18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SiBi - Fiat Uno

BIOSmaster • 2013-01-19, 14:22
znalazłem na youtube. Fajnie zrobione tekst nawet zabawny. Miłego słuchania :)

2HardBlazin

2013-01-19, 18:53
nawija lepiej, niż niejeden polski raper

bandorelos

2013-01-19, 19:15
Niby jaja a poziomem znacznie lepiej niż w tych wszystkich Mezach, Doniach, TEdekach i tego od miliona monet...

Grzyb18

2013-01-19, 19:21
I wróciły wspomnienia z Uniakiem. Ojciec takim seledynowym jeździć uczył. Pamiętam w warsztacie po stłuczce spuściłem ręczny i z górki się potoczył i walnął w szarą lagunę...

BIOSmaster

2013-01-19, 19:28
Mistrinic napisał/a:

BIOSmaster, gimbazjalista to Cię codziennie wieczorem w dupsko posuwa



Czy tylko mi się wydaje że Mistrinic miał trudne dzieciństwo związane z posuwaniem w dupę? Bo wyskoczyłeś z tym tekstem na poziomie 15 latka jak guma z gaci. Idź do kolegów z "dzielni" poskarżyć się jak to Cię społeczność Sadola wk***ia tylko załóż zimowe bambosze bo tata będzie krzyczał! :banany:

Uwielbiam gnębić takie dzieci... Jak one się pięknie denerwują. 8-)

Mistrinic

2013-01-19, 19:36
@up

Nie społeczność sadola tylko jeden debil.

jedyną osobą która ma jakieś problemy i kompleksy jesteś Ty. Sam pewnie mały dzieciaczek wyzywa innych małolatów by poczuć się dorosłym. A gnębi to już wiesz kto kogo wieczorem ;) powtarzać się nie będę. Jest pewna różnica matole pomiędzy gnębieniem a wk***ianiem ludzi swoją głupotą.

Tym postem kończę z Tobą dyskusję, co wygarnąć miałem wygarnąłem, teraz możesz zająć się gnębieniem dzieci - To takie dorosłe i na pewno jesteś twardzielem skoro to robisz.

BIOSmaster

2013-01-19, 19:42
@up
:lol: prawda w oczy boli :idzwch*j:

jurek91

2013-01-19, 21:18
On tu "śpiewa" o fiacie uno z silnikiem 1.4, a nie o 1.1 fire, sam miałem uno z 1.4 i musze powiedzieć że z tym 69 konnym silnikiem te auto ma super kopyto, nie jednego kierowce BMW można zadziwić przyspieszeniem na światłach :)

B-B

2013-01-19, 22:31
Mistrinic napisał/a:

BIOSmaster, gimbazjalista to Cię codziennie wieczorem w dupsko posuwa

B-B - Tylko że nie wszyscy muszą słuchać tego "gatunku" cieciu a skoro w końcu coś mi się spodobało to chciałem poznać tego nazwę. Przepraszam za swoją ignorancję już nigdy więcej nie będę się pytał o nazwę utworu bo zaraz po obrażam wszystkich wielkich znawców. Przecież lepiej napisać jakim to ktoś jest debilem bo akurat tego nie słuchał zamiast po prostu podać nazwę i cieszyć się że komuś się pomogło i teraz ten ktoś również może cieszyć tym kawałkiem.

Wk***iają mnie Ci wszyscy pseudo znawcy którzy skoro tak wszystko wiedzą nie pomogą a będą się pluć.



k***a mać wiesz co to klasyka gatunku ?!
Ja nie słucham rocka/metalu a wiem co to "Nothing else matters" albo "smells like spirit"
Więc albo jesteś dzieciakiem jak piszą wyżej albo nigdy z domu nie wychodziłeś, a neta masz od wczoraj.
Byłbyś raz na jakiejkolwiek imprezie a na pewno byś to znał.

Pewnie "Changes" 2paca też nie znasz

shotgun12

2013-01-19, 22:43
@up

Mistrinic ma racje z ta spinka, że nikt pomóc nie chce. Prawda jest, że tyle lat leci to na baletach. Wybaczcie dzieciakowi, w końcu kawałek pochodzi z roku 1999;) Tak, tak panowie... Czas leci trzeba się z tym pogodzić. Co do filmiku to bardzo pozytywny.

Pajoresko

2013-01-19, 22:55
Mistrinic napisał/a:

@up

Nie społeczność sadola tylko jeden debil.

jedyną osobą która ma jakieś problemy i kompleksy jesteś Ty. Sam pewnie mały dzieciaczek wyzywa innych małolatów by poczuć się dorosłym. A gnębi to już wiesz kto kogo wieczorem ;) powtarzać się nie będę. Jest pewna różnica matole pomiędzy gnębieniem a wk***ianiem ludzi swoją głupotą.

Tym postem kończę z Tobą dyskusję, co wygarnąć miałem wygarnąłem, teraz możesz zająć się gnębieniem dzieci - To takie dorosłe i na pewno jesteś twardzielem skoro to robisz.




, <----- to jest przecinek! prze ciiiii neeeee k

Kaprys

2013-01-20, 00:58
Fiat Uno. Moja legenda. Uczyłem się prawka na cieniasie. Dostałem na egzamin Uno. Na moje protesty, że nie jeździłem. nie znam samochodu, pierwszy raz... Egzaminator: co za problem? Samochód to samochód. Tak? Zdałem 3 ulice i do wordu. Jeszcze kazał mi zwolnić, do 60 wtedy. Na jego uwagę że jadę za wolno, jak instruktor przykazał 40, to pocisnąłem 70 :)

mucha86

2013-01-20, 12:37
Zielona Bestia, metalik, 45 koni pod maską. prawdziwy potwór!

meier

2013-01-20, 20:35
miałem uniaka 1.4, fajnie sie nim jeździło, miło wspominam ale kilka razy mnie zawiódł, nie chciał odpalić i ch*j, a za kilka godzin sam sie naprawiał.

sielele

2013-01-21, 17:14
mam 4 wielosezonówki do uniaka jak ktos chce to pm ;D

Thadeus88

2013-01-22, 01:33
Ja teraz mam takiego;p Bidas na te czasy ale lepiej wolno jechać niż szybko iść;p
Muza spoko wybic sie nie wybije ale cośtam ogarnia.
W gimbusach teraz pewnie leci ,,ona tańczy dla mnie'' czy jakoś tak z telefonu to chlopak niewie.Szkoda że sie tak stresuje.