18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Skandal na debacie prezydenckiej w Lublinie

Zalthabar • 2014-10-02, 16:29
Radio TOK FM zebrało NIEZIEMSKIE BATY podczas debaty prezydenckiej w Lublinie. Tak precyzyjnej akcji obnażającej układ dawno nie było w internetach

Od 6 minuty zaczyna się akcja i po radiu jako organizatorze eventu (bardzo słusznie) jedzie cała sala z bardzo konstruktywnymi pytaniami.


Casperiously

2014-10-02, 16:41
Napisałbym 'nic tylko stąd sp***alać' ale już to zrobiłem.

Gilznosa

2014-10-02, 16:42
PPOLITYKA - wszyscy krzyczą przez wszystkich, nic sensownego nie wnoszą, do nikogo nic konkretnego nie dociera. Dziękuje za uwage.

BigMrBlack

2014-10-02, 16:46
Nie dopchał się do koryta to płacze.

McMenel

2014-10-02, 16:52
Kto jest do k***y nędzy organizatorem debaty ten k***a jego mać decyduje o jej uczestnikach. Nie podoba się to wypie**alać. Jeżeli RN nie potrafi korzystać ze szarych komórek to niestety próbuje argumentu siły .

_R...........s_

2014-10-02, 16:54
Nie ma się programów, nie ma się pomysłów, nie ma się sukcesów, nie ma się doświadczenia, jedyne co się ma, to pęd do koryta, a w portfelu pusto to tak się kończy.
Niestety k***a, tak właśnie wygląda polska polityka. Zamiast konkretnych ludzi z pomysłami, chcących coś zmienić i poświęcić trochę swojego czasu innym, mamystadko świń, i tych tłustych które żrą z koryta, i tych wychudzonych, które dopiero próbują się dopchać.

el_kadafi

2014-10-02, 17:08
Ale o co k***a chodzi?! Nie mam czasu słuchać przekrzykujących się pieniaczy.

Ku...........cz

2014-10-02, 17:24
Co za wieś hahahha. Tak zwane "wieczne gimbusy". Podobny poziom do tych od Korwina, ale oni posiadają cząstkowy mózg który zaniknął u narodowców.

Nie wiedzą co by powiedzieli, nie wiedzą jakich argumentów użyć ale KRZYCZĄ. To im zawsze wychodzi KRZYK i parcie na koryto. Oczywiscie pod zasłoną patriotyzmu co kupują debile

gi...........ek

2014-10-02, 17:24
Dziwnym trafem czekało krzesło dla pana :D

bez888

2014-10-02, 17:50
Czyżby nasz kraj powoli ostatkami sił próbował się odbić od dna?!

Wk***ienie rośnie szybko!

!Timon

2014-10-02, 18:04
@McMenel

To niech k***a mać zniosą wymóg posiadania koncesji na rozpowszechnianie programów radiowych i telewizyjnych i wtedy to co napisałeś będzie miało rację bytu. Wk***iają mnie tacy etatyści jak ty. Damy PRZYWILEJE wąskiej grupie osób a od reszty wymagajmy szacunku dla ich j***nych układzików.

Ten kraj to trzyma się na j***nych trytkach. Dzisiaj byłem w WKU a tam k***a mać "dziadki" (jak na żołnierzy niezawodowych) po 50 w kolejce po przydział mobilizacyjny. Rozpacz brała jak się na to patrzyło a jeszcze wchodzę na sadola a takie jebańce pazurami trzymające się tych poj***nych układów nawet prawo do wolności wypowiedzi najchętniej by zabrali bo kogoś k***a mać nie lubią.

MAŚCI!

rogal141

2014-10-02, 18:06
@ McMenel

Jaki nick taki poziom komentarza...

Ba...........yk

2014-10-02, 18:18
Hhaha uwielbiam takie sytuacje.
Kocham patrzeć kiedy zaczyna się "palić" a czerwona hołota ma panikę w oczach i na gwałt szuka kamienia pod którego mogła by wpełznąć i przeczekać "burzę, pożar"

McMenel napisał/a:

Kto jest do k***y nędzy organizatorem debaty ten k***a jego mać decyduje o jej uczestnikach. Nie podoba się to wypie**alać. Jeżeli RN nie potrafi korzystać ze szarych komórek to niestety próbuje argumentu siły .



Chyba żeś ryży kmieciu, nie obejrzał do końca, co?

Jak by tak było to byś wiedział że Gówno Wybiórcza i Tok FM dopuściło się manipulacji...

Takich ryżych kmiotków jak ty jest na pęczki. Niestety.
A prawda o was jest taka że zamiast mózgu gówno wam w głowie chlupie.

:idzwch*j:

MCMerci

2014-10-02, 18:20
To ja wyjaśnię: TOK FM zrobiło debatę, gdzie powiedziało że zaprasza WSZYSTKICH kandydatów na prezydenta miasta Lublin.
I zaprosiło, ale wszystkich lewaków. A dwóch pozostałych nie zaprosiło o nie wspomnieli o tym.
Nadal cisnąc kity że zaprosili WSZYSTKICH kandydatów na prezydenta organizowali debatę.
Kandydat prawicy się wk***ił i doszedł do wniosku ze on tak w ch*ja lecieć nie da i zrobił zajebisty teatrzyk im. Taki, że słupek w górę na bank pójdzie.
A co do reszty to widać kto zaproszony w pierwszych rzędach-same dziadki, siedzące na stołkach od czasów PRL. I przeżerające za nasze pieniądze, kogokolwiek innego nie dopuszczające.
Jakby była kiedyś(uchowaj Boże) wojna, to taki ch*j a nie zobaczą mnie w kamaszach. Niech dziadki same swoje koryto bronią.
:idzwch*j:

SharpSe

2014-10-02, 18:22
Ci narodowcy to jednak banda meneli