18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sezon plażowy rozpoczęty

Flodzia • 2021-05-27, 09:33

I już nie topless :-D

Cz...........as

2021-05-27, 21:57
bary111 napisał/a:

Pedałem to ty jesteś. Jeszcze nie por*chales synek pewnie i nie masz dzieci. Gdybym był na plaży z moimi dziećmi a takie kurestwo by się rozebrało to tylko wyk***ic szmacie. Ale pewnie to twoja matka?




bary111 napisał/a:

Kolejny cymbał. Chciałbyś żeby twoje dzieci widziały takie coś? Pewnie jedyne co robisz to marszczysz freda. Babe jedyną jaką widziałeś to ta na sadisticu. Kolejny debil co z życiem nie umie sobie poradzić.



Tak cie ukłuło debilu że musisz kilka razy odpowiadać na moją wypowiedź? :lol: Pomyliłem się, nie jesteś pedałem ale tak się boisz kobiet że byś je najchętniej bił kiedy tylko nie pasują do twojego obrazu świata? To są ewidentne problemy z własną seksualnością, prawdopodobnie miałeś coś nie tak w relacjach z rodzicami.

Jeden przejdzie koło takiej obojętnie, innemu się spodoba i zerknie kilka razy a jeszcze inny "bary111" by ją najchętniej na stos wrzucił :lol: j***ny obrońca moralności :lol: Idź do jakiejś poradni czy psychologa, może nauczysz się żyć w społeczeństwie.

TomaszKLN1

2021-05-28, 06:45
Krzysztof_Elbląg napisał/a:

a ty jakie masz odruchy? Zboczeńcu



Ty nieprzeciętnie tępy i ograniczony jesteś.

CzerstWybut

2021-05-28, 14:32
Wiewór napisał/a:

To jest twój tok myślenia nie mój.
Jak ci baby przeszkadzają to jedź do państwa islamskiego. Tam mają skromne worki od stóp do głów.



Właśnie obnażyłeś swoją durną logike. Gość broni umiaru to ty wyskakujesz do niego ze skrajnością.

Jeszcze przyjdą czasy że i na zachodzie wprowadzą zasady ubioru na plażach. Zacznie się od zakrywania cycków i dupy kończąc na dlugim rękawie.

ellsworth

2021-05-28, 20:15
bary111 napisał/a:

Wykrywam niedoj***nie mózgowe



No brawo! Wreszcie się zdiagnozowałeś prawidłowo.