18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slava ukrainu

gen1r2 • 2023-03-21, 01:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu? :idzwch*j:


rizo_pl

2023-03-21, 12:05
I tak bez skakania po głowie, przypalania fajkami czy całowania butów.

iprone

2023-03-21, 12:11
zleciało się ruskie paskudstwo w komentarzach - pełno ich się porobiło, gdzie tylko mogą pchają Polską flagę i obok ruską szmatę - że niby przyjaciele i zaczynają cisnąć po Ukrainie itd.. tfu na ryj wam
Co do filmiku - 0 infa o co poszło - dzieciaki lubią prowokować i wykrzykiwać specjalnie różne hasła.. tylko po to aby kogoś urazić i się pośmiać (w grupie). W życiu nie uwierzę że bez powodu uderzył - następnym razem dzieciak się zastanowi co robi / mówi

mieszał

2023-03-21, 12:15
k***a pis Panowie i Panie piss.

koshlatuy

2023-03-21, 12:30
Czekamy na niego w Donbasie :)

Geraldinio

2023-03-21, 12:37
Parkometr napisał/a:

Co ty odklejeńcu pie**olisz. Sytuacja jakkolwiek nie powinna mieć miejsca, ale to zupełnie nie odzwierciedla stosunku Ukraińców do Polaków. Sadisticowe buraczki jak zwykle już osądziły i wykazały się swoim bezmóżdżem, o czym świadczą komentarze.
Posłuchajcie sp***oliny umysłowe. Nie oczekuję, że cokolwiek zrozumiecie, ale przyjmując do siebie 2 miliony Ukraińców zawsze trafi się kilka przypadków takiego zachowania. Szczególnie wśród gówniarzy, którzy nie mają zbyt rozbudowanego aparatu poznawczego. Niedawno widzieliśmy sceny z Zamościa, czy innych miejsc, gdzie to młodzież Polska wykazywała się agresją. Czy to daje obraz całego przekroju młodzieży? Czy to oznacza, ze wszystkich polaczków trzeba deportować na bezludną wyspę?
Jesteście k***a tak tępi, że jest mi wstyd za własny naród czytając takie komentarze totalnych przygłupów. I jeszcze te testy, żeby Ukraińcy wypie**alali na front... Zapewne tego też nie wiecie, ale nie każdy ma ochotę być mięsem armatnim. Nie każdy jest gotów zginąć, bo tego wymaga ojczyzna. Ludzie mają rodziny, majątki, pieniądze i chęć do życia.
Możecie sobie szczekać pajace, możecie się że mną kłócić, ale zanim wyprodukujecie te swoje nielogiczne wysrywy to weźcie się za jakąś książkę, jakiś artykuł naukowy, zapoznajcie się z podstawami socjologii. Cokolwiek. Bo póki co to niewiele różnicie się od negroidów - ten sam stopień zaawansowania aparatu poznawczego.
A młody Ukrainiec powinien spotkać się z konsekwencjami za swoje zachowanie. Mam nadzieję, że w szkole pracuję jakiś dobry psycholog, który pomoże młodzieży nabrać szacunku do siebie.
A wy tępe buraczki wracajcie do swoich nor, odetnijcie sobie kabel od internetu to przynajmniej świat się nie dowie, żeście sp***oliny umysłowe



Dobrze powiedziane.
Mam znajomego Ukraińca, ma wyrzuty sumienia, że pracuje w Polsce, a nie na pierwszej linii frontu. Pytam się go, znasz się na wojskowości? - ni ch*ja. - to jaki sens w tym, żebyś od razu wziął i umarł??? więcej pożytku z ciebie, gdy pracujesz w Polsce, utrzymujesz rodzinę płacisz tu podatki i część z nich państwo polskie przeznacza na sprzęt i amunicję.


Komu przeszkadzają Ukraińcy, jest albo tępym trollem, albo ruską onucą, innej opcji nie ma.

syska

2023-03-21, 12:48
Liczę na to że się znajdzie jaki, wieli kozak nad kozaki który tak mu pieknie jebnie że ukraincowi szczęka peknie

dżonyłojlker

2023-03-21, 12:49
Bardzo tak dobrze małemu lachowi, nie chciał śpiewać "baćko nasz Bandera", to ma za swoje.

Każdy kto nie wspiera Ukraińców i źle się o nich wypowiada, jest j***nym ruSSkim ch*jem z syberii. Zasraną onuca co gwałci Ukraińskie dzieci w piwnicach Azovstalu i bierze za to ruble od prigożynu i fiutinu i putleru. Chwała Ukrainie.

syska

2023-03-21, 12:51
Liczę na to że się znajdzie jaki, wieli kozak nad kozaki który tak mu pieknie jebnie że ukraincowi szczęka peknie

Qrulsromu

2023-03-21, 13:23
iprone napisał/a:

zleciało się ruskie paskudstwo w komentarzach - pełno ich się porobiło, gdzie tylko mogą pchają Polską flagę i obok ruską szmatę - że niby przyjaciele i zaczynają cisnąć po Ukrainie itd.. tfu na ryj wam
Co do filmiku - 0 infa o co poszło - dzieciaki lubią prowokować i wykrzykiwać specjalnie różne hasła.. tylko po to aby kogoś urazić i się pośmiać (w grupie). W życiu nie uwierzę że bez powodu uderzył - następnym razem dzieciak się zastanowi co robi / mówi



zleciało sie banderowskie kurestwo otwarcie Polaków nienawidzące, każdemu nie kochajacemu ukrów takie parchy ruska szmate w łapy wpychają, ciezka ci banderowcu zrozumieć ,ze dla prawdziwych Polaków jestescie taką samą zarazą co ruscy, pies wam mordy lizał, kacap banderowiec taka sama dzicz.

motylekwbrzuchu napisał/a:

Bardzo tak dobrze małemu lachowi, nie chciał śpiewać "baćko nasz Bandera", to ma za swoje.
Każdy kto nie wspiera Ukraińców i źle się o nich wypowiada, jest j***nym ruSSkim ch*jem z syberii. Zasraną onuca co gwałci Ukraińskie dzieci w piwnicach Azovstalu i bierze za to ruble od prigożynu i fiutinu i putleru. Chwała Ukrainie.



jednym z tych bachorów gwałconych byłeś ty

Zastanawia mnie ilość antypolskich komentarzy pod filmikiem na którym jakas banderowska k***a leje naszego rodaka, nawet gdyby wcześniej na pysk mu napluł i od banderowców wyzwał to normalny Polak nie pluł by tak jadem jak te dz**ki zza buga tutaj .Wytłumaczenie jest tylko jedno ,żadni z was Polacy na 100% jesteście potomkami banderowskich parchów wywiezionych w głąb polski w Akcji Wisła siedzącymi grzecznie pod polskim butem od wojny, teraz wyczuliście moment dla siebie ,zeby w końcu troche popluc na tak znienawidzonych przez was Polaków. To z jaka nienawiścią rzucacie sie na każdego nie popierającego ukrów , to jak każdemu wciskacie komuszą szmatę w łapy tylko dlatego ,ze nie kocha was nad zycie jest tylko potwierdzeniem waszych banderowskich dzikich sp***olonych korzeni, ch*j wam w banderowskie pyski , dopadłą was teraz karma wiec siad płąski i r*chać się z kacapem bo od tego jesteście.!!!!!!!!

Tetrix

2023-03-21, 13:34
Cała rodzinka cyk na ukraine i po sprawie :D

Qrulsromu

2023-03-21, 13:35
Geraldinio napisał/a:

Dobrze powiedziane.
Mam znajomego Ukraińca, ma wyrzuty sumienia, że pracuje w Polsce, a nie na pierwszej linii frontu. Pytam się go, znasz się na wojskowości? - ni ch*ja. - to jaki sens w tym, żebyś od razu wziął i umarł??? więcej pożytku z ciebie, gdy pracujesz w Polsce, utrzymujesz rodzinę płacisz tu podatki i część z nich państwo polskie przeznacza na sprzęt i amunicję.
Komu przeszkadzają Ukraińcy, jest albo tępym trollem, albo ruską onucą, innej opcji nie ma.



nie pie**ol, na jednego ukra na pierwszej linii trzeba trzech z zaplecza logistycznego, nie każdy potrafiący strzelac potrzebny, cały czas słychać skamlanie że na głebokich tyłach brakuje rak do prania gaci ale twój przyjaciel siedzi w ciepłej Polsce i ma ch*ja komu potrzebne wyrzuty sumienia xd

Herhard

2023-03-21, 13:37
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



Tak zawsze się znajdzie.Ale te niewdzięczne ukrowskie szmaty trzeba tępić szczególnie.

szpunar85

2023-03-21, 13:41
ratford napisał/a:

w moim bloku wprowadziło się sześciu młodych ukrów, sranie na klatce, rzucanie butelkami z balkonów, powybijane szyby.
W ogóle się nie cieszę, że ich tylu tu jest. pie**ole te twoje paczki i domy. Wolałem mój spokój.



Ej a u mnie kiedyś mieszkali studenci, ale to było 15 lat temu więc chyba nie ukry i było gorzej.

czorny711

2023-03-21, 14:13
j***ne upadlińskie gówno wysłać jako mięso armatnie

Arashi91

2023-03-21, 14:33
Parkometr napisał/a:

Doprawdy? A kto serwisuje te maszyny? Kto produkuje do nich podzespoły? Europejskie standardy są zupełnie inne od radzieckich i żadna europejską firma nie produkuje części do takich maszyn. Tego po prostu na rynku nie ma. A jakoś ciężko mi uwierzyć, że te maszyny pamiętają czasy Chruszczowa i nadal są sprawne



Psują, ale rzadko. Tam nie ma praktycznie elektroniki, części mechaniczne są po prostu dorabiane na tej samej zasadzie na jakiej dorabia się części do starszych samochodów. A jak serwisujesz 30,40 albo 50 letnie auta? Jak serwisujesz flotę Ursusów z głębokiego PRLu dymających po polach do dzisiaj w ogromnych ilościach? Widziałeś na czym pracują rolnicy w Polsce? Na podwórku na pokaz traktor za unijną dotację, a w polu dymają te same szroty od kilku pokoleń. Zresztą poniekąd nic dziwnego bo są bardzo trwałe i nie utykają bo im się ekran ledowy zawiesił...