18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skoda Fabia VRS

~Ludomir • 2010-11-04, 23:49
Wściekła reklama nowej Fabii


kalwi89

2010-11-05, 16:46
@billionaire nie znam ani Remiego, ani Kalwiego ;]

zonk

2010-11-05, 17:17
najlepsi są napinatorzy co to wielce 20sto letnie bmw mają i więcej dokładają do nich niż jeżdżą. :lol:

~LegendarnyZiom

2010-11-05, 17:24
SQT napisał/a:

najlepsi są napinatorzy co to wielce 20sto letnie bmw mają i więcej dokładają do nich niż jeżdżą. :lol:



Oczywiście z podtlenkiem LPG, bo już 1.8 to za dużo pali.

Poltavsky

2010-11-05, 17:33
@kalwi
Czyżby Volvo z literką 'T' ? :D

mcmt

2010-11-05, 20:25
LegendarnyZiom napisał/a:

No nie wiem, w tej Fabii jest 180KM i jest sporo lżejsza od 1 serii.


No ja wiem; ma tylko 7.3s 0-100km, takze szalu nie ma. Ale na pewno znajdzie sie ktos, kto kompletnie sie nie zna i niskobudzetowa konstrukcje klaustro-fabi nadlozy ponad nawet wolniejsze auto wyzszej klasy... :roll:
SQT napisał/a:

najlepsi są napinatorzy co to wielce 20sto letnie bmw mają i więcej dokładają do nich niż jeżdżą. :lol:


Jeszcze lepsi sa ci, co maja 20 lat i chodza pieszo a wysmiewaja sie z uzytkownikow starszych aut w internecie.
Ja nawet jak mijam 20 letniego zloma jakos nie odczuwam potrzeby wysmiewania sie. Chyba, ze chcial zacfaniakowac i wcisnac mi sie przed maske przy uzyciu momentu obrotowego 8-)

zonk

2010-11-05, 22:41
Po pierwsze nie wyśmiewam tylko stwierdzam fakt że najwięcej buraków jeździ starymi e30, e36 i myślą że to królowie dróg.

Po drugie ty chyba też masz jakąś manię "wielkości" którą rekompensujesz bmw....

Kamyk5011

2010-11-05, 23:46
Skoda ma silniki VW

~LegendarnyZiom

2010-11-05, 23:47
mcmt napisał/a:


No ja wiem; ma tylko 7.3s 0-100km, takze szalu nie ma. Ale na pewno znajdzie sie ktos, kto kompletnie sie nie zna i niskobudzetowa konstrukcje klaustro-fabi nadlozy ponad nawet wolniejsze auto wyzszej klasy... :roll:



Albo mi się zdaje, albo w poprzednim poście pisałeś o tym, że każde BMW 1 zje tą Fabie. Nie było żadnej mowy o klasie samochodu. W tej fabii siedzi słynny 1.4 TSI (Turbo + kompresor), który otrzymał miano silnika roku 2009 i jest także montowany w VW. Tak się składa, że tylko 3 wersje silnikowe BMW 1 spośród 8 są w stanie nawiązać z nim jakąkolwiek walkę, dziękuje dobranoc.

mcmt

2010-11-06, 00:12
:facepalm:
Chodzi o prestizowa nagrode International Engine of the Year, gdzie BMW dostalo najwiecej nagrod ze wszystkich marek? (51 dla BMW, nastepna honda - 22) http://en.wikipedia.org/wiki/International_Engine_of_the_Year

Sposrod 8 PODSTAWOWYCH wersji BMW 1 az 3 zjedza unikalna klaustro-fabie. Ale BMW produkuje rowniez, podobnie jak teraz skoda, uniki ze "specjalnymi" opcjami silnikowymi... Nazywaja sie M i tak sie sklada, ze maja w planach wypuscic rowniez ow unika z serii 1. Raczej nikt nie pokusi sie o porownanie.

Temat toru odrazu pominmy, choc niby o autach "sportowych" rozmawiamy... :mrgreen:

Wsadzenie do taczki mocnego silnika mnie nie rusza. Auta, ktorych cala konstrukcja budowana jest z naciskiem na rozwiazania ekonomiczne, po wsadzeniu mocnego silnika, zachowuja sie tragicznie. Wystarczy przytoczyc przyklady innych tego typu produktow-bledow skody. Nikt znajacy sie na rzeczy nie kupi czegos takiego.

Troche jeszcze chlebka musisz zjesc i ksiazeczek przeczytac tudziez pojezdzic roznymi autkami... ;-)

kanarinho

2010-11-06, 00:17
wielcy znaffcy z was... szkoda tylko, że nawet nieco słabsze BMW na torze zgniecie taką skodzinke, która ma paskudny jak na taką moc napęd na przednią oś. Te auto spod znaku kury musi być mocno nadsterowne. Co z tego, że przyśpiesza do setki w niby 7.3 sek... niby dlatego, że żadnemu z was nie uda się zejść poniżej 8.5 - 9.0 sek.

Sami widzicie, że te dwie marki znacznie się od siebie różnią i nie ma większego sensu porównywać ich ze sobą. Postawcie na starcie obok skody jakiegoś vw, opla czy innego forda, czyli auto klasowo takie same. BMW chcąc czy nie jest autem z wyższej półki od wyżej wymienionych.

mcmt

2010-11-06, 00:19
kanarinho napisał/a:

Te auto spod znaku kury


Nigdy nie wiedzialem co to za zielone cos jest w tym znaku... Teraz wiem :mrgreen:

Kociodup

2010-11-06, 00:40
pie**olicie o osiągach samochodów niczym inżynierowie od siedmiu boleści, a tu chodzi o sam koncept i realizację reklamy, które są - co tu kryć - zajebiste. Choć do Skody faktycznie nie pasuje taki agresywny, "dziki" wizerunek.

mcmt

2010-11-06, 00:43
Kociodup napisał/a:

pie**olicie o osiągach samochodów niczym inżynierowie od siedmiu boleści,


Jako uzytkownicy.

goregarg

2010-11-06, 05:29
BMW - bolid młodzieży wiejskiej...

Taka Fabia to zajebisty samochód do codziennej jazdy po mieście, wszędzie się wciśnie i mało pali. Z osiągami ch*jowo, ale nie o to w tym samochodzie chodzi. Będę chciał zapie**alać to kupię subaru.


ps: wszystkim wsiokom z BMW proponuję iść w ch*j.

~LegendarnyZiom

2010-11-06, 16:00
mcmt napisał/a:

:facepalm:
Chodzi o prestizowa nagrode International Engine of the Year, gdzie BMW dostalo najwiecej nagrod ze wszystkich marek? (51 dla BMW, nastepna honda - 22) http://en.wikipedia.org/wiki/International_Engine_of_the_Year



Nie no spoko, nie twierdze, że BMW robi złe silniki, ale jak widzisz 1.4 TSI zdobył nagrodę silnika roku w kategorii głównej-ogólnej już 2 razy z rzędu.

mcmt napisał/a:


Sposrod 8 PODSTAWOWYCH wersji BMW 1 az 3 zjedza unikalna klaustro-fabie. Ale BMW produkuje rowniez, podobnie jak teraz skoda, uniki ze "specjalnymi" opcjami silnikowymi... Nazywaja sie M i tak sie sklada, ze maja w planach wypuscic rowniez ow unika z serii 1. Raczej nikt nie pokusi sie o porownanie.



Co będzie to będzie, a co jest to jest. Póki co jedyne M1 jakie znam nie ma nic wspólnego z teraźniejszą produkowaną serią 1. Poza tym powtarzam jeszcze raz, napisałeś że każda seria 1 objedzie tą Fabie, a ja po prostu chciałem wyprowadzić Cię z błędu.

mcmt napisał/a:


Temat toru odrazu pominmy, choc niby o autach "sportowych" rozmawiamy... :mrgreen:

Wsadzenie do taczki mocnego silnika mnie nie rusza. Auta, ktorych cala konstrukcja budowana jest z naciskiem na rozwiazania ekonomiczne, po wsadzeniu mocnego silnika, zachowuja sie tragicznie. Wystarczy przytoczyc przyklady innych tego typu produktow-bledow skody. Nikt znajacy sie na rzeczy nie kupi czegos takiego.



Twoja wyczekiwana M w serii 1 to nie będzie nic właśnie innego jak to co opisałeś powyżej.

mcmt napisał/a:


Troche jeszcze chlebka musisz zjesc i ksiazeczek przeczytac tudziez pojezdzic roznymi autkami... ;-)


Doprawdy? Interesuje się motoryzacją od najmłodszych lat, studiuje Mechanikę i budowę maszyn i pracuje jako mechanik w warsztacie samochodowym. Jak już mamy się chwalić kto jakim samochodem jeździ to posiadam Toyote Supre Turbo. Na życzenie mogę sfotografować dowód z pozdrowieniami Ciebie i aktualną datą.