18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slava ukrainu

gen1r2 • 2023-03-21, 01:22
mały banderowiec okłada polskie dziecko w polskiej szkole. jak to leciało? slava ukrainu? :idzwch*j:


Grymson

2023-03-22, 07:19
Will70 napisał/a:

Ty smarku mogłeś co najwyżej srać w pieluchy swojej przybranej "matce" gejowi, który walił cię w dupę kijem od szczotki z kibla. Szkoda czasu na ciebie frajerze.



Nie pie**ol. Slyszalem historie o twojej matce. Ze przez granice w busie z babcia przejezdzaly. Babcia kase zbierala a klienci placili i wlazili do przyczepy

:lol:

Oj sasza sasza. Przyznaj, masz 7 stopien downa, co nie?

Mirek19850509

2023-03-22, 11:39
trytodie napisał/a:

Stary to ruskie trolle. Ich celem jest zniechęcenie Polaków do pomocy ofiarom wojny.



Ty jesteś ofiarą propagandy USA która spowdowla konflikt i realne zagrożenie dla Rosji, palac w donbasie 300 Rosjan żywcem rękoma ukrow ,lykacie co wam mateczka USA sprzedaje w TVN jak pelikany !!

kosioraldo

2023-03-22, 12:15
Każdy ma swój kraj oni swój mają, nie są tu mile widziani więc niech stąd sp***alaj, gdy słyszę tę pie**olenie srac mi się chce, ch*jowszego języka nie było, jestem zdania że każdy ma swój kraj i powinien w nim siedzieć a nie jakieś eksperymenty, wyjebac ich w autobus i z powrotem, teraz się chwali dezercje bo zaradny, ch*j ze Ci co nie mieli na łapówkę leżą pod ziemią już, a reszta to na granicy dupa płaciła, co się dzieje z tym światem a co będzie za 50 lat

Bomby k***a nad psia buda, może owsiku byśmy nie sp***alali jak te kaczki co nie znają pani maju, Wy smierdzace p*zdy dupe nadstawcie tej Ukrainie, do 2014 roku Rosja była naszym sąsiadem

Uważajcie co piszecie bo te dupowlazy was podjebia i choć nie będziecie świadomi będą was obserwować, bo nie ładnie obrażać "braci" po wojnie my tam pojedźmy do braci ciekawe jak nas przyjmą, każdy prawdziwy Polak pamięta o tym kto jest naszym wrogiem a kto przyjacielem, Węgry i tylko tyle

Geraldinio

2023-03-22, 13:49
Mirek19850509 napisał/a:

Ty jesteś ofiarą propagandy USA która spowdowla konflikt i realne zagrożenie dla Rosji, palac w donbasie 300 Rosjan żywcem rękoma ukrow ,lykacie co wam mateczka USA sprzedaje w TVN jak pelikany !!




NATO/USA według twojej kacaplandii jest winne, bo istnieje i się broni, więc dla pokoju nie powinno istnieć..
Jak ci wjadę na chatę gwałcić żonę, to przyprowadź jeszcze córkę do wyr*chania, bo jak będziesz stawiał opór, to jesteś w 100% winny, że je potem zabiję.
Prościej opisać sk***ysyństwa moskali już nie umiem.

tacy jak ty w 39' popieraliby hitlera za napad na Polskę, bo rzekomo mniejszość niemiecką przy granicy gnębiliśmy i się zbroiliśmy. DOKŁADNIE ta sama retoryka.

trytodie

2023-03-22, 18:08
Zwracam się do wszystkich Polaków. Nie karmicie ruskich trolli. Ich cel jest prosty, a aktywność duża, na wielu serwisach.

sokol358

2023-03-23, 01:34
Maly polaczek pewnie rzucal rasistowskimi tekstami bez powodu i sobie zasluzyl

LizTruss

2023-03-24, 00:58
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



Ja pie**ole jaki k***a debil...

We Francji maja murzynów ktorzy robia syf. W Niemczech turasow a w USA negroidow... ch*j MNIE OBCHODZI, ze w innych krajach jest syf. Polska ma być bezpieczna, czysta i NORMALNA! Typowy zjeb k***a Janusz... to, ze gdzie indziej jest ch*jowo - nie znaczy, ze w Polsce ma być tak samo.

Prosty

2023-03-24, 12:54
Jebac ukrow I ruskich ....bandery i komuchy ....Ha tfuu

MrLiquor

2023-03-24, 13:30
20 lat temu jak chodziłem do podstawówki wrzucili nam do szkoły dwóch czeczenów. Strasznie się panoszyli i kolega jednego dojechał "po lekcjach". Ale było Hur dur rasizm, ebane święte krowy ha tfu.

ander455

2023-03-25, 00:51
Will70 napisał/a:

Zawsze się znajdzie taki Psiku*as bez s. W każdej nacji. Przypomnę co Polacy robili w Niemczech w latach 80-90. A i później. Jaką mamy do dzisiaj opinię. A czy wszyscy jesteśmy złodziejami i k***ami? No nie wydaje mnie się.



Ty, ale ja mam w piździe co Polacy robili w Niemczech. Mnie obchodzi co ludzki śmieć robi w Polsce.

rbt-elektro

2023-03-26, 18:08
Deportować tą k***ę banderowską razem z całą rodzinką, bez prawa powrotu...

avix213

2023-03-28, 02:14
ta, na pewno obrał sobie cel, wyciągnął flagę bandery i zaczął bić "biedne polskie dziecko" tak było nie ściemniam

Molmass

2023-03-30, 12:24
Myślałem, że to ukraina, a to Polska. Lol a z "inżynierów" się śmiali