18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SiBi - Fiat Uno

BIOSmaster • 2013-01-19, 14:22
znalazłem na youtube. Fajnie zrobione tekst nawet zabawny. Miłego słuchania :)

Mistrinic

2013-01-19, 16:01
@BIOSmaster

Nie k***a nie powie wrzuci 50 obrazków ale już utworu nie poda. Fajnie j***ny znawco. Bo oczywiście wszyscy muszą znać wszystkie utwory, ich nazwy, kto to skomponował. Niektórzy po prostu się delektują muzyką i nie obchodzi ich, kto to skomponował, nazwa itd. Ale skoro ty już k***a taki fajny jesteś że wszystko wiesz to mógł byś się podzielić a przynajmniej nie wypowiadać kiedy nie masz nic konstruktywnego to powiedzenia tylko pie**olenie i pokazanie jaki to ja jestem fejny bo wiem a inni nie. Pedał pie**olony.

kapino

2013-01-19, 16:10
Za Uno Fiata piwko leci jak dla brata:)

CYPRIAN

2013-01-19, 16:12
uno 1.1 fire

minetek

2013-01-19, 16:16
uniak 1.1 fire sreberko
mój drugi samochód (pierwszy to poldek)

BIOSmaster

2013-01-19, 16:18
Mistrinic napisał/a:

@BIOSmaster

Nie k***a nie powie wrzuci 50 obrazków ale już utworu nie poda. Fajnie j***ny znawco. Bo oczywiście wszyscy muszą znać wszystkie utwory, ich nazwy, kto to skomponował. Niektórzy po prostu się delektują muzyką i nie obchodzi ich, kto to skomponował, nazwa itd. Ale skoro ty już k***a taki fajny jesteś że wszystko wiesz to mógł byś się podzielić a przynajmniej nie wypowiadać kiedy nie masz nic konstruktywnego to powiedzenia tylko pie**olenie i pokazanie jaki to ja jestem fejny bo wiem a inni nie. Pedał pie**olony.



A plecaczek spakowałeś? Worek na kapcie przygotowany?

gimbazjalista pie**olony

B-B

2013-01-19, 16:31
Mistrinic napisał/a:

@BIOSmaster

Nie k***a nie powie wrzuci 50 obrazków ale już utworu nie poda. Fajnie j***ny znawco. Bo oczywiście wszyscy muszą znać wszystkie utwory, ich nazwy, kto to skomponował. Niektórzy po prostu się delektują muzyką i nie obchodzi ich, kto to skomponował, nazwa itd. Ale skoro ty już k***a taki fajny jesteś że wszystko wiesz to mógł byś się podzielić a przynajmniej nie wypowiadać kiedy nie masz nic konstruktywnego to powiedzenia tylko pie**olenie i pokazanie jaki to ja jestem fejny bo wiem a inni nie. Pedał pie**olony.


Nie nie muszą.
Ale nie znać "Still D.R.E" to jak nie znać "Nothing else matters".
Klasyka gatunku cieciu.

Shymeq

2013-01-19, 16:31
Piwo za Wrocław, Robotniczą, Legnicką i obwodnice śródmiejską :D

qbann666

2013-01-19, 16:47
z przekazem. gosc zrobil cos dobrego niezaleznie od tego czy chcial sobie tylko zrobic jaja czy nie

burex666

2013-01-19, 17:05
na śniegu to i moja fiesta miesza,a i wspomagania na momencie dostaje. Ale ogólnie bardzo przyjemny,nie wsiowy przeróbek, humorystyczny. Browar leci

Pelka

2013-01-19, 17:05
kolega ma uniacza 1.0 i lepiej śmiga od mojej sierry 1.6 :D Fajne silniczki tam są, małe i nawet żwawe a i w zime zawsze odpalają :)

Piwo za uniacza ;)

Pajoresko

2013-01-19, 17:43
Piwo! bo to znajomy :D

Mistrinic

2013-01-19, 18:22
BIOSmaster, gimbazjalista to Cię codziennie wieczorem w dupsko posuwa

B-B - Tylko że nie wszyscy muszą słuchać tego "gatunku" cieciu a skoro w końcu coś mi się spodobało to chciałem poznać tego nazwę. Przepraszam za swoją ignorancję już nigdy więcej nie będę się pytał o nazwę utworu bo zaraz po obrażam wszystkich wielkich znawców. Przecież lepiej napisać jakim to ktoś jest debilem bo akurat tego nie słuchał zamiast po prostu podać nazwę i cieszyć się że komuś się pomogło i teraz ten ktoś również może cieszyć tym kawałkiem.

Wk***iają mnie Ci wszyscy pseudo znawcy którzy skoro tak wszystko wiedzą nie pomogą a będą się pluć.

Pajoresko

2013-01-19, 18:33
Mistrinic, idź się na samosi wypłacz, że świat jest zły :C