18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śląska recenzja Xbox One

7KwiatO • 2013-05-22, 18:44
Opisowo opisuję opis filmu jako recenzję xbox one przez Ślązaka :)

zarpion

2013-05-22, 22:27
dupy spinacie o mniejszość etniczną jakby Wam groziła karabinami z włókna węglowego... o szmatogłowych się martwcie a nie naszych Ślązaków. filmik jest uber fest! pozdrawiam z Warszawy gimbusy.

Dobrutro

2013-05-22, 22:27
Nie mówiąc już, że Śląsk pompował pokaźne środki do budżetu II RP nawet gdy miał autonomię. Dzięki Śląskowi rozwinęła się Gdynia jako port przeładunkowy dla śląskiego węgla, to dzięki temu przemysłowi było z czego zbudować Centralny Okręg Przemysłowy w II RP. A jeżeli ktoś nazywa Ślązaka, że jest Niemcem to niech się jebnie w swój pusty łeb - bo widocznie gówno wie o historii własnego kraju. Wstyd.

Black Snake

2013-05-22, 22:49
W sumie pie**olę - nienawidzę szwabów, ale wolałbym nim być niż słuchać tego co wypisują 'polacy'. Gówno gimbusy wiedzą, a czują się lepsi bo mieszkają gdzieś we wsi pod Warszawą gdzie jeden autobus na dzień jedzie. pie**olcie sie gorole j***ne i poczytejcie trocha historii. Wynkszość z wos pewnie zadupio za marne grosze do 'emerytury', a na grubie kilka lot roboty, trzynostki i dość dobro penzyjo ;] Oczywiście mój komentarz jest kierowany do polaczków, którzy w większość nie znają swojego ojczystego języka i historii. Do prawdziwych Polaków nic nie mam - chociaż niestety jest nas coraz mniej i właśnie dlatego powinniśmy się trzymać razem i wypędzić tę nieelokwentną i 'wykształconą' inaczej hołotę.

exxo

2013-05-22, 22:54
Błogosławieni Ci, którzy PORADZĄ to zrozumieć! :)

adam_c

2013-05-22, 23:07
Kopalnie zatrudniają tysiące ludzi, dając im dosyć porządne zarobki, przyjemne godziny pracy (np. wolne całe popołudnie) i szybką emeryturę. Może i jest to praca fizyczna, jednak lepsze to niż siedzenie na dupie po studiach w poszukiwaniu dobrze płatnej pracy bez doświadczenia.

Założę się, że mieszkając tutaj wielu z was marzyło by o tym, aby dostać się na kopalnię i móc korzystać z górniczych przywilejów.

Ne...........es

2013-05-22, 23:09
moglby mi ktos wytlumaczyc czemu wszyscy nienawidza xboxa - microsoftu? ja np. wole microsoft i xboxa od ps i sony i nie wypisuje sie na innych stronkach ze wole ich O.o ostatnio jedynie co widze na fb stronie xboxa to jak fanboye ps4 najezdzaja na wszystkich? jedynie co mi sie nie podoba w xbox one to to ze podobno gry z 360 nie beda dzialac na nim. ale to nie jest 100% pewne.. moglby ktos wytlumaczyc pls ?

adam_c

2013-05-22, 23:20
Kiedyś miałem X360. Dobra konsola, genialny pad, jednak mało exclusive'ów i płatne granie online. Zmieniłem na PS4 i jedyne czego mi brakuje to właśnie ten genialny pad.

Widząc nowe sprzęty obu firm nasuwa mi się tylko jedna myśl - XBOX znów wygrywa dla mnie jedynie padem ;) Microsoft praktycznie całą swoją konferencję oparł o rewolucyjne według nich rozwiązania pozwalające na niemal natychmiastową możliwość przełączenia gry na film, przeglądarkę internetową czy też Skype. Może amerykanom nie chce się podnosić pilota i dlatego taki uniwersalny sprzęt im odpowiada. Zdaje się, że nowy XBOX przestał być konsolą do gier z dodatkowymi funkcjami, a stał się multimedialnym kombajnem z rozbudowaną funkcją gier.

Sony natomiast zwróciło się bardziej ku hardkorowym graczom i wydaje mi się, że to do nich będzie należał rynek - przynajmniej europejski.

jabolowy-jazzman

2013-05-22, 23:27
@Freedom_69, co, tatuś się do pracy na kopalni nie dostał? ;) Kolejny kacap, malkontent, który o Śląsku wie tyle ile zazdrośni sąsiedzi ze wsi powiedzieli. Dżizas krajst.

Alanith

2013-05-22, 23:47
Call of Duty: Kundel Warfare :D

Qrcio

2013-05-22, 23:49
Ci to wypisują te pierdoły na temat Hanysów to pewnie synowie i córki tych inteligentów co jak tu zjeżdzali z całego kraju to z kranem w bagażu, takowy wtykali potem na nowym lokum do ściany i myśleli, że woda poleci.

Fa...........um

2013-05-22, 23:55
Przestańcie pie**olić już, tylko niech ktoś zrobi tłumaczenie do k***y nędzy! Jakby to było po angielsku to już by ktoś to zrobił, gdyby było po rusku też (obowiązkowo z błędami). A jak jest po ślunsku to już się nikomu dupy nie chce ruszy!

stankiewicz.b

2013-05-23, 00:21
Jedyny dobry materiał dzisiaj na sadolu

oblakany

2013-05-23, 03:17
No k***a, jakoś nie jestem ze Śląska, rodziny bliższej tam nie mam, byłem może z raz, czy dwa przejazdem, a jakoś rozumiem - cud jaki, czy co?

Nashi

2013-05-23, 09:07
GÓRNY Śląsk k***a mać, GÓRNY!!!

Na Śląsku jako takim mówi się najczystszą polszczyzną w kraju (ze względu na mieszankę różnych przesiedleńców brak jest jakichkolwiek naleciałości regionalnych).