18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skuter vs Skyline

Robster • 2011-04-21, 17:01
Jeśli posiadasz skuter z blokadą zobacz co tracisz.


zasada22

2011-04-21, 23:53
Jeśli się człowiek dobrze zna na dwuśladach, to i ze skuterka potrafi zrobić dobrą maszynę.
A jeśli się ktoś na skuterach choćby trochę zna, to odróżni to chińskie gówno ciągnące się 30km/h przez środek ulicy (wymienione gdzieś wcześniej) od lepszego sprzętu.

Gówno się znacie matoły i piszecie później "posiadanie skutera = przegranie życia". Kretyn.

Wikmndfm

2011-04-22, 00:02
Rozumiem, że to jest Sadistic, ale k***a nie przeginaj. Nie dość, że za oknem mi gówniarze całymi dniami wyją tymi kosiarkami, to przychodząc do domu, posiedzieć z piwkiem przed komputerem i zapoznać się z kolejnym dniem tego świata, to ty wpie**alasz tutaj jakiś filmik, w którym jakiś zjeb zagłusza kosiarką to japońskie gówno, jakim jest Nissan. No k***a stary przegiąłeś dzisiaj i powinieneś dostać karnego ku*asa :cumshot:

RB28DET

2011-04-22, 00:06
Stary w takim razie prześlij mi kurierem swoje gówno ...

Black Snake

2011-04-22, 00:11
A ja w moim piździku mam problem by odkręcić śrubę (nie wiem co za ch*j ją zakręcił, bo ni ch*ja się nie da) i dostać się do rolek -.-

dQrw10nYk0k5

2011-04-22, 00:36
Oddam 5 skuterów za tego Skyline'a!
Każdy robi to co lubi, albo na co go stać. Dzieci lubią karmić rybki, a dorośli lizać c*pki.

TPaury

2011-04-22, 00:45
@Zasada22
no koleś musisz zajebiście się znać na motocyklach i innych skoro Skuter dla ciebie zostawia po sobie dwa ślady.

syrus

2011-04-22, 01:11
@Mewin
Pokazuj że swojego starego forda.Jeżeli skyline to gówno to pewnie masz jakąś wypasioną furę, którą się pochwalisz. Elo i żryj gruz.

lohan

2011-04-22, 01:58
Xenomorph08 napisał/a:

a mnie skutery wk***iają bo wleką się po ulicach środkiem niecałe km/h i zajeżdżają całymi gangami pod TESCO żeby posłuchać muzyki z komórki "niespełnieni k***a didżeje". Tatuś kupił, a jak sie gówniarz rozpie**oli to synek święty jak bydło w Idiach. Bo mnie to boli. Bo ja wylewny jestem.


heheh za te cale gangi masz piwo xD

viewsonic666

2011-04-22, 03:17
@Tyler1: w skuterze nie ma deski, ma ładny kolor i jest gównem ??

Reos

2011-04-22, 06:47
DaWeed napisał/a:



-tato, kochasz mnie?
-synu nie zawracaj mi głowy masz tu 50 zł

piękne dzieciństwo...



a skąd możesz wiedzieć jak u mnie bylo co? dostalem skuter a później motor i jestem za to bardzo wdzięczny bo teraz to moja największa pasja

Gienek2

2011-04-22, 08:25
WhyME

bo siękupuje skuter odpowiedni.... znajde Ci taki że po włożeniu 3 tys pojedziesz nim 150-160

xenomorph

że tak powiem h*j Ci w dupę.... ja np sam zarobiłem na skuter, moge już latać czymświększym ale mnie nie stać... mam za to zajebistego runner co leci 120 bez wysiłku i uwierz że to się ani nie wlecze ani nie wk***ia :) pozdrawiam

Upalony

2011-04-22, 10:40
Niema to jak Yamaha Aerox (po pracy silnika wyglada na cos 125++) i oczywiscie tuning przekladni itd :D

Poza tematem
Nie jednego scigacza weznie to na stracie :D

Xenomorph08

2011-04-22, 11:26
TPaury napisał/a:

@Zasada22
no koleś musisz zajebiście się znać na motocyklach i innych skoro Skuter dla ciebie zostawia po sobie dwa ślady.


Ano dwa ślady: jeden kół i drugi krwi na skrzyżowaniu.

black884

2011-04-22, 13:40
Reos napisał/a:



a skąd możesz wiedzieć jak u mnie bylo co? dostalem skuter a później motor i jestem za to bardzo wdzięczny bo teraz to moja największa pasja


nie no wzruszyłem się dobrze, że nie dostłeś szpadla bo byś rowy kopał :lodowka:

Psycho pl

2011-04-22, 15:24
Nie lubię skuterów, ale dziwne są dla mnie wasze argumenty typu " bo wyją ", każdy "motorower" sprzed powstania tych mydelniczek napędzanych silnikiem od kosiarki jest często wielokrotnie głośnieszy a mimo to zazwyczaj o tym nie ma mowy. Mam simsona enduro i dziwie się , że sąsiedzi nie przychodzą mi w ryj zaj***ć za każdym razem kiedy to odpali. A dymi franca tak ,że po godzinie jazdy dym przebija swą gęstością mgłę spod Smoleńska. ( przewidywana odpowiedź: Nie , nie jestem na tyle głupi ani nieobeznany ,że gdy napisane jest "50:1" to leję 50 litrów oleju do 1 litra benzyny. Swoją drogą nie ma tyle miejsca w baku. ) I tak jak na simzłoma patrze to skuter jest praktyczniejszy jeśli chodzi o jazdę w mieście.