18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Siemanko...

Ko...........ey • 2013-08-27, 20:02
Czyli jak skończy się zamieszanie wokół pewnego kucharzyny... :banany:

Matuch90

2013-08-28, 02:50
Dzięki temu "kucharzynie", zrobiłem i opie**oliłem ze smakiem, kilka fajnych potraw :)

T0B1

2013-08-28, 10:47
Lang napisał/a:

Swoją drogą blogerzy to banda attention whores, masę akcji generują oni sami, przeważnie dla $, czasami dla innych profitów. Myślicie, że jak znany bloger pojedzie po jakiejs firmie, to co się dzieje? No, czasami jest tak jak w przypadku Sokołowa, ale zdarza się niekiedy, że ktoś zostaje "ambasadorem marki" i nagle odkrywa ukryte walory uprzednio sponiewieranego przez siebie produktu...


Przykład proszę...

Xardas132

2013-08-28, 10:58
Ostateczny test kanapki z kluchą :-D Teraz to będzie mówić, że śmierdzi :lol:

piterrrxd

2013-08-28, 11:09
Dobra chemia nie jest zła :mrgreen:


desiderata1985

2013-08-28, 12:22
sard napisał/a:


pie**olisz wracaj do piwnicy - najlepsi kucharze to mężczyźni, bo robią to dla osiągnięcia dobrego efektu smakowego, a nie by tylko odpie**olić co tam mają zrobić :P


zgadzam sie! dlatego ja nie gotuje. pozwalam sie wykazac mojemu facetowi. tak jest bezpieczniej dla obojga.zadnych skaleczen,pozarow,zatruc pokarmowych...

Roock_Metals

2013-08-28, 16:04
A Ja mam nadzieję że Sokołów wygra, pewnie zaraz będzie że pracuję dla nich albo coś w tym stylu, ale mniejsze z tym chodzi mi o jakość materiału KG, przecież to było żałosne, gość nawet nie pofatygował się przeczytać składu z opakowania, zamiast tego wyjeżdża z jakąś kapicyną(?), kaspicyną(?) jeśli ktoś znajdzie cokolwiek na temat takich związków wygrywa u mnie darmowe internety, najbliższa temu jest kapsaicyna która jest organicznym związkiem chemicznym znajdującym się w papryczkach chilli i odpowiedzialna jest za ich piekący smak. Nie bronię tutaj Sokołowa bo może faktycznie trochę za ostro zareagowali ale mimo to gościowi należy się jakaś kara, może na przyszłość zanim zacznie coś oceniać wcześniej trochę dany temat przeanalizuje.

Street2

2013-08-28, 21:50
Cytat:

siemanko :: witam :: cela :: ogiński :: pedał :: parówki :: tatar



za tagi piwo :D