18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skąd się wzięli murzyni w ameryce

zaqqi • 2010-12-08, 22:16
skąd się wzięli murzyni w ameryce

~LegendarnyZiom

2010-12-09, 22:46
KNT napisał/a:

Dobre! Z jakiego to filmu?



Z "Klanu".

Pan Fasola

2010-12-09, 22:58
KNT napisał/a:

Dobre! Z jakiego to filmu?


OMG! Jak można nie wiedzieć z jakiego to filmu... Widać, że zamiast włączyć normalny kanał to cały dzień Platformerskie TVN24 ogląda.

NiggaFromNR

2010-12-09, 23:09
Pan Fasola napisał/a:

zamiast włączyć normalny kanał to cały dzień Platformerskie TVN24 ogląda.


k***a stary... przestań się udzielać na tym forum, błagam... :homer:

Pan Fasola

2010-12-09, 23:16
NiggaFromNR napisał/a:


k***a stary... przestań się udzielać na tym forum, błagam... :homer:


I dobrze, że błagasz plugawa istoto. Na nic innego nie możesz sobie pozwolić. Zabraniam ci.

KN...........NT

2010-12-09, 23:26
Bendar napisał/a:



Troll detected!



Pan Fasola napisał/a:


OMG! Jak można nie wiedzieć z jakiego to filmu... Widać, że zamiast włączyć normalny kanał to cały dzień Platformerskie TVN24 ogląda.



Nie muszę znać każdego filmu. Bez przesady, to nie jest jakiś znany film. Sami się tylko wymądrzacie, a tytułu nikt już nie poda...

Pan Fasola

2010-12-09, 23:31
Już ci podaje tytuł. "Killer" i naprawdę nie wiem jak można było tego nie widzieć. Przecież to klasyka.

bania88

2010-12-09, 23:48
@ KILLER?! HAHAHA to ty kolejny sie popisales, k***a Killer... Ten film to "Chlopaki nie placza" panie "wszystkowiedzacy" :D :D

KN...........NT

2010-12-09, 23:50
Pan Fasola napisał/a:

Już ci podaje tytuł. "Killer" i naprawdę nie wiem jak można było tego nie widzieć. Przecież to klasyka.



Dzięki, już zacząłem ściągać sobie ten film. Nie obejrzałem zbyt wiele klasyki, ale nadrobię swoje braki. Z klasyki mogę wymienić na razie kilka filmów, które widziałem:
Terminator, Wiedźmin, Gulczas ty myślisz, Laleczka Czaki, Młode psy. Jak znasz jeszcze jakieś fajne filmy, to mi napisz.

Pan Fasola

2010-12-10, 00:02
bania88 napisał/a:

@ KILLER?! HAHAHA to ty kolejny sie popisales, k***a Killer... Ten film to "Chlopaki nie placza" panie "wszystkowiedzacy" :D :D


Weź ograniczony człowieku. Chyba przespałeś ostatnie Boże Narodzenie bo leciał Killer i normalnie ta scena była. A "Chłopaki nie płaczą" leciały z 3 tygodnie temu na tv silesia i bym pamiętał tą scenę. Weź idź precz i nie przeszkadzaj jak dorośli rozmawiają.

KNT napisał/a:



Dzięki, już zacząłem ściągać sobie ten film. Nie obejrzałem zbyt wiele klasyki, ale nadrobię swoje braki. Z klasyki mogę wymienić na razie kilka filmów, które widziałem:
Terminator, Wiedźmin, Gulczas ty myślisz, Laleczka Czaki, Młode psy. Jak znasz jeszcze jakieś fajne filmy, to mi napisz.


Spoko. Jeszcze z takiej klasyki możesz obejrzeć "Job czyli ostatnia siwa komórka", "Anakonde", "Denis sam w domu". Jak coś mi się przypomni to dam znać

BuraindoGero

2010-12-10, 00:06
Ty Fasola jesteś kompletnym zjebem... To jest film chłopaki nie płaczą a nie k***a killer... Jak j***ny cieciu przeżyłeś tyle lat na tym świecie?? Ja już wiem pewno jesteś kolegą luntka

Pan Fasola

2010-12-10, 00:14
BuraindoGero napisał/a:

Ty Fasola jesteś kompletnym zjebem... To jest film chłopaki nie płaczą a nie k***a killer... Jak j***ny cieciu przeżyłeś tyle lat na tym świecie?? Ja już wiem pewno jestem kolegą luntka


No spoko, spoko. Wiem, że luntek to twoja dziewczyna, ale wbrew temu co ci podpowiedziała to to jest Killer i nie zmieni tego gadanie jakiegoś zniewieściałego i dauna.

Ciniminis

2010-12-10, 00:16
BuraindoGero napisał/a:

Ty Fasola jesteś kompletnym zjebem... To jest film chłopaki nie płaczą a nie k***a killer... Jak j***ny cieciu przeżyłeś tyle lat na tym świecie?? Ja już wiem pewno jesteś kolegą luntka



Ja pie**ole, Fasola pewnie sie śmieje, że kolejny idiota bierze jego posty na serio..

Danam

2010-12-10, 06:21
up, 2xup, 3xup, w ch*j up

spokojnie dziewczyny :) obejrzyjcie sobie nowy zajebisty film "smierc w wenecji"

zonk

2010-12-10, 06:46
Pan Fasola napisał/a:


OMG! Jak można nie wiedzieć z jakiego to filmu... Widać, że zamiast włączyć normalny kanał to cały dzień Platformerskie TVN24 ogląda.


ty jesteś popie**olony sam z siebie czy Ci za to płacą ? :/

sorry za OT.

zaqqi

2010-12-10, 07:38
mcmt napisał/a:

Autorowi tematu pewnie wczoraj Internet podłączyli... :-/

o rly ?
nie było tematu to dałem