18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skrillex i jego fan.

hokano • 2013-08-15, 00:06


I pewnie zaraz znajdą się spinacze że nie należy śmiać się z gustów muzycznych ;) .


zaj***ne z kwejka

białywęgorz

2013-08-15, 12:52
Lubię muzykę Skrillex'a, ale sam przyznam że to debil :D

ManekinArtist

2013-08-15, 12:57
Wybijcie się z niczego tak jak Skrillex. Stwórzcie coś, a nie oceniajcie okiem i głową która pejoratywnie ocenia wszystkie inne gatunki muzyczne których nie słuchacie. Według mnie dubstep jest świetny jeśli ktoś ma wyrobiony słuch. Dla jednych zgrzyt i syf, dla drugich melodia która składa się w całość.

Co do kolegi (Sick_Stick), "dubstep" w latach 90'... to nie był dubstep tylko Garage Dubstep który pochodził od dub,d'n'b oraz 2-step'a. I fakt powstał w przełomie lat 90'.

szmid

2013-08-15, 13:07
Haha beka xDD
lubię dubstep ale to jest mistrzostwo xD

Perpurbarczyk

2013-08-15, 15:47
Jeśli się komuś nie podoba to wypie**alać, słuchać rapu. Bo ja się na ulicy nie wychowałem więc przekazu nie dam rady odszyfrować. Ja słucham wszystkiego ale według mnie szybciej DubStep zaliczy się do muzyki niż j***ne wychowane na ulicy patologie JP (chodź także przyznam, że niektóre kawałki są dobre ale ich także trzeba ze świecą szukać. Najlepszą muzyką na świecie jest ROCK i Classic Metal <3

Skurwysyn z natury

2013-08-16, 04:42
Nie chodzi o to, czy dubstep, czy metal, rock, rap, country, jazz, punk, blues czy reggaae,. Chodzi o to, ze muzyka to cos wiecej niz przypie**olenie w 3 klawisze, zrobienie z tego petli, i nagle powstaje wielki hit.

@Chocago
Nie peka mi zylka, tylko wk***ia mnie ten caly elektroniczny badziew, zeby zrobic muzyke 10-15lat temu , trzeba bylo sie troche naglowic, dzisiaj wystarczy jebnac w klawisze eletronicznego ustrojstwa, ktore wczesniej zrobil jaki skosnooki niewolnik za przyslowiowa miske ryzu i powstaje z tego hit jak sk***ysyn, a gdzie troche wlasnej inwencji, pociagniecie w struny, wlasnego pomyslynku?
Odpowiedz: w p*zdzie, nie ma.

Sam czasem bawie sie do takiej muzyki, jak ide z kumplami do klubu, leca radiowe, klubowe hity i po wypiciiu tego i owego przypiererdalam w parkiet i jest ok, ale zeby usiasc sobie spokojnie w domu, ze szklanka dobrego alkoholu i powiedziec "tak, to jest dobra muzyka" to nikt ze sprawnie dzialajacym sumieniem i gustem muzycznym tego nie powie (chyba, ze jest naprawne pie**olniety w glowe)

Tyle w temacie, pozdro dla rodziny 8-)