18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siemanko...

Ko...........ey • 2013-08-27, 20:02
Czyli jak skończy się zamieszanie wokół pewnego kucharzyny... :banany:

sard

2013-08-27, 20:24
I co on biedny uczyni, jak pojawi się posiadacz suchej krakowskiej... albo salcefiksa?

Ar...........an

2013-08-27, 20:42
Sokołow cała tą akcja zrobił sobie tylko jeszcze większe kuku tak więc Szefowi mogę podziękować i pogratulować troski o zdrowie konsumentów.

Ibiki

2013-08-27, 20:51
Od czarnej będzie "świecić w nocy" :mrgreen:

Lang

2013-08-27, 21:01
Swoją drogą blogerzy to banda attention whores, masę akcji generują oni sami, przeważnie dla $, czasami dla innych profitów. Myślicie, że jak znany bloger pojedzie po jakiejs firmie, to co się dzieje? No, czasami jest tak jak w przypadku Sokołowa, ale zdarza się niekiedy, że ktoś zostaje "ambasadorem marki" i nagle odkrywa ukryte walory uprzednio sponiewieranego przez siebie produktu...

karinawaw

2013-08-27, 21:13
Noo i takie vlogi z celi to ja moge oglądać! Siemanko, dziś pokażę Wam jak przyrządzić kaszankę w bułce z polewą czosnkową w sosie własnym. Swoją drogą to w kuchni jest miejsce dla kobiet, a nie dla facetów. I uprzedzam komentarze: Tak mam laptopa w kuchni ;)

Zgon14

2013-08-27, 21:15
Ten z kwiatkiem to pewno romantyk.

kaer

2013-08-27, 21:16
Ciekawe po jakim czasie w końcu przestanie rzygać ;)

mr_9mm

2013-08-27, 21:20
Kawałek wywiadu z nim:
Cytat:

Słyszę, że jesteś autentycznie przestraszony.

Postaw się na moim miejscu. Jestem tylko pojedynczym człowiekiem, który musi to wszystko dźwignąć na swoich barkach. Nagrałem filmik, czyli zrobiłem to, co robię. A skończyło się tak pozwem na 150 tys. złotych i aferą na cały internet. Wszyscy o tym mówią i piszą, wokół całej sprawy jest sporo szumu, ale w całej sytuacji, to ja jestem na najgorszym miejscu i czuję się w tym po prostu zagubiony. Ostatecznie to ja dostałem pozew. Trochę jak taka szara myszka, która przypadkiem sporo namieszała.

Szara myszka, która ma ponad 170 tysięcy subskrybentów. Niezła ściema. :lol:

Źródło: http://natemat.pl/72443,piotr-oginski-ktorego-sokolow-pozwal-na-150-tys-zl-za-recenzje-na-youtube-to-mnie-przeroslo-najchetniej-poszedlbym-na-ugode (nie wiem na ile rzetelny jest ten portal)

sard

2013-08-27, 21:20
karinawaw napisał/a:

Noo i takie vlogi z celi to ja moge oglądać! Siemanko, dziś pokażę Wam jak przyrządzić kaszankę w bułce z polewą czosnkową w sosie własnym. Swoją drogą to w kuchni jest miejsce dla kobiet, a nie dla facetów. I uprzedzam komentarze: Tak mam laptopa w kuchni ;)


pie**olisz wracaj do piwnicy - najlepsi kucharze to mężczyźni, bo robią to dla osiągnięcia dobrego efektu smakowego, a nie by tylko odpie**olić co tam mają zrobić :P

szefuncio

2013-08-27, 21:40
Tatara by mu z dupy zrobili...

Ko...........ey

2013-08-27, 21:44
Jeszcze jeden (nie)wiele wnoszący komentarz hejtera ze srejka dla znających film:

prondzyk

2013-08-27, 21:50
sard napisał/a:


pie**olisz wracaj do piwnicy - najlepsi kucharze to mężczyźni, bo robią to dla osiągnięcia dobrego efektu smakowego, a nie by tylko odpie**olić co tam mają zrobić :P



No właśnie, czy ktokolwiek widział szefa kuchni - kobietę? :roll:

hellmartin

2013-08-27, 21:54

Czasem dobre pomysły źle kończą...

avalanch

2013-08-27, 22:18
Ten niewiele wnoszący komentarz z kwejka to typowy ból dupy żeby technolog wypowiadał się na srejku to już szczyt jego możliwości ?? I broni sokołowa ??


Pszypadek ?


Niesondze :krejzi: