18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ślązak gra w Battelfielda3.

Saute • 2013-03-19, 19:37
Wesoły Ślązak gra w ostatni dodatek do gry Battelfield 3.


hr...........ns

2013-03-20, 18:35
so whaat napisał/a:



a na ch*j mi takie gówno studiować? żeby zasilić szeregi j***nych magistrów-bezrobotnych, wykładających towar w biedronce? idiota. wracaj do studiowania kogniwistyki, prawdziwe studia zostaw dla prawdziwych ludzi.



Uwaga tłumaczę jak do debila - takie kierunki istnieją właśnie dzięki przyjezdnemu bydłu m.in. ze ślunska

bolszewik

2013-03-20, 18:38
@Bugini masz browar
@so whaat masz ch*ja w oko, jesteś jebnięty jak myślisz że śląsk generuje cały polski kapitał

generaleiroxD

2013-03-20, 22:26
so whaat napisał/a:

@Zaebauem
zamknij japę, pedale z warszafki. Śląsk pracuje cięzko na utrzymanie tego beznadziejnego kraju, ktoś musi wypracowywać jakieś zyski. jedyne miejsce w Polsce które generuje realne dochody to Śląsk i GOP, a nie warszafka, gdzie tylko pedały, brudasy i złodzieje zapinają siebie nawzajem myśląc o tym jacy to oni światowi nie są. żałosne


dokładnie myślicie, że dlaczego Religa budował wszystko na śląsku? Bo w Warszawie by po tygodniu wszystko pie**olneli i zaczeli by obalać halbę tam są same cwaniaki co tylko cwaniakować potrafią.

B-B

2013-03-21, 08:33
@Up
Dobra dobra już się tak nie jaraj tym śląskiem !
Niestety przymusowo moje miasto i byłe województwo, k***y z wiejskiej wcielili do śląskiego tak samo jak byłe częstochowskie.
Śląsk jet BIEDNY !
Mam jednemu i drugiemu dać w pdf. ile kasy idzie do centrali w Katowicach a potem ta kasa znika na biedne miasteczka takie jak Bytom czy inne ? Śląsk już nie ma nic ! Huty padły, kopalnie też ledwo się trzymają kupy, rolnictwo dno, miasta nie mają za co dróg łatać a wy się k***a tym śląskiem tak podniecicie ! k***a czym się podniecać ?! Brudnymi starymi kamienicami ?! 10 km od Katowic jest gnój syf bieda i ubóstwo ! Tak chcecie tej waszej zaj***nej suwerennej śląskości ? To zróbcie referendum i odłączcie się od Polski i nie wiem zostańcie landem Niemiec przecież tam wam najbliżej !
Za Gierka ślask miał się najlepiej ale k***a strajków się zachciało !
Wam hanysy to k***a nigdy nikt chyba nie dogodzi ! No chyba że czerwony paszport NRF wtedy to się oczka hanysowi świecą "bo jo je NIMIEC" TFU VOLKSDEUTSCHE TFU !

A ty @generaleiroxD lepiej się weź za książki a nie pie**olisz farmazony o któych nawet nie masz pojęcia ... "Obreschlesien" Nosz k***a osobiście bym cię wysłał na przymusowe roboty do niemiec i chętnie zobaczył czy dalej byś tak kochał ten zaj***ny niemiecki kraj TFU !

generaleiroxD

2013-03-21, 19:00
B-B napisał/a:

@Up
Dobra dobra już się tak nie jaraj tym śląskiem !
Niestety przymusowo moje miasto i byłe województwo, k***y z wiejskiej wcielili do śląskiego tak samo jak byłe częstochowskie.
Śląsk jet BIEDNY !
Mam jednemu i drugiemu dać w pdf. ile kasy idzie do centrali w Katowicach a potem ta kasa znika na biedne miasteczka takie jak Bytom czy inne ? Śląsk już nie ma nic ! Huty padły, kopalnie też ledwo się trzymają kupy, rolnictwo dno, miasta nie mają za co dróg łatać a wy się k***a tym śląskiem tak podniecicie ! k***a czym się podniecać ?! Brudnymi starymi kamienicami ?! 10 km od Katowic jest gnój syf bieda i ubóstwo ! Tak chcecie tej waszej zaj***nej suwerennej śląskości ? To zróbcie referendum i odłączcie się od Polski i nie wiem zostańcie landem Niemiec przecież tam wam najbliżej !
Za Gierka ślask miał się najlepiej ale k***a strajków się zachciało !
Wam hanysy to k***a nigdy nikt chyba nie dogodzi ! No chyba że czerwony paszport NRF wtedy to się oczka hanysowi świecą "bo jo je NIMIEC" TFU VOLKSDEUTSCHE TFU !

A ty @generaleiroxD lepiej się weź za książki a nie pie**olisz farmazony o któych nawet nie masz pojęcia ... "Obreschlesien" Nosz k***a osobiście bym cię wysłał na przymusowe roboty do niemiec i chętnie zobaczył czy dalej byś tak kochał ten zaj***ny niemiecki kraj TFU !


Dziękuje za poprawienie błędu "Obreschlesien", nie zauważyłem tej literówki więc się tak nie spinaj równie dobrze mógłbym ci kazać zapie**alać do książek bo napisałeś "któych", a nie "których". Natomiast to, że mam Oberschlesien w profilu nie oznacza, że jestem "folksdojczem", a Śląsk traci pieniądze przez cwaniaków(pochodzących zazwyczaj z Warszawy), którzy najpierw zamykają kopalnie mówiąc, że pokłady węgla się skończyły, a po paru latach cudownie okazuje się, że jednak jest tam węgiel i otwiera się prywatne kopalnie. Aha i jeszcze poproszę o ten .pdf wg, którego twierdzisz że Śląsk tak mocno zadłuża budżet. Nie mówiąc już o tym, że nawet jakby tak było to nie zapominaj, że długu gierka by nie spłacono, Warszawy by nie odbudowano, gdy by nie pieniądze ze Śląska, no i może wspomnę jeszcze o tym, że Śląsk w latach kiedy był autonomiczny udzielił Polsce pożyczki, która nie została spłacona po dzień dzisiejszy. No i zobacz sobie jak wyglądał Śląsk w latach gdy był autonomiczny (np. Zabrze oraz Bytom, który był niegdyś najpiękniejszym miastem na Śląsku), a jak wygląda teraz, po odebraniu autonomii i latach komuny. Mi by się osobiście podobało gdyby Śląsk był autonomiczny, no ale masz rację z czego byśmy się utrzymywali, jeśli wszystko zostało rozkradzione...
p.s
tutaj sobie możesz poczytać o autonomicznym Śląsku http://www.jaskolkaslaska.eu/1012/ekonomiczne-i-gospodarcze-aspekty-autonomii-Slaska

kapelan_szturmowy

2013-03-21, 23:20
generaleiroxD napisał/a:

No i zobacz sobie jak wyglądał Śląsk w latach gdy był autonomiczny (np. Zabrze oraz Bytom, który był niegdyś najpiękniejszym miastem na Śląsku), a jak wygląda teraz, po odebraniu autonomii i latach komuny

Wiesz, moje miasto, Gdańsk, też kiedyś było autonomią, a nawet osobnym państwem, nazywało się Wolne Miasto Gdańsk, było zajebiście bogate, wydawało własne paszporty, miało własną walutę, i zniszczono to wszsytko. Ale nie płaczę, jestem Polakiem, miasto jest polskie, i jest mi tu dobrze, a jak jakaś pronimiecka czy ciapata k***a bedzie mi je chciała odebrać, to usłyszy słowa: "W imieniu Polski Podziemnej zostałeś skazany..." i się wyrwie chwasta.

B-B

2013-03-21, 23:51
generaleiroxD napisał/a:


Dziękuje za poprawienie błędu "Obreschlesien", nie zauważyłem tej literówki więc się tak nie spinaj równie dobrze mógłbym ci kazać zapie**alać do książek bo napisałeś "któych", a nie "których". Natomiast to, że mam Oberschlesien w profilu nie oznacza, że jestem "folksdojczem", a Śląsk traci pieniądze przez cwaniaków(pochodzących zazwyczaj z Warszawy), którzy najpierw zamykają kopalnie mówiąc, że pokłady węgla się skończyły, a po paru latach cudownie okazuje się, że jednak jest tam węgiel i otwiera się prywatne kopalnie. Aha i jeszcze poproszę o ten .pdf wg, którego twierdzisz że Śląsk tak mocno zadłuża budżet. Nie mówiąc już o tym, że nawet jakby tak było to nie zapominaj, że długu gierka by nie spłacono, Warszawy by nie odbudowano, gdy by nie pieniądze ze Śląska, no i może wspomnę jeszcze o tym, że Śląsk w latach kiedy był autonomiczny udzielił Polsce pożyczki, która nie została spłacona po dzień dzisiejszy. No i zobacz sobie jak wyglądał Śląsk w latach gdy był autonomiczny (np. Zabrze oraz Bytom, który był niegdyś najpiękniejszym miastem na Śląsku), a jak wygląda teraz, po odebraniu autonomii i latach komuny. Mi by się osobiście podobało gdyby Śląsk był autonomiczny, no ale masz rację z czego byśmy się utrzymywali, jeśli wszystko zostało rozkradzione...
p.s
tutaj sobie możesz poczytać o autonomicznym Śląsku http://www.jaskolkaslaska.eu/1012/ekonomiczne-i-gospodarcze-aspekty-autonomii-Slaska



Widzisz nie zrozumiałeś.
Nie chciałem poprawiać twojej literówki a to "Obreschlesien" to zwyczajne zażenowanie. Jak może Polak w wieku 18 lat który nic nie wie o autonomicznym ślasku, nie pamięta komuny, wszystko co ma dostał od tej "pie**olonej Polski" mówić że chciał by autonomii śląska ?! No k***a JAK ?!
Poza tym Gierek najwięcej budował na ślasku i ten ten cały dług który zaciągnął w znacznej mierze został wpakowany w śląsk więc skończ pie**olić o spłacaniu długu! (którego notabene nie spłacono ale co ty tam wiesz)
I nie zamierzam czytać niczego o wymysłach RAŚu bo to dla mnie zwyczajni zdrajcy i powinni być sądzeni za głoszone hasła!
A co do budżetu to nie chodziło mi o budżet województwa śląskiego a o budżet miast Bielsko-Biała oraz Częstochowa i ile z kasy tych dwóch miast idzie do Katowic i nigdy nie wraca bo jest pakowane w upadające miasta hanysogrodu.

Tak jak powiedziałem o mnie za mnie możecie sp***alać stać się 17 landem w dupie to mam.

kapelan_szturmowy

2013-03-22, 00:15
B-B napisał/a:

możecie sp***alać stać się 17 landem

gdyby Niemcy ich chciały, to by sobie dawno wzieły.

B-B

2013-03-22, 01:05
fiattt napisał/a:

gdyby Niemcy ich chciały, to by sobie dawno wzieły.


Wiesz to nie takie proste, ale fakt jest faktem skoro się nie podoba to tam są drzwi --->
Problem jest jednak taki że takich idiotów którzy chodzą i pie**olą o autonomii śląska jest garstka i sieją ferment na prawo i lewo (czyt. RAŚ) a jeden z drugim debil nasłucha się jaki to śląsk nie jest/był wspaniały i kisiel w majtach i "JO NIE JE POLOK, JO JE ŚLONZOK"
Takim tokiem rozumowania Gdańszczanin mówił by "Ja nie jestem Polakiem tylko Gdańszczaninem" itd...
Hanysy chyba zapomniały że nie tylko śląskiem Polska żyła przez całą swoją historie a do tego wielu ślązaków walczyło o WOLNĄ POLSKĘ.
I tu mamy podział na normalnych Polaków mieszkających na śląsku oraz na Volksdeutsche'ów którzy jak tylko by mogli zaraz by oddali polski paszport za niemiecki. I tych drugich chętnie bym się pozbył.

kapelan_szturmowy

2013-03-22, 01:26
B-B napisał/a:

I tu mamy podział na normalnych Polaków mieszkających na śląsku oraz na Volksdeutsche'ów którzy jak tylko by mogli zaraz by oddali polski paszport za niemiecki. I tych drugich chętnie bym się pozbył.

sedno sprawy.

Zapi93

2013-03-22, 09:53
Mnie zastanawia czy Ślązacy zdają sobie sprawę że na śląsku stanowią mniejszość i to nie oni ale Polacy robią na resztę ;) Chyba że mówimy o regionie, ale nie sądzę. A nawet nie Polacy a przesiedleni po II WŚ Ukraińcy, Białorusini itp ;) Więc ból dupy Ślązaków jest nieuzasadniony ;)

B-B

2013-03-22, 11:15
Zapi93 napisał/a:

Mnie zastanawia czy Ślązacy zdają sobie sprawę że na śląsku stanowią mniejszość i to nie oni ale Polacy robią na resztę ;) Chyba że mówimy o regionie, ale nie sądzę. A nawet nie Polacy a przesiedleni po II WŚ Ukraińcy, Białorusini itp ;) Więc ból dupy Ślązaków jest nieuzasadniony ;)



Ale hanysy o tym zdaje się nie wiedzą ;)

generaleiroxD

2013-03-22, 20:50
... k***a, zobacz sobie drugi komentarz (komentarz Zaebauem) i zobacz kto zaczął pisać na Śląsk i od czego ta kłótnia się zaczęła, gdy by nie ten komentarz nie było by w ogóle pie**olenia i zaczynania jakiejś bezsensownej "wojny" internetowej Śląsk-Polska i to właśnie Zaebauem wyodrębnił Śląsk jako jakiś odrębny naród(a ty między innymi go popierasz i bronisz) i stwierdził, że należy ich wj***ć do gazu ponieważ np. mają gwarę i nie wiem k***a co wy macie cały czas z tymi szwabami i najwyraźniej ty ch*ja wiesz, albo nie przeczytałeś całego mojego postu, a w autonomii Śląska nie chodzi o to, żeby utworzyć niepodległe państwo (albo 17 land :shock: ) tylko o to, żeby stworzyć autonomiczne( http://pl.wikipedia.org/wiki/Autonomia ) województwo i nie oznacza to, że wszyscy Ślązacy nienawidzą Polaków i nie będą się czuli Polakami i nie będą wspierali polski. Jeszcze raz proszę o linki do tych .pdf'ów, które mówią o: " budżet miast Bielsko-Biała oraz Częstochowa i ile z kasy tych dwóch miast idzie do Katowic i nigdy nie wraca bo jest pakowane w upadające miasta hanysogrodu. " i daję jeszcze raz link o tym jak wyglądała autonomia Śląska bo nie masz o niej pojęcia http://www.jaskolkaslaska.eu/1012/ekonomiczne-i-gospodarcze-aspekty-autonomii-Slaska
i jeszcze jestem ciekaw co mi k***a dała ta " pie**olona polska "(mimo, że nie pisałem, że Polska jest pie**olona :shock: )
Natomiast autonomia Gdańska różniła się od autonomii Śląska między innymi tym, że wielu mieszkańców jej nie chciało, wzrosło bezrobocie i wybuchały strajki.

kapelan_szturmowy

2013-03-22, 22:21
generaleiroxD napisał/a:

i nie wiem k***a co wy macie cały czas z tymi szwabam

jaki język tworzy Śląską gwarę? Z jakiego języka jest tam najwięcej słów?


generaleiroxD napisał/a:

tylko o to, żeby stworzyć autonomiczne( http://pl.wikipedia.org/wiki/Autonomia ) województwo

czyli co, tak, tak, jesteśmy polakami, ale kasy na rozwój wspólnego kraju nie damy, pie**olcie się, jaa? Niech się polacy zrzucą żeby kraj regionalnie się rozwijał w miarę równo, a my i tak będziemy się chlubic że mamy wszysto lepsze i jak to u nas nie jest zajebiście, jaa? Nie rozumiem, skoro chcecie być polakami to po co ta cała autonomia? Albo jesteście polakami, nieważne gdzie mieszkacie, Warszawa, Kraków, Kielce, Gdynia, ale polakami, bo polakiem jest się dla całej polski a nie swojego podwórka, albo robicie swój mur chiński, getto i jesteście ślazakami z autonomii, ale wtedy nie polakami, bo się od nas odwracacie. Sprawa jest prosta, albo jesteście z nami, albo przeciwko. Nie ma półśrodków, to nie burdel.
generaleiroxD napisał/a:

i jeszcze jestem ciekaw co mi k***a dała ta " pie**olona polska

no i kolejene sedno sprawy. Oto jak ślązak traktuje swój kraj. Do gazu! :evil:

B-B

2013-03-22, 23:55
generaleiroxD napisał/a:

i jeszcze jestem ciekaw co mi k***a dała ta " pie**olona polska "(mimo, że nie pisałem, że Polska jest pie**olona :shock: )
Natomiast autonomia Gdańska różniła się od autonomii Śląska między innymi tym, że wielu mieszkańców jej nie chciało, wzrosło bezrobocie i wybuchały strajki.



Dała Ci możliwość życia i kształcenia się w wolnym kraju.
A co do autonomii to chcesz mi powiedzieć że 100% mieszkańców śląska chce tego ? Nie wydaje mi się!