18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Się nauczą

~Beniu_Beniu • 2011-12-26, 12:00
Poprawnie parkować.

Kolejny zjeb z kluczem w ręku

Andrev

2011-12-26, 14:04
jak dobrze mieć sąsiada :D

Adivost0

2011-12-26, 15:53
hahahahahaha, nie zrozumiałem . ale beka w ch*j :D

Ty...........ta

2011-12-26, 16:13
Musiałem to 3 razy obejrzeć aby zrozumieć ten filmik :P
A przez 2 razy jak głupi wpatrywałem się w ten samochód z tyłu a dopiero potem do mnie dotarło że ktoś obok przechodzi.

avalanch

2011-12-26, 16:41
Postawiasz samochód to ci go jeszcze taka k***a zarysuje :D ale co się dziwić mateczu rosyju :D

Kodżak

2011-12-26, 16:44
Tu chodzi o to, że ten facet robi rysę na samochodach, bo ich właściciele zaparkowali w niewłaściwym miejscu.

DyRiusz

2011-12-26, 19:03
Łeb niech sobie tym kluczem porysuje.

xiontZ

2011-12-26, 19:29
Nauczą się parkować w garażu ;-)

avalanch

2011-12-26, 22:56
Ja powiem tak parkowanie parkowaniem ale kto nie ma samochodu i nie wie ile kosztuje cokolwiek do auta to raczej nie poczuje tego tak jak użytkownicy aut :D mnie osobiście to zabolało bo chyba jest to największe kurewstwo które można zrobić kierowcy :D ni uszkadzając samochodu tak żeby nie nadawał się do czegokolwiek ;)

spiepszaj_dzbanie

2011-12-26, 23:13
Mi jakaś k***a przerysowała cały bok (dobrze że nie do gołej blachy bo nie muszę malować) ale jakbym go widział to bym mu wsadził ten klucz w dupsko.
[I ten co napisze mi że gówno bym zrobił, to najwyraźniej swoją ciotowatą osobę opisuje.]

cromagxxx

2011-12-26, 23:16
W tym momencie faktycznie przesadził, ale.. kurestwo to jest zaparkować na środku chodnika tak, żebym przechodząc musiał specjalnie zejść na ulicę bo inaczej nie ma jak przejść.. to jest k***a kurestwo. Sam rysuje takim zjebom auta i mam to w dupie. Ciekawe co oni by zrobili jakby ja szedł środkiem ulicy bo tak mi się podoba, albo stał jak zjeb, a oni musieli by mnie omijać chodnikiem. Pewnie któryś w końcu by mnie przejechał albo zadzwonił do naszej ukochanej policji.

~mad~

2011-12-26, 23:19
cromagxxx napisał/a:

W tym momencie faktycznie przesadził, ale.. kurestwo to jest zaparkować na środku chodnika tak, żebym przechodząc musiał specjalnie zejść na ulicę bo inaczej nie ma jak przejść.. to jest k***a kurestwo. Sam rysuje takim zjebom auta i mam to w dupie. Ciekawe co oni by zrobili jakby ja szedł środkiem ulicy bo tak mi się podoba, albo stał jak zjeb, a oni musieli by mnie omijać chodnikiem. Pewnie któryś w końcu by mnie przejechał albo zadzwonił do naszej ukochanej policji.



jak Cie ktos kiedys zczai i zaplacisz za lakiernika to Ci sie odechce "rysowania takim zjebom" ;-)

cromagxxx

2011-12-26, 23:22
Gówno mi zrobi, pod blokiem gdzie wszyscy znają tak nie robię ;) a sam się rozj***ł autem na środku chodnika i z reguły nie zadzwoni na policje.. czasem jak kierowca siedzi w środku to grzecznie pytam czemu stoi na środku, że to nie parking, że jak mam przejść jak 10 cm wolnych nie ma.. i później rysuje jak zaczyna mnie obrażać taki wieśniak :D

wasek

2011-12-26, 23:36
W Rosji to kamery mają włączone nawet na postoju

Legon

2011-12-27, 00:04
a ja sie spotkalem jak j***ny w dupe pie**olony 20-paroletni cwe* zaparkowal sobie j***nym yarisem na srodku pasa do skretu w prawo przy samiutkich swiatlach przed linia zatrzymania bo nie mogl pojechac 30 metrow dalej i zaparkowac normalnie poniewaz tutaj bylo blizej do sklepu (w takim wypadku przydaje sie dobry amerykanski pickup z wypasionym grilem do spychania zeby sobie nie porysowac lakieru)