18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skotniki, gmina Szczecinek

dertaz • 2014-11-16, 23:15
Media regionalne chciały sprawdzić czy w autobusie nie dochodzi do agitacji wyborczej. Niestety okazało się to bardzo trudne, blokowała rodzinna aktualnej jeszcze władzy.


Linki do artykułów związanych z machlojkami przedwyborczymi radnych i wójta w gminnie Szczecinek.
http://iszczecinek.pl/artykuly/aktualnosci/autobus-dowozacy-na-wybory-nie-dla-wszystkich-wideo
http://temat.net/aktualnosci/20159/Czy-karty-do-glosowania-byly-powielane-na-kserokopiarce

Peter-Norivotset

2014-11-17, 00:17
Stara j***na k***a pgrowska. Widać, że układziki się dobrze tam zawiązują.

~Vuko

2014-11-17, 01:11
Ja pie**ole aż mi brakło słów... Autobus jest tylko dla mieszkańców Skotnik. No k***a, sami opłacają jego kursowanie? O ile wiem to taksówki są od kursów prywatnych a nie autobusy. Najwidoczniej Skotniki to nowy poziom niedoj***nia umysłowego. 4 lata jeżdżę autobusami 30km na uczelnię i w życiu nie słyszałem pytania "A Pan jest stąd? Bo to autobus tylko dla Niepołomiczan".

Po prostu ja pie**ole. Pomijam fakt agitacji czy coś, ale mówiąc, że ludzie nie z danego miasta nie mogą jeździć komunikacją miejską wieje taką p*zdą umysłową, że mój cel życiowy zmienił się ze stania się bogatym i pięknym, na bycie tak bogatym, że wykupię tyle betoniarek i pomp betonu, żeby zalać Skotniki warstwą betonu grubą na 10 metrów, żeby się więcej nie rozmnażali i żeby nie rozwiewali tej nutki niedoj***nia.

To tak jakby człowiek gadał z neandertalami.

RevolutionGFX

2014-11-17, 01:30
Next lvl niedoj***nia mózgowego k***a jego mać.. :homer:

~Vuko

2014-11-17, 01:43
Niech to leci na główną. Niech ludzie zobaczą, jak nisko można upaść.

kalium

2014-11-17, 02:43
Co jak nisko? Co to jest osoba publiczna? To znaczy, że ja mam prawo wsiąść do autobusu dla gimbazy, pracowników jakieś zakładu? Co wy tu odpie**alacie? Autobus był wynajęty dla wyborców. W takich wiochach od razu każdy wie, że to ktoś obcy. W czym wy k***a widzicie problem? Ty te 30 kilometrów na uczelnię jeździsz darmo? To się przyznaj, że na socjalu siedzisz.
Vuko - zrób coś dla Polski, nie kończ tych studiów. Emigruj i dupy nie zawracaj. Autobus wynajęty przez gminę, do dowiezienia mieszkańców gminy, na wybory.
pie**olę, jak ty tu masz być jednym z ważniejszych to ten portal się sk***i jeszcze szybciej niż dotychczas.

FejkKrzysztof

2014-11-17, 05:39
kalium napisał/a:

Co jak nisko? Co to jest osoba publiczna? To znaczy, że ja mam prawo wsiąść do autobusu dla gimbazy, pracowników jakieś zakładu? Co wy tu odpie**alacie? Autobus był wynajęty dla wyborców. W takich wiochach od razu każdy wie, że to ktoś obcy. W czym wy k***a widzicie problem? Ty te 30 kilometrów na uczelnię jeździsz darmo? To się przyznaj, że na socjalu siedzisz.
Vuko - zrób coś dla Polski, nie kończ tych studiów. Emigruj i dupy nie zawracaj. Autobus wynajęty przez gminę, do dowiezienia mieszkańców gminy, na wybory.
pie**olę, jak ty tu masz być jednym z ważniejszych to ten portal się sk***i jeszcze szybciej niż dotychczas.




To chyba nie jest takie proste. Jeśli autobus byłby wynajęty przez komitet wyborczy to może i byłoby to w pewnym sensie zrozumiałe (chociaż i tak byłaby to agitacja), ale jeśli autobus kursuje za pieniądze wszystkich mieszkańców gminy to wszyscy mieszkańcy gminy powinny mieć możliwość korzystania z niego

dertaz

2014-11-17, 07:15
Vuko napisał/a:

że wykupię tyle betoniarek i pomp betonu, żeby zalać Skotniki warstwą betonu grubą na 10 metrów, żeby się więcej nie rozmnażali i żeby nie rozwiewali tej nutki niedoj***nia.

To tak jakby człowiek gadał z neandertalami.



Całe Skotniki nie przesadzaj, ja tam mieszkam, bardzo dużo osób pojechało samochodami, bo wiedzieli że autobusem jedzie rodzinna radnej która namawia innych jak mają głosować.

Ja...........ec

2014-11-17, 10:32
To że jakieś stare, śmierdzące naftaliną, niewykształcone babsko się awanturuje to bym jeszcze zrozumiał, ale tam też młoda kobita była i równe bzdury gadała.

Jak mi kiedyś wpadnie w oko jakaś kandydatka na żonę, to pierwszym kontrolnym pytaniem będzie: skąd jesteś? Padnie nazwa tej gminy - nie brnę dalej. :P

WielkaRura

2014-11-17, 12:00
k***a, już to widzę w kapitanie bombie :D

Skowu

2014-11-17, 12:49
Co za stara dewotka... co do tej gminy to... patologia jednym słowem.

@WielkaRura - raczej w blok ekipie ;)

waloos

2014-11-17, 12:55
Diety radnych powinny być cofnięte. Tam idą właśnie takie k***iszcza tylko po to żeby dorobić do cienkiej renty. Później są zebrania i nawet nosa nie wychylą, bo się na gównie znają. W radach powinni być ludzie młodzi po studiach, którzy ogarniają temat. U mnie w gminie jest podobnie, przez cały okres czasu czerpania kasy z UE nikomu nie chciało się zadbać o jakiekolwiek dofinansowanie. Efekt jest taki, że w innych gminach co trochę są tabliczki z UE a u mnie ni ch*ja. Przez 8 lat nie zmieniło się prawie nic, ale za to stare k***y zarobiły dodatkowe 8kzł każdego roku.

lapps

2014-11-17, 12:59
kalium napisał/a:

Co jak nisko? Co to jest osoba publiczna? To znaczy, że ja mam prawo wsiąść do autobusu dla gimbazy, pracowników jakieś zakładu? Co wy tu odpie**alacie? Autobus był wynajęty dla wyborców. W takich wiochach od razu każdy wie, że to ktoś obcy. W czym wy k***a widzicie problem? Ty te 30 kilometrów na uczelnię jeździsz darmo? To się przyznaj, że na socjalu siedzisz.
Vuko - zrób coś dla Polski, nie kończ tych studiów. Emigruj i dupy nie zawracaj. Autobus wynajęty przez gminę, do dowiezienia mieszkańców gminy, na wybory.
pie**olę, jak ty tu masz być jednym z ważniejszych to ten portal się sk***i jeszcze szybciej niż dotychczas.



a jak ktos ledwo prace dostal w okolicy i napisal podanie o zmiane okregu wyborczego mimo, ze nikt go tam nie zna? autobus jest z pieniedzy publicznych wiec ma prawo nim jechac kazdy jesli nie jest napie**olony, uiscil ewentualna oplate i nie robi syfu.

co, tatus w SLD siedzi, ze tak sie do kolesiostwa przyzwyczailes? niech wyksztalceni wypie**alaja, to moze bedziesz mogl byc krolem cebulakow...

sługaSzatana

2014-11-17, 13:27
Serio, tylko wyj***ć takiemu paszczurowi.

VanAhamoth

2014-11-17, 14:00
Żałosne. Po prostu brakuje słów na takie cebulactwo...


Szkoda, że nikt nie podpalił tego autobusu to by chociaż człowiek odczuł satysfakcję... :roll: