18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Skrobanko

MbW • 2014-01-26, 14:46
Między mną a kolegą z pracy ( rudym ) wywiązała się pewna konwersacja, mianowicie Rudy zaczął opowiadać o porannym dojeździe do pracy:

- Dzisiaj nie chciało mi się skrobać szyb w samochodzie, to pojechałem autobusem, żeby być szybciej

moja odpowiedź:
- Podobno nie pierwszy raz uniknąłeś skrobania :-)

Nie wiem, czy dobre, czy suche, reszta się śmiała, jak ch*jowe, to wyj***ć :pejcz:

ne...........fi

2014-01-26, 22:20
Jako gra słowna może i to by było niezłe ale dopie**alanie się do kogoś jest najniższą formą humoru :roll:
@BongMan ja tam wolę autobus, na uczelnię mam 20minut w jedną stronę, może i autem dojechałbym tam w 7 ale szlak by mnie trafił z szukaniem parkingu i lubię poczytać lub się pouczyć w tym czasie, więc nie marnuję czasu + wychodzi taniej

Małolata

2014-01-27, 10:18
BongMan napisał/a:


pod każdym względem auto jest lepsze od komunikacji miejskiej. No chyba, że jedziesz na imprezę i chcesz się napić.



Nie pod każdym względem. Ja płacę za bilet, Ty za paliwo i parking, ale tak poza tym, to są sytuacje kiedy lepiej autem, a są kiedy lepiej autobusem.
U mnie na uczelnie znajoma dojeżdża autobusem, bo to wychodzi taniej niż samochodem. Znajoma mojej mamy z pracy dojeżdża z okolic tej mojej znajomej i też wybiera autobus, jako tańszy środek transportu.
Trzeba dostrzegać plusy i minusy. Nie zawsze autobus jest całkowitym złem. ;)

maniiiek

2014-01-27, 12:43
@Małolata ten przytyk "na jakim świecie żyjesz" był ostro nie na miejscu. On jest z Sosnowca.

BongMan

2014-01-29, 01:49
Piwko dla mądrej i wygadanej koleżanki ;)