18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skradzione egzemplarze Resident Evil 6 trafiły do Polski

HEILicopter • 2012-09-03, 16:05

Cytat:

Co oczywiście nie oznacza, że poznański sklep celowo sprzedawał kradzione egzemplarze. Najprawdopodobniej sprzedawca w ogóle nie wiedział, skąd gry są (mógł się domyślać, że coś jest nie tak, ale pewności nie miał czy ktoś się pomylił, czy celowo zawinął, więc czemu nie skorzystać z okazji?), tak samo jak i klienci nie byli świadomi, że kupują grę pochodzącą z kradzieży. Do nich Capcom pretensji mieć nie będzie, ale skutecznie zakneblował im usta.

Niektórzy postanowili wystawić grę na sprzedaż, inni być może planowali napisać recenzję albo wrzucić filmiki z rozgrywki na YouTube. Teraz będzie im o to trudniej - handlowanie kradzionymi rzeczami raczej nie jest legalne, więc tego typu aukcje szybko znikną. Ciężko będzie udowodnić, że gra jest normalna i wszystko z nią w porządku, jeśli mamy ją na miesiąc przed oficjalną premierą.

To też dobry powód, by blokować ewentualne materiały z rozgrywki (choć pewnie YouTube i bez tego kasowałoby filmiki, znając życie). Neo +, choć raczej nie zamierzało wychodzić przed szereg i robić przedwczesnej recenzji, teraz tym bardziej tego nie uczyni - fajnie się pochwalić pierwszą notą na świecie, ale jeśli każdy będzie wiedział, że egzemplarz pochodzi z niepewnego źródła, to korzyści z tego nie ma.

Capcom niestety nie ujawnił, ile sztuk skradziono - być może wydawca sam jeszcze nie wie, skąd dokładnie gry wyciekły.



No to ladnie. Przyznawać sie, kto ma, sadole :amused:

mateuszowy

2012-09-06, 12:24
Wyciekła tylko wersja na ps3.

Darkstep

2012-09-06, 13:49
Rezole sp***alają jak nic, nie wspomnę już nawet o Devil My Cry nowym.... :facepalm:

CookieMonssster

2012-09-06, 14:54

Zaebauem napisał/a:


Resident Evil REmake (2002) - GC, Wii
...
Resident Evil Zero (2002) - GC, Wii
...
Resident Evil 4 (2005) - GC, PS2, PC, Wii, PS3, X360, iO, Zeebo



Premiera konsoli Wii (różnie w zależności od kraju): listopad/grudzień 2006. Żółtki potrafią zrobić grę nawet na 4 lata przed premierą konsoli - pewnie tytuły na PS4 kurzą się na półkach od 3 lat :P

slannesh

2012-09-06, 15:01
i tak skidrow da to przed premierą...

jackalski

2012-09-06, 15:06
Chyba nie fake...
A dlaczego? A dlatego:




... gdyby to był fake, to by się nie kłopotali :)

Anders Breivik

2012-09-06, 18:06
Dla Capcoma ch*j do dupy za DLC, które są na płycie z podstawową wersją gry a trzeba za nie płacić raz jeszcze..

MaestroRCS

2012-09-06, 20:46
pie**olicie że Residenty skończyły sie wraz z RE3- ruszyć dupska i kupić używanego Gamecube, względnie Wii, i zaopatrzyć się w RE0 i Remake- mają boski klimat- podobnie jak Code Veronica. Oba Outbreaki uzupełniają historię Raccoon City, podobnia jak rzecz ma się z Umbrella i Darkside Chronicles- też dosyć dobre części.

Gry zostały skradzione, ale sprzedawane z niemieckimi napisami na pudełku- więc jakiś ślad jest. Karanie graczy (wcześniej Capcom straszył banem na PSN ) jest śmieszne, bo ktoś teoretycznie mógł nie wiedzieć, że gra nie powinna być jeszcze sprzedawana.

Co jak co, ale nowego RE kupię- raz, że jestem maniakiem serii, mimo wzlotów i upadków, dwa, dla fabuły, no i trzy, że lubię gry akcji, nawet tak płytkie jak RE ostatnimi czasy :D

HEILicopter

2012-09-06, 21:56
Sony strasznie uwielbia banowac swoich uzytkownikow na PSN. Straszna burze wywolali banem spowodowanym przerobka, przez co konsola nie mogla sie juz odpalic, nawet w trybie awaryjnym. Brawo Sony :facepalm:

CzłowiekDepresja

2012-09-07, 10:28
Ja pie**ole, RE 5 to nie gra, to gówno. Szybciej wyłączyłem niż włączyłem. Jak ktoś mi pokaże platynę u siebie na PSN to stawiam piwo na sadolu.

MaestroRCS

2012-09-07, 20:01
Mohi napisał/a:

Ja pie**ole, RE 5 to nie gra, to gówno. Szybciej wyłączyłem niż włączyłem. Jak ktoś mi pokaże platynę u siebie na PSN to stawiam piwo na sadolu.



Stawiaj piwo, możesz sprawdzić, login PSN: "Maciek15551" :D