18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Śląska recenzja Xbox One

7KwiatO • 2013-05-22, 18:44
Opisowo opisuję opis filmu jako recenzję xbox one przez Ślązaka :)

adam_c

2013-05-22, 20:53
Nie da się go słuchać :/ Mieszkam na górnym śląsku i bardziej denerwującego sposobu mówienia tą gwarą jeszcze nie słyszałem ;)

MrYeni

2013-05-22, 21:04
to nie jest język tylko gwara. i co k***a jesteś dumny że umiesz gadać jak zjeb? podobnie umiem gadać po dużych ilościach wódki.

wyjdź z domu i zapie**alaj do kopalni bo się w dupie poprzewracało

damua

2013-05-22, 21:06
co za muzyka w tle napie**ala?

Duszek Okruszek

2013-05-22, 21:19
pie**olicie smuty na górze, pozytywny gościu, fajny w odbiorze filmik ale trzeba się przyj***ć bo przecież jest się wielkim sadolem...

barteczek

2013-05-22, 21:26
ślązacy to takie murzyni dla Polaków, robią najcięższą robotę za nas i jeszcze myślą że są najważniejsi. a tutaj widzę że jeden uciekł z kopalni i zobaczył pierwszy raz w życiu magnetowid i myśli że to xbox. ja radzę emu brudasowi z ślunska jak to oni mówią na tereny na których pracują dla swoich Panów żeby lepiej wracał do kopali kopać węgiel bo nie będzie miał za co/czym ogrzewać swojego baraku w zimę a i Pan nie da na jedzenie

Przeskurwisyn

2013-05-22, 21:26
poj***ło was z tym wyganianiem do kopalni? co gorole, nie macie czym palić w piecu? ciekawe czy kilometr pod ziemią też byście byli tacy mądrzy. gdyby nie śląsk to do teraz byście waszą warszawę odbudowywali.

pozdrawiam

kaziolord

2013-05-22, 21:27
Ktoś mu kiedyś doj***ł że jest Poniemieckim zwierzakiem hah

MrYeni

2013-05-22, 21:43
@up, a nie jest?

Davidzior

2013-05-22, 22:01
Przesk***isyn napisał/a:

poj***ło was z tym wyganianiem do kopalni? co gorole, nie macie czym palić w piecu? ciekawe czy kilometr pod ziemią też byście byli tacy mądrzy. gdyby nie śląsk to do teraz byście waszą warszawę odbudowywali.

pozdrawiam



To wyjedźcie wszyscy do ojczystych Niemiec - my kopalnie obsadzimy swoimi ludźmi...

adam_c

2013-05-22, 22:02
Gwara gwarą... może się podobać lub nie.

Prawda jest jednak taka, że większość ludzi najeżdżających na nasz region mogłaby nam pozazdrościć. Osobiście nie wstydzę się swojego pochodzenia i jestem dumny z tego, że mieszkam na śląsku. Większość z was prawdopodobnie nawet nigdy tutaj nie była i wciąż myśli, że wszędzie mamy brudno.

Prawda jest taka, że terenów zielonych nam nie brakuje, wiele miast jest bardzo zadbanych a sieć dróg mamy tak rozwiniętą, że dojazd z jednego końca GOPu na drugi nie stanowi większego problemu i nie trzeba przy tym stać w korkach.

Dzięki małemu oddaleniu miast mamy dodatkowo wszędzie blisko. Mieszkam w 70-tysięcznym mieście i w promieniu 10 kilometrów mamy sklepy i firmy usługowe z każdej branży - dobrze zaopatrzone.

Nigdy w życiu nie zamieniłbym się z mieszkańcami "lepszych" rejonów Polski ;)

damua

2013-05-22, 22:05
Od ch*ja bidoków z "Polski" kilkanaście lat temu robiło wszystko aby na tą kopalnie się dostać.Dostawali mieszkania i prace,jak by nie Ślązacy to warszafka by wyglądała teraz jak Radom.

ToughLuck

2013-05-22, 22:17
@ damua

Gdyby nie Warszawka to byś teraz po niemiecku mówił.

damua

2013-05-22, 22:23
ToughLuck, chyba nie masz na myśli powstania warszafskiego?w którym poginęły tysiące bezbronnych dzieci BEZ SENSU