18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skrillex i jego fan.

hokano • 2013-08-15, 00:06


I pewnie zaraz znajdą się spinacze że nie należy śmiać się z gustów muzycznych ;) .


zaj***ne z kwejka

da...........55

2013-08-15, 03:40
Jedni nie lubią rapu inni dubstepu, i tak dalej... Marna dyskusja.

WizarD90

2013-08-15, 03:45
Cytat:

zaj***ne z kwejka

to niech tam k***a zostanie!

nanab

2013-08-15, 04:02
Nawet fajna tylko cycki troche małe

kornik1

2013-08-15, 04:19
Ajajajaj, a ignoranci dalej swoje. Nie muszę wam chyba mówić, że "hejtujecie" w tym momencie brostep, a nie dubstep?

Rabanesq

2013-08-15, 04:56
nie należy śmiać się z gustów muzycznych

willoo

2013-08-15, 05:12
Ja tam lubie Skrillex-a :)

KiecolPB

2013-08-15, 05:41
O k***a prze ch*j przeróbki, jak ktoś zrobi taki temat z wszystkimi przeróbkami jego proszę o wiad na pw z nim (piwko murowane, nawet pół litra:D)

neusimon

2013-08-15, 10:39
ja chcialbym troszkę obiektywnie spojrzec na sprawę. tępa łupanina i zgrzyty w wiekszosci dubstepowych kawałkow faktycznie wołaja o pomste do nieba. czasem (rzadko) zdarzaja sie ciekawsze melodie ale tego ze swieca szukac... aczkowlwiek mysle ze ten gosciu jesli chodzi o muzyke ma w sobie cos i patrzac na ponizsze video mmoglbym smialo pokusc sie o stwierdzenie ze jest mozartem XXI wieku.
niestety wybral taki nurt muzyczny jaki jemu pasuje.. ma swoich fanow i przeciwnikow ale talentu do komponowania nie mozna mu odmowic. poniszy cover (notabene byl tu chyba niedawno) pokazuje tylko jak kazdy dzwiek w tej melodi jest idealnie w harmonii z cala reszta.

i troszke przykro ze odrazu pokazuje sie tutaj cala masa 'wszystkonajlepiejwiedzacych' pacanow ktorzy uwazaja ze tylko ich gust jest najlepszy i sluszny. zero otwarcia na swiat. jestescie zamknieci w tych swoich malych pokoikach umyslowych i rozumiecie tylkotyle ile widzicie przez te wasze malutke okna skierowane tylko w jedna stronę. idac tym tokiem rozumowania powinienem powiedziec ze hip hop jest dla osiedlowych dresów (i nie mowie tu w ogole o kulturze sk8) metal i rock to brudasy z woodstock i banda smierdzacych nierobow itd itp :) bo takie sa przeciez opinie

ja lubie delektowac sie roznymi gatunkami i dzieki temu trafiam tez na takie smaczki :) milego sluchania

pierogi3

2013-08-15, 10:52
@UP
Dużo prawdy w tym jest:)

Sick_Stick

2013-08-15, 11:24
Jak można nazywać to gówno dubstepem? Dubstep to była zajebista muzyka, w latach 90, wymyślona przez Rastafari - którym znudziły się poniekąd wolne rytmy ska, dub i inne regałki.

To co gra Skrolex to BROSTEP i jest to GÓWNO!

Dakanred

2013-08-15, 11:33
Skrillex w Grindcore :D


morderuk

2013-08-15, 12:32
Tam widzialem wczesniej jakis naj***ny debil, ktory po wodce uwaza sie za wirtuoza dobrego smaku i gustu muzycznego pie**oli jakies glupoty. Zaloze sie ze jezeli przyszlo by ci zagrac czy skomponowac "wlazl kotek na plotek" to bys polegl, ale nie chce mi sie tlumaczyc cepowi. Po prostu nie wiesz o czym piszesz, wiec sie nie najlepiej nie wypowiadaj.

Lu...........OR

2013-08-15, 12:35
Hejterzy wracać na brudstock :/. Dubstep to nie tylko skrillex(osobiście nie cierpię jego kawałków), można znaleźć bardzo wiele o 1000x lepszych od niego