18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sick Mode: Two - Parkour & freerun

ksi3dzu • 2014-10-22, 17:31
Siema, pokazać Wam chciałem kolejną część zajawki kumpla.

Jaram się strasznie, bo dobrze widzieć, że kogoś coś tak bardzo kręci, że nie odpuszcza przez tyle lat. I w dodatku jest przekozakiem w tym, co robi razem z ziomkami z ekipy. Może komuś się spodoba i akurat zachęci go do zrobienia czegokolwiek ciekawego na dworze. Promocja sportu zawsze spoko ;-)




MaczoJuh

2014-10-23, 16:15
temu w zielonej powiedz, zeby metanabol juz odstawil, po watrabe se rozjebie.

ksi3dzu

2014-10-23, 16:15
NessTV napisał/a:



Nastolatki w co drugiej wsi pluja na ludzi w miastach, ze oni maja latwo i nie wiedza, co to trudne zycie. Z kolei ludzie w Wawie uwazaja, ze sa lepsi, bo Wawa ma ten flow i oni czuja rytm miasta. Ja poczulem ten rytm ostatnio jak jezdzilem tam autem i powiem, ze jakby ten film mial taki rytm jak reszta Wawy, to ekipa robila by przewroty w przod w tempie spacerowym.



Tylko tam kręcili, pochodzą z róznych miast. I nikt nie mówi, że mieli łatwo.. poza tym to tani sport, buty i jazda.

nikusek007

2014-10-23, 16:54
Moim zdaniem sens parkoura kończy się wraz z jego efektywnością, tzn. rzecz naprawdę super, ale dopóki służy, do tego, do czego został stworzony, tj. szybkiego przemieszczania się w terenie zabudowanym. Robienie salta schodząc z chodnika, może i fajnie wygląda, ale nijak ma się do efektywności i prędkości np. ucieczki przed kimś.