18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ślub motocyklisty

piotrwiacek1 • 2012-10-03, 01:01
koledzy dali niezły prezent na wesele

Czajol3

2012-10-03, 11:29
... co to ma być, bo na wózku?
Mam nadzieje że przynajmniej starzy nadziani, nie będzie powtórki z Sosnowca :)
P.S. zapomniałem że fiutek nie działa

Og0r

2012-10-03, 11:30
A może chłopak nie na stałe na wózku tylko tymczasowo, np. jakas rehabilitacja?
Tak czy inaczej - szacun dla chłopaków, bo pokazali, że są przyjaciółmi nie tylko na drodze - lewa w góre!
A młodym najlepszego!

@Schabik - dokładnie. I niech go sowy obsrają!

komandoklucha

2012-10-03, 11:35
ta jak jest na wuzku to każdy go lubi etc bo biedna kaleka walczy z rzyciem a przed wypadkiem(domysł) to pewnie rzucali w niego papierkami i się śmiali że ma brzydką narzeczoną/dupe

domink1521

2012-10-03, 11:39
Czyli co wystarczy jeździć na wózku by dostać taki prezent ?

xts

2012-10-03, 11:48
Aeze napisał/a:

@xts - życzę Ci z całego serca, żebyś wkrótce był tak zmotoryzowany jak on. Tylko to tego stopnia...abyś nie mógł swojej własnej flegmy z ryja wytrzeć.



Schabik napisał/a:

@xts
może w przeciwieństwie do twojej dziołchy (o ile jakąś masz w ogóle) ta dziewczyna nie patrzy na stan portfela i wygląd, ale przede wszystkim na to jakim jej już teraz mąż jest człowiekiem.

ps. zdechnij ch*ju w męczarniach



wyj***ne mam co myślicie i wasze przedszkolne ramówieczki typu "nie, bo ty" po mnie spływają

dodatkowo przytaczam tekst z pod loga "codzienna dawka czarnego humoru"

Ci, którzy go bronią to pewnie wielcy właściciele motorków, jak murzyn się pali to śmieszne, dziecko ze zdeformowanym ryjem też ha ha ha ale jak jakiś baran z waszego motorkowego otoczenia zapie**ala na wózku to już trzeba płakać i współczuć.

busek

2012-10-03, 11:50
Powiem tak. To jest sadistic, więc fakt, w niektórych tematach nie powinny obowiązywać normy moralne i nie powinno byc miejsca na sentymenty. Ale w tym przypadku ktoś, kto pisze takie komentarze typu :

Cytat:

buahaha jebłem jak zobaczyłem typa na wózku inwalidzkim lol,

fajna panna, szkoda mi jej



Cytat:

Czyli co wystarczy jeździć na wózku by dostać taki prezent ?



Cytat:

... co to ma być, bo na wózku?
Mam nadzieje że przynajmniej starzy nadziani, nie będzie powtórki z Sosnowca :)
P.S. zapomniałem że fiutek nie działa





to jesteście po prostu POj***nI i z całego serca życzę wam, abyście sami skończyli na wózki, sparaliżowani od szyji w dół bez nikogo do pomocy. Abyście srali i szczali pod siebie i utopili sie we własnym gównie. ch*j WAM W DUPY.

pieto90

2012-10-03, 12:11
Aeze napisał/a:

@xts - życzę Ci z całego serca, żebyś wkrótce był tak zmotoryzowany jak on. Tylko to tego stopnia...abyś nie mógł swojej własnej flegmy z ryja wytrzeć.




Schabik napisał/a:

@xts
może w przeciwieństwie do twojej dziołchy (o ile jakąś masz w ogóle) ta dziewczyna nie patrzy na stan portfela i wygląd, ale przede wszystkim na to jakim jej już teraz mąż jest człowiekiem.

ps. zdechnij ch*ju w męczarniach



I czym wy się od @xts różnicie? :homer:
Przyganiał kocioł garnkowi.


xts napisał/a:


dodatkowo przytaczam tekst z pod loga "codzienna dawka czarnego humoru"



Dokładnie.

servus124

2012-10-03, 12:21
Zajebiste wesele, ciekawe jak po całej tej szopce motocykliści wracali do domu i ile spowodowali wypadków :mrgreen:

marcinsud

2012-10-03, 12:23
@moonmaker05 a co jakby jechali Audi to by było mniej obciachowo? k***a co jest złego w Lexusie?

lisv669

2012-10-03, 12:54
widocznie pan młody osobiście się na motorze rozj***ł skoro tyle motórzystów

Muscasa

2012-10-03, 13:07
makabrax napisał/a:


koleś musi być nieźle dziany skoro laska się zdecydowała na takie coś... (chyba że już tylko czeka na jego kolegów :D )



a może poprostu go kocha? może była z nim zanim miał wypadek na motocyklu i została z nim bo go kocha? ale szczerze Ci współczuje skoro termin 'prawdziwa szczera miłość' jest Ci całkowicie obcy... ciekawe co byś poczuł gdybyś był w takiej sytuacji jak on i ktoś powiedział że Twoja kobieta jest z Tobą dla kasy ( o ile wogóle jakąś masz) a teraz prosze bardzo wszystkie gimbusy mogą po m nie pojechać. Jebie mi to.

vatherland napisał/a:

Dlaczego pan młody nie palił gum jak motocykliści na tych motorach?

Pan młody spali gume wieczorem :D

karoldeicide

2012-10-03, 13:15
ciekawe jak pierwszy taniec poszedł
dla spinaczy : to jest sadistic nie tv trwam

Tomcio666

2012-10-03, 13:50
Lexus na blachach z Mielca - mieściny w której króluje hasło "Zastaw się a pokaż się"

delsol

2012-10-03, 15:30
Mogli chociaż koszule z kołnierzykiem włożyc, a nie bydło w tshirtach :D

Tibertorius

2012-10-03, 15:34
Dzichader napisał/a:

gdzie ten prezent bo 10 minut to sporo czasu.
I dlaczego mu nie dali kręgosłupa nowego?


a ty czemu jestes takim idiota ?