18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Się nauczą

~Beniu_Beniu • 2011-12-26, 12:00
Poprawnie parkować.

Kolejny zjeb z kluczem w ręku

Ingles

2011-12-27, 00:07
spiepszaj_dzbanie napisał/a:

Mi jakaś k***a przerysowała cały bok (dobrze że nie do gołej blachy bo nie muszę malować) ale jakbym go widział to bym mu wsadził ten klucz w dupsko.
[I ten co napisze mi że gówno bym zrobił, to najwyraźniej swoją ciotowatą osobę opisuje.]


Heh, k***a, jeśli zastawiłbyś mi drogę na chodniku przerysowałbym ci cały bok a jak byś przypyskował odlałbym ci się na maskę. I ch*ja byś zrobił. Swoją drogą lubię patrzeć na miny kolesi którym przechodzę po masce jak zatrzymają się na pasach dla pieszych a wskakuje mi zielone. Naucz się jeździć, naucz się zatrzymywać, naucz się parkować, albo zbieraj karniaki łajzo.

konradoo

2011-12-27, 00:47
pewno już nie żyje.

tomkararek

2011-12-27, 09:30
jestem za szofery z checja by do sypialni po wjezdzali

.:...........:.

2011-12-27, 09:33
tomkararek napisał/a:

jestem za szofery z checja by do sypialni po wjezdzali



Że co? Spieszyłeś się pisząc to?

avalanch

2011-12-27, 10:18
tomkararek napisał/a:

jestem za szofery z checja by do sypialni po wjezdzali


Ma ktoś k***a Enigmę ??

.:...........:.

2011-12-27, 10:22
avalanch napisał/a:

Ma ktoś k***a Enigmę ??



Ja mam na kasecie jeszcze, Le Roi Est Mort, Vive Le Roi!

sergeantlipton

2011-12-27, 20:24
Założę się, że każda k***a która rysuje karoserię w źle zaparkowanych samochodach lub przechodzi po masce gdy ktoś się zatrzyma na przejściu nie ma własnego samochodu i szlag ją trafia że musi popie**alać pieszo.

spiepszaj_dzbanie

2011-12-27, 22:01
goog11 napisał/a:

Heh, k***a, jeśli zastawiłbyś mi drogę na chodniku przerysowałbym ci cały bok a jak byś przypyskował odlałbym ci się na maskę. I ch*ja byś zrobił. Swoją drogą lubię patrzeć na miny kolesi którym przechodzę po masce jak zatrzymają się na pasach dla pieszych a wskakuje mi zielone. Naucz się jeździć, naucz się zatrzymywać, naucz się parkować, albo zbieraj karniaki łajzo.



Wtedy dobrze stałem, na parkingu z resztą! A ciebie chętnie bym przeżenił przez ryj 15-letni dzieciaku.
Co innego jest jak ch*jowo parkuje, a co innego jak ci jakaś dz**ka złośliwie rysuje. Sam wolę ku*asa na szubie markerem jebnąć jak chodnik zastawia, zmywalnym z resztą i jak 10 minut ch*ja zmywa to na drugi raz się zastanowi.

I na koniec mej wypowiedzi życzę ci aby ci jakiś gówniarz lakier poniszczył jak kiedyś będziesz miał swojego pierwszego grata.

Sz...........jk

2011-12-27, 22:47
Niech sobie rysuje, moje auto jest w takim stanie, że dzięki takim rysom może jedynie zyskać na wartości.

avalanch

2012-01-05, 13:07
Abdulan napisał/a:

Niech sobie rysuje, moje auto jest w takim stanie, że dzięki takim rysom może jedynie zyskać na wartości.


chyba na szrocie :idzwch*j: