18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ślub motocyklisty

piotrwiacek1 • 2012-10-03, 01:01
koledzy dali niezły prezent na wesele

CiastuS

2012-10-03, 15:58
Nasz piękny Rzeszów ;) )))

Bawar4

2012-10-03, 16:50
pięknie to wyszło :)
naprawdę szacunek

dlugowieczny

2012-10-03, 17:19
xyz893 napisał/a:

Przy tego typu filmikach powinno się zablokować możliwość dodawania komentarzy bo krew zalewa na wypowiedzi niektórych gimbusów i ciężko później się w autobusie powstrzymać jak się takiego spotka :/
LEWA W GÓRĘ!!!


Jesteś przeciwnikiem wolności słowa?
Schabik napisał/a:

@xts

ps. zdechnij ch*ju w męczarniach


busek napisał/a:


to jesteście po prostu POj***nI i z całego serca życzę wam, abyście sami skończyli na wózki, sparaliżowani od szyji w dół bez nikogo do pomocy. Abyście srali i szczali pod siebie i utopili sie we własnym gównie. ch*j WAM W DUPY.


Niech zgadnę, co tydzień chodzicie do kościoła?
muscas napisał/a:


a może poprostu go kocha? może była z nim zanim miał wypadek na motocyklu i została z nim bo go kocha? ale szczerze Ci współczuje skoro termin 'prawdziwa szczera miłość' jest Ci całkowicie obcy... ciekawe co byś poczuł gdybyś był w takiej sytuacji jak on i ktoś powiedział że Twoja kobieta jest z Tobą dla kasy ( o ile wogóle jakąś masz) a teraz prosze bardzo wszystkie gimbusy mogą po m nie pojechać. Jebie mi to.


Nie bądź śmieszny. Prawdziwa miłość to może i była, ale wcześniej czy później, któryś z jego kolegów doprawi mu rogi. Na szczęście będąc na wózku, nie będzie się musiał schylać w drzwiach.

edit.
w siódmej minucie jakiś pedał niedoj***ny stwarza zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, co za zjeb.

fazzie

2012-10-03, 17:42
Srasłkasz napisał/a:

Smutno mi się zrobiło jak zobaczyłem, że na wózku inwalidzkim wyjechał. ;(



aj Ty żartownisiu, prawie Ci uwierzyłem ;)

paczfiko

2012-10-03, 17:47
piszcie co chcecie ale dawno się nie popłakałem. kto nie jeździ ten nie wie. lewa do GÓRY. dla młodej pary wszystkiego dobrego, a dla pana młodego wszystkiego dobrego

wojas30

2012-10-03, 17:56
Jak wyk***ił na motorze i złamał kręgosłup to co mu mieli dać? Motocykl? Chyba żeby sobie go siedząc na tym wózku polerował do upadłego bo pojechać to mu będzie cięzko...

TelewiZorro

2012-10-03, 20:18
nuda żaden motur się nie wypie**olił

simek147666

2012-10-03, 20:22
aż mnie ciary przeszły :) zajebista niespodzianka, lepsza od jakiegoś ch*jowego śpiewania stolat.

m2ti

2012-10-03, 20:39
Pan młody z pewnością był zadowolony z takiej niespodzianki,nawet jeśli jeździ na wózku z powodu wypadku podczas jazdy to pewnie bardziej się ucieszył na widok tylu motocyklistów niż na widok ciotek które widzi raz na ruski rok czy coś tam...ogólnie szkoda mi gościa,natomiast nóż mi się w kieszeni otwiera czytając Wasze komentarze,zauważam też że większość Polaków mentalnie jest jeszcze w komunie,a spory odsetek użytkowników tego portalu jak i rodaków w naszym kraju reprezentuje wieś umysłową i są strasznie zazdrośni,niczym Wam też nie idzie dogodzić.Ktoś wspomniał kilka postów wyżej o nagłówku tej strony "Codzienna dawka czarnego humoru",czy debilne "gangman style" i inne to jest też dla Was czarny humor,to może być?Stacza się ten portal przez młodzież w wieku gimnazjalnym których rajcuje walenie konia przed panienkami z ku*asem.
LWG!

Uw...........am

2012-10-03, 21:46
U mojej kuzynki na weselu byla podobna akcja po wszystkim skasowali karton gorzkiej ;)

Novik

2012-10-03, 22:58
zrobili mu smaka bo nie pojezdzi na moturku

Muscasa

2012-10-05, 10:40
dlugowieczny napisał/a:




Nie bądź śmieszny. Prawdziwa miłość to może i była, ale wcześniej czy później, któryś z jego kolegów doprawi mu rogi. Na szczęście będąc na wózku, nie będzie się musiał schylać w drzwiach.



przede wszystkim śmieszna nie śmieszny, bo jestem kobietą, to po pierwsze. po drugie to jeżeli ktoś mu doprawi rogi to jego żona nie kolega, a po trzecie i najwazniejsze to bardzo jest mi przykro że masz takie zdanie o kobietach, ale to, że Ci sie takie trafiały (bo skadś masz takie zdanie o płci przeciwnej) to nie znaczy że wszystkie takie są. mówiąc tak o kobietach i uogólniając obrażasz kobiety które są w swoich związkach fair. a na koniec mojego monologu życzę Ci żeby Ci się w życiu trafiła taka kobieta która będzie Cie kochała i była z Tobą szczera i wierna Tobie mimo przeciwności losu.