18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skarpetki i sandały

rolinka • 2013-07-30, 01:15
Steve Tyler w sandałach i skarpetach... Nie jest Polakiem, więc znaczy, że moda się przyjmuje.


hogg

2013-07-30, 17:49
SVcius napisał/a:

Ja pie**ole mam już dość skarpet, sandałów i klapek... Co Was k***a obchodzi to czy gościu ma gołe nogi w laczkach czy popie**ala ze skarpetą?



Nic, śmiejemy się tak samo jak z dziewczyny z nieogolonymi nogami i pachami. Co nas to obchodzi? No nic, ale wygląda ch*jowo w tej części świata i dlatego się z niej śmiejemy.

Dlaczego nie ubierzesz się jak cygan w koszule z k***a cekinami i buty lakierki do krótkich spodenek?

krzysiek0909

2013-07-30, 21:35
k***a, nie lubię jak ktoś chce mi mówić co mam robić. Jak się mi podoba to zakładam skarpetki do sandałów albo klapek, bo tak lubię i h*j! A śmiać się to można już lepiej z lasek, które próbują chodzić w butach o dwa rozmiary za małe, albo z 20 cm obcasem...

Pasterz z Uralu

2013-07-31, 04:41
To nie zwykłe sandały , tylko KUBOTA w limitowanej edycji Sport...

hogg

2013-07-31, 12:20
krzysiek0909 napisał/a:

k***a, nie lubię jak ktoś chce mi mówić co mam robić. Jak się mi podoba to zakładam skarpetki do sandałów albo klapek, bo tak lubię i h*j! A śmiać się to można już lepiej z lasek, które próbują chodzić w butach o dwa rozmiary za małe, albo z 20 cm obcasem...



Przecież nikt ci nie mówi jak masz chodzić ubrany. Ubieraj się jak chcesz, tylko nie zapomnij wrzucić tu fotki ;)