18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skandal na debacie prezydenckiej w Lublinie

Zalthabar • 2014-10-02, 16:29
Radio TOK FM zebrało NIEZIEMSKIE BATY podczas debaty prezydenckiej w Lublinie. Tak precyzyjnej akcji obnażającej układ dawno nie było w internetach

Od 6 minuty zaczyna się akcja i po radiu jako organizatorze eventu (bardzo słusznie) jedzie cała sala z bardzo konstruktywnymi pytaniami.


WhitePride666

2014-10-02, 18:23
Co jak co, ale każdy powinien być dopuszczony do głosu, lewe k***y boją się oj boją ;)

MocnyFull

2014-10-02, 18:26
Nie jestem wyborcą RN raczej konkurentów KNP. Ale takie zachowanie tego lewackiego ścierwa i niedopuszczania do debaty jednego z osób walczących o stanowisko to żenada, ten tok fm to pochodna wybiórczej i tvnu. j***ne ścierwo rodem z partii rządzącej i koleżki co sp***olił z Polski za chlebem.

Amhed0911

2014-10-02, 18:28
gwindak napisał/a:

Ci narodowcy to jednak banda meneli




tWÓJ stary to menel. Nie znasz tematu to wskakuj w swoje rurki i do tęczowej armii wypie**alaj.

Mercury001

2014-10-02, 18:29
Bydło mówi bydłu co ma robić... :D

kobietynierobiąkupy

2014-10-02, 18:47
Wciąż trudno mi uwierzyć, że w komentarzach widzę pocisk na prawicę po tym co właśnie obejrzeliśmy. Ludzie na sali byli przekonani, że będzie to debata, w której jednym z uczestników będzie człowiek z RN. Taka informacja została podana w mediach przed debatą. Nie dziwię się ludziom, którzy najzwyczajniej w świecie wk***ili się po przyjściu na miejsce spotkania i okazało się, że zostali zrobieni w ch*ja. Jasne, mogli wyjść w ciszy jak skończone p*zdy i rozejść się do domów, ale nie o to chodzi, żeby schylać głowę i wiecznie przytakiwać - takie zachowanie jak do tej pory zaprowadziło nas tylko do jednego - jesteśmy biedakami w samym centrum Europy.

Napisałem więcej, ale skasowałem. Z wami nie ma sensu w ogóle rozmawiać, dziesiątego i tak będę musiał oddać prawie pół swojej wypłaty nie dostając w zamian nic.

LikeThis

2014-10-02, 19:16
Nie wiem po co się pluję, k***a nie został zaproszony to nie został. Na ch*j drążyć temat?
To była debata prezydencka i zaproszono dwóch przedstawicieli z największą liczbą głosów a osoba która ma małą ilość głosów się chciała wpie**olić ... Moim zdaniem za chabety i wypie**alaj. Tyle w tym temacie

Amhed0911

2014-10-02, 20:09
LikeThis napisał/a:

Nie wiem po co się pluję, k***a nie został zaproszony to nie został. Na ch*j drążyć temat?
To była debata prezydencka i zaproszono dwóch przedstawicieli z największą liczbą głosów a osoba która ma małą ilość głosów się chciała wpie**olić ... Moim zdaniem za chabety i wypie**alaj. Tyle w tym temacie




Następny k***A KRETYN co nie jest w temacie, a sie k***a wypowiada. JA pie**olE.

De...........37

2014-10-02, 21:04
Znowu ten goryl z RN :D . Lubię go oglądać czasami, jak nie chce mi się do ZOO skoczyć.

LikeThis

2014-10-02, 22:21
Amhed0911 napisał/a:




Następny k***A KRETYN co nie jest w temacie, a sie k***a wypowiada. JA pie**olE.


pajacu dokładnie obejrzałem ch*j mnie to że oni się tak reklamowali ważne jak jest.