18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skąd się wzięli murzyni w ameryce

zaqqi • 2010-12-08, 22:16
skąd się wzięli murzyni w ameryce

Złowroga Pralka !

2010-12-10, 07:48
Pan Fasola napisał/a:


I dobrze, że błagasz plugawa istoto. Na nic innego nie możesz sobie pozwolić. Zabraniam ci.



mam dla ciebie dobrą rade spadaj do swojego mastera i

pakicito

2010-12-10, 11:58
znalazlem na torrentach "smierc w wenecji" ktos sie podejmie wyzwania ?

zaqqi

2010-12-10, 13:15
pakicito napisał/a:

znalazlem na torrentach "smierc w wenecji" ktos sie podejmie wyzwania ?


obejrzyj i napisz czy warto

woccow123

2010-12-10, 14:45
Zabson bgt napisał/a:

skąd się wzięli murzyni w ameryce , skąd się wzięli murzyni w ameryce

Bo już nie mieli co kraść w afryce



Afryke to biali rozkradli

Thomas_Terkovitz

2010-12-10, 14:54
KNT napisał/a:

Dobre! Z jakiego to filmu?



Dopóki nie zobaczyłem twojego drugiego komentarza, myślałem, że to zwykła ironia :samoboj:

dekapitacja

2010-12-10, 16:20
Panowie, do gardeł sobie skaczecie, obejrzelibyście zajebistą "Śmierć w Wenecji", pakicito wrzuci.
A ten kadr pochodzi z filmu "Chłopaki nie płaczą" Akcja rozgrywa się w klubie Bolca, syna szefa mafii, jakby ktoś miał wątpliwości. Klasyka, polecam cały film. Dziękuję, dobranoc. :D

NiggaFromNR

2010-12-10, 19:31
Pan Fasola napisał/a:

I dobrze, że błagasz plugawa istoto. Na nic innego nie możesz sobie pozwolić. Zabraniam ci.



h*ja możesz mi zabronić, a pozwilić sobie mogę na zj***nie Cie jak burą suke. Wiec wyk***iaj bo widzę, że masz ku*asa Lecha w dupie i poczułeś za dużo władzy w zwieraczu. :lozko:

Turek.

2010-12-10, 20:37
NiggaFromNR napisał/a:



h*ja możesz mi zabronić, a pozwilić sobie mogę na zj***nie Cie jak burą suke. Wiec wyk***iaj bo widzę, że masz ku*asa Lecha w dupie i poczułeś za dużo władzy w zwieraczu. :lozko:



Cóż za piękny język, gdzie o panie nabyłeś takich umiejętności, po prostu pokazałeś swój poziom... Teraz możesz udac się na spoczynek.

PS. Nie wracaj

Bambozjad

2010-12-10, 23:15
Jeśli ktoś nie wie z jakiego to filmu to chyba tez został sprzedany przez wodza za paczke fajek...

NiggaFromNR

2010-12-10, 23:47
@Turek. zaiste panie, nie omieszkam zaniechać Twojej propozycji

k***a no jak kretyn jest kretynem to mu to trzeba pokazać, i to w taki sposób, żeby zrozumiał

kleer94

2010-12-11, 13:55
Chłopaki nie płaczą.
Czyli projekcja króla sedesów, laski z polski oraz:

-Tato nie mówiłeś mi, że mam syna!
-Rodzice nie chcieli zapłacić okupu, więc go przygarnąłem. :d

KN...........NT

2010-12-11, 15:53
NiggaFromNR napisał/a:

k***a no jak kretyn jest kretynem to mu to trzeba pokazać, i to w taki sposób, żeby zrozumiał


Wiesz to z autopsji?

Ps. Naucz się stawiać przecinki.

bania88

2011-01-08, 17:44
Pan Fasola napisał/a:


Weź ograniczony człowieku. Chyba przespałeś ostatnie Boże Narodzenie bo leciał Killer i normalnie ta scena była. A "Chłopaki nie płaczą" leciały z 3 tygodnie temu na tv silesia i bym pamiętał tą scenę. Weź idź precz i nie przeszkadzaj jak dorośli rozmawiają.



Ty fasola, kretynie, na youtubie wpisz chlopaki nieplacza i pierwszy filmik to ta scena bedzie debilu. Ogarnij sie o "znawco klasyki".


Wes se ogladnij i przeczytaj tytul i komentarze "dorosly" idioto.
Niewiem jakim cudem ty pamietasz ta scene z Killera jak jej tam niebylo :D