widzę filmiki o kibicach, co mnie najnormalniej na świecie wk***ia.
Stężenie gimbusów na tym forum jest coraz większe.

titstitstits

2012-03-14, 21:08
mimo, że z gieksy to czekom na ten film

fibb

2012-03-14, 21:11
"wołałbym aby syn został chuliganem niż policjantem"
gdyby nie policja to by te bydło wszystko rozniosło w drobny mak po tych meczach.
nowe stadiony się otwiera, a po meczu wszystko rozwalą. krzesła pourywają, bramki powyłamują.
Naj***ni atakują przechodniów.
ale to oni są biedni i poszkodowani jak ich policja pałkami obłoży albo gazem potraktuje.
Policja powinna mieć jeszcze większe upoważnienia w takich sytuacjach. bo to jest władza która pilnuje porządku i bezpieczeństwa innych.

fsdfsdsf

2012-03-14, 21:11
Po samej postawie tych typów na filmiku widać ze same niedorozwoje szukające zaczepki. Buja się toto jak małpa i myśli że będąc w grupie 20 osób jest najmocniejszy. Jak policja go przekopie to łozjeu JP na 100% pobili mnie w 5 to niesprawiedliwe :( Szkoda że nie są tacy delikatni jak się walą po ryjach kastetami na ustawkach

~Griszon

2012-03-14, 21:50
po filmikach tego typu przypomina mi się zawsze jedna scena

Silnoręki

2012-03-14, 21:53
noe82 napisał/a:

ad1/ kibole to zwierzęta, chodzą po ulicahc drą mordę, zamiast kibicować jak człowiek na stadionie,
ad2/ policja to takie same zwierzęta, ze względu na to jak sie zachowują, ponadto ludzie zatrudniani w oddziałach prewencji to banda analfabetów i ludzi z wodogłowiem, u których średnia IQ nie przekracza 40.

wzajemnie sie nakręcają jak Izrael i Iran



Powiedział wielki kibic co raz w życiu był na meczach, a policje widzi tylko w TVN. :idzwch*j:

minetek

2012-03-14, 21:56
akurat w tym wypadku chyba będę trzymał stronę policji :(
a dlatego że debili i matołów trzeba tępić i eliminować
za komuny milicjanci wiedzieli jak rozpie**olić tłum a teraz się policja pie**oli jak matka z łobuzem

Numernabis

2012-03-14, 22:20
@up
Wedle tego co piszesz to powinni Cie wyeliminować w pierwszej kolejności skoro wolisz komunę na kształt murzynskiego ghetta zamiast demokracji.

cannabis7777

2012-03-14, 23:25
k***a no nie wierze. Słuchać racji tępaka, który potrafi tylko krzesełka na własnym stadionie wyrwać. Policja musi być agresywna wobec bydła, bo to jest jak z dobrym nauczycielem. Jak jest za dobry to potem ma przej***ne na lekcjach. Psiarnia tak samo, jak nie zajebie jednemu i drugiemu pałą przez ryj to ich zdominuje chlew tak, że ch*ja pożytku z tej policji będzie. Cham gada jaka to policja jest zła, a zamiast przyśpiewek dopingujących jego "ukochaną" drużynę słyszymy "j***ć Ruch" czy ch*j wi tam inny klub. Miłość to nie k***a nienawiść i nie można tego przekładać na "oo, ale ze mnie patriota bo niemca nie lubie". Banda niedorozwojów, którzy sami siebie oszukują. Taak. Bardzo czuję klimat kibicowski, szczególnie wtedy jak banda Resovii Rzeszów wjeżdża mi na osiedle i jak słysze tylko huki i wrzaski odbijane przez bloki to się boi człowiek spokojnie do domu wrócić. Sk***ysyny nudzi im się to niech sie biją między sobą na rękawice, a nie ze sprayami wypisują pierdoły po czyjejś własności. Ostatnio się natknąłem znów na inteligenty napis na moim osiedlu "Resovia Gej" co k***a tylko facepalma na mą twarz przywołało i brak słów jak można być tak skończonym idiotą. No ale czegóż się spodziewać po ludziach, którzy kontakt z kulturalnym społeczeństwem mieli jedynie w sądzie.

Tuiq

2012-03-15, 00:05
A mnie od zawsze zastanawia skąd się wziął ubiór kiboli. Napie**alanie się to sport, że w ortalionie chodzą? W ten sposób utożsamiają się z piłkarzami? Nie rozumiem.

antykreator

2012-03-15, 00:32
a niech się biją , nawet mordują... ale niech chociaż nagrają, fajnie się patrzy jak debile walczą

WhyMe?

2012-03-15, 00:49
Może nie jestem kibicem ale osobiście nie lubię ruchu. Znam taką fajną piosenkę "Ruch śmierdziele brudne cwe*e ale ale alooo" :amused:

Szouek

2012-03-15, 01:06
Tuiq napisał/a:

A mnie od zawsze zastanawia skąd się wziął ubiór kiboli. Napie**alanie się to sport, że w ortalionie chodzą? W ten sposób utożsamiają się z piłkarzami? Nie rozumiem.



Ciężko się biega w ciężkiej skórze, ciężkich butach, dlatego nosi się lekkie ubrania i lekkie buty. Ciężko się domyślić ? Wykaż choć krzty mózgu więcej niż te barachło ;)

Fraze

2012-03-15, 01:24
Wyrażacie się o kibolach jacy to oni debile i pół mózgi, a czytając Wasze komentarze uważam, że jest dokładnie odwrotnie. Ale wynika to pewnie z tego, że w dniu meczu w Waszych miastach staracie się domu nie opuszczać. Stąd ta nagonka. Chciałem jednak nawiązać do jednej sytuacji. Będąc na wyjeździe swojej drużyny x lat temu (Sląskiej,do Wodzisławia, był to mój 1 wyjazd mając lat 16) szedłem na oczywiście w kordonie, jak to się teraz mówi kiboli, a przede mną szedł ojciec z niepełnosprawnym synem. Ów syn zobaczył sklep po drodze i chciał do niego pójść. Policjant to zauważył i jakże by inaczej, odepchnął chłopaka, zj***ł go i zaczął straszyć pałą nie zważając na jego kalectwo. Wszyscy za ojcem i synem stanęli od razu murem( bo pewnie co 2 tutaj to by się zesrał na miętowo) i zaczęło być nerwowo. Gliniarz, co dziwne, zrozumiał co doj***ł i sytuacja się uspokoiła. Podobnych sytuacji można mnożyć, strzelanie z broni gładkolufowych w byle kogo (na moich oczach nie awanturująca się dziewczyna oberwała w udo - padła jak mucha) gaz łzawiący do odjeżdżającego pociągu z nami po meczu w Łodzi. Mam nadzieję, że w filmie będą ujęte wątki pomocy Kibiców dla domów dziecka, robienie paczek świątecznych, zbiórki pieniędzy na meczach na różne operacje dla chorych czy sprzęt rehabilitacyjny, bo 3/4 ludzi w tym kraju chłonie syf z TVN-u myśląc, że ich racja to jedyna racja. Żal mi Was :roll: a to czy ktoś się uczy czy nie to nie Wam osądzać, bo w życiu różnie jest i nie od nas wszystko zależy. Dodam, że studiuję, pracuję, jestem zaręczony. I zawsze będę bronił środowisk kibicowskich.

PS: Ten z największą ilością piw w ad.1 napisał, że chodzą po ulicach i drą ryja.
Masz rację, Ci kibice siatkówki, żużla, hokeja to niezłe patole. :homer: Pozdro dla kumatych :pijaki:

NieWeszles

2012-03-15, 02:37
Żołądkowa napisał/a:

@up camel
Policja nie niesie Prawa i Porządku tylko Korupcję
mogę poświadczyć sytuacji Ja i moi kumple jak ktoś na lewo odkupywał papierosy z komisariatu,
tak samo mogę poświadczyć że znam dwóch którzy napie**alają żony
I niejednokrotnie widziałem jak jeździli pijani samochodem i jak kupowali alkohol w czasie zmiany nocnej.
Znam chłopaka którego pijany ojciec policjant zaatakował nożem, sąsiedna miejscowość.
Ten sam policjant bije swoją żonę. To już trzeci.
Znam chłopaka który w 2000 roku dostał wyrok 3 lat bezwarunkowego więzienia za jedną lufkę palenia
tj. 0,2 g. czegoś co jeszcze 30 lat temu było legalne i było rzeczą którą babcia sadziła w ogródku żeby odpędzić pasożyty i chwasty. A wasi ojcowie chodzili ubrani w ciuchy w włókien konopnych.
I komu to przeszkadzało to nie wiem ale mogę tylko powiedzieć.

Ze ta policja to korupcyjna zakała naszego pięknego narodu.

Więc niech wam nie pie**oli jakiś dureń że czarne jest białe



Po pierwsze to co ma k***a lufka palenia do policji?! Przecież to prawo karne zabrania posiadania i palenia marihuany. Policja tego nie ustalała.. To nie wiem o co Ci chodzi.
Kiepskie argumenty podajesz. Bo w każdej grupie społecznej, zawodowej itd, znajdą się idioci.
Wśród księży też są pedofilie i alkoholicy. Wśród lekarzy też znajdzie się taki co bije żone i gania dzieciara z nożem. Tak więc?

A nawiązując do filmu, to i z jednej i z drugiej strony jest mnóstwo prowokatorów. Ale moim skromnym zdaniem, do policji powinien być większy szacunek. Bo niektórzy na zbyt wiele sobie pozwalają.