18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skuter vs Skyline

Robster • 2011-04-21, 17:01
Jeśli posiadasz skuter z blokadą zobacz co tracisz.


glodnyddz

2011-04-22, 15:39
lepiej zapie**alać z buta jak być j***ną ciątą na chińskim sraczu. wywalić na takie gówno 3 tysiące, popierdzieć tym 3 lata i na śmietnik. porażka..

er3cepte

2011-04-22, 16:12
Reos napisał/a:



trzeba być niezłym tłumokiem żeby mieć dowód i dalej w gimnazjum siedzieć

a tak co do reszty... robicie wjazd na skutery bo to zabawka dla bogatszych i wam żal dupę ściska że wam starzy kupią co najwyżej deskorolkę na pare



Czy żyjesz w tak ograniczonym świecie, że nie wiesz iż można posiadać dowód osobisty przed ukończeniem 18 roku życia? I nie, nie zazdroszczę nikomu kibla na kółkach, bo mam auto na które zarobiłem sam nie ciągnąc hajsu od starych. Jak się tak jaracie tymi swoimi kosiarami, to ciekawy jestem czy równie 'fajnie' śmiga się podczas ulewy, albo zimą. Tyle ode mnie

Johny

2011-04-22, 20:24
Taa...tylko nie wszystkim rodzice kupują skutery...niektórzy sami muszą na to pracować. Nazywacie to kiblem albo kosiarką? Wolę taki kibel niż jakąś imitację samochodu, które może bym tam sobie mógł kupić zamiast skutera. Nie mówię tu o chinolach, bo to gówno warte, ale są też porządne marki, które mają w tym doświadczenie.
Ps. Większość z was zesrała by się jadąc swoim autem na dragu z takim skuterem z silniczkiem EVO. :lol:
Lewa w dziurę :evil:

BiałyMurzyn69

2015-02-05, 21:31
Dr.Mengele napisał/a:

@up bo jestes frajerem jak kupiles chinola. HAhahahaah, ja kupilem starego złoma hondę z przebiegiem 50 tysiecy za 120€ i po odblokowaniu na lajcie 87 kmh.

Co do kibla na filmie to ma silnik wpie**olony od wyzszej pojemnosci i ponawpie**alane wariatorów, membran, gaźników, rolek i innych gówien. Z 10 000 za takie gówno co pali 20/100 a po 1000km silnik do remontu. To jest tylko do rajdów/sprintu....



Ja kupiłem chinola nowego , nie miał blokad i leciał 90 za 3 tys ale uzywke bys kupil za 200 zl nawet :D .

PS. Teraz ma 4 lata , nie zj***ł mi się ani razu i jezdzi do tej pory ;)