18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślązak gra w Battelfielda3.

Saute • 2013-03-19, 19:37
Wesoły Ślązak gra w ostatni dodatek do gry Battelfield 3.


wiesiors4

2013-03-19, 19:49
To ma być w jakiś sposób zabawne czy jak?

Zaebauem

2013-03-19, 19:58
własnie nie wiem, żenada jak ch*j. niech sp***alaja pól szwaby j***ne. do gazu tak samo jak zydow i muzulmanow.

unkenzo

2013-03-19, 20:02
Zaebauem - żydowski to masz nick i na ciebie szkoda gazu

so whaat

2013-03-19, 20:02
@Zaebauem
zamknij japę, pedale z warszafki. Śląsk pracuje cięzko na utrzymanie tego beznadziejnego kraju, ktoś musi wypracowywać jakieś zyski. jedyne miejsce w Polsce które generuje realne dochody to Śląsk i GOP, a nie warszafka, gdzie tylko pedały, brudasy i złodzieje zapinają siebie nawzajem myśląc o tym jacy to oni światowi nie są. żałosne

hr...........ns

2013-03-19, 20:45
@so whaat
Ciekawe gdzie byście studiowali socjologię, marketing i turystykę gdyby nie było Warszawy.

NecroVision

2013-03-19, 20:57
@hrns sam sobie doj***łes szpadlem... Właśnie k***a by nie studiowali i byłoby znacznie mniej półdebili pozornie podnoszących tylko wykształcenie w tym kraju.

so whaat

2013-03-19, 21:56
hrns napisał/a:

@so whaat
Ciekawe gdzie byście studiowali socjologię, marketing i turystykę gdyby nie było Warszawy.



a na ch*j mi takie gówno studiować? żeby zasilić szeregi j***nych magistrów-bezrobotnych, wykładających towar w biedronce? idiota. wracaj do studiowania kogniwistyki, prawdziwe studia zostaw dla prawdziwych ludzi.

Bugini

2013-03-19, 22:07
so whaat napisał/a:

@Zaebauem
zamknij japę, pedale z warszafki. Śląsk pracuje cięzko na utrzymanie tego beznadziejnego kraju, ktoś musi wypracowywać jakieś zyski. jedyne miejsce w Polsce które generuje realne dochody to Śląsk i GOP, a nie warszafka, gdzie tylko pedały, brudasy i złodzieje zapinają siebie nawzajem myśląc o tym jacy to oni światowi nie są. żałosne



Skąd wiesz, że on jest ze stolicy? Bazujesz na stereotypach i jakichś zabobonach reprezentując poziom podobny do atakowanego przez ciebie gamonia. Poczytaj sobie ile rocznie hajsu generują poszczególne województwa a kraj nie jest beznadziejny tylko katowany kulturowo i gospodarczo przez obecną politykę i towarzystwo Pookrągłostołowe

SirWilly

2013-03-19, 22:10
Jesteście żałośni . Gdziekolwiek zobaczycie słowo "śląsk" "ślązak" to od razu spinacie wory i obrażacie osoby pochodzące ze Śląska. pie**oleni debile których nie nauczono kultury.

St...........el

2013-03-19, 22:13
pie**olicie, każdy, kto używa "k***a" jest polakiem.

orion123123

2013-03-19, 22:17
k***a skończcie z tymi wyzwiskami bo mi sie srac chce
Ślązok to ślązok
A polok to polok
ch*j
FreakyGamerzz Kanał jego

w wy k***y gorolskie skad mocie węgiel !??? skad z slaska bo jak by nie slazacy to nawet byscie nie mieli jak obiod zrobic zjebusty jedne

Inoquez

2013-03-19, 22:17
Ślązok?? ZAKAMUFLOWANY SZKOP pewnie w battlefielda 1942 grał III Rzeszą Volksdojcz zasrany kopalniany

ja...........ze

2013-03-19, 22:18
No tak jest często. Wiekszość tu piszących na śląsk nigdy na nim nie była, nie znają ludzi ślązoków, tak samo nie znają ludzie warszawiaków. Stereotypy i ch*j

Stefan_Sigal

2013-03-19, 22:18
Ja pie**olę, nie dość że koleś wymawia "R" jak Tusk, albo jeszcze gorzej to jakby tego było mało gada śląską gwarą. Dobrze że rudy jeszcze nie jest.