18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sezon plażowy rozpoczęty

Flodzia • 2021-05-27, 09:33

I już nie topless :-D

Alonso

2021-05-27, 12:18
dennissliwa napisał/a:

Co ona robi ustami? Taka zrobiona jest czy o co chodzi?



Odmawia litanię do św. Bernadetty jako przebłaganie za grzech pokazywania cycków.

Gadozer

2021-05-27, 12:19
Wiewór napisał/a:

We wszystkich cywilizowanych krajach Europy kobiety opalają się bez staników jeśli mają ochotę.
U nas nie da rady bo gimba katolostwo i stulejki dostaną ultra bólu w dupie



Zgadza się ale idąc tym tokiem myślenia... To w najbardziej cywilizowanym kraju będą chodzić z p*zdami na wierzchu?

Tak chyba u mudzynow jest tak mi się wydaje...

Justynka99

2021-05-27, 12:40
Gadozer napisał/a:

Zgadza się ale idąc tym tokiem myślenia... To w najbardziej cywilizowanym kraju będą chodzić z p*zdami na wierzchu?



I co w tym złego? Komuś oczy od tego wypali? Ja tam nie mam nic przeciwko, żeby ktoś się rozbierał na plaży, jak lubi. Nagość w nieerotycznym kontekście to nic szokującego po prostu. Jestem natomiast przeciwna puszczaniu dzieci nago, co patologiczni rodzice robią non stop na każdej plaży.

bary111

2021-05-27, 13:04
CzasNaKwas napisał/a:

tiaaaa
Nie każdy żyje w zaścianku gdzie pokazanie cycka na plaży to grzech śmiertelny Dodam jeszcze ze jeśli masz takie odruchy po zobaczeniu cycka to jesteś pedał.



Pedałem to ty jesteś. Jeszcze nie por*chales synek pewnie i nie masz dzieci. Gdybym był na plaży z moimi dziećmi a takie kurestwo by się rozebrało to tylko wyk***ic szmacie. Ale pewnie to twoja matka?

CzasNaKwas napisał/a:

tiaaaa
Nie każdy żyje w zaścianku gdzie pokazanie cycka na plaży to grzech śmiertelny Dodam jeszcze ze jeśli masz takie odruchy po zobaczeniu cycka to jesteś pedał.



Kolejny cymbał. Chciałbyś żeby twoje dzieci widziały takie coś? Pewnie jedyne co robisz to marszczysz freda. Babe jedyną jaką widziałeś to ta na sadisticu. Kolejny debil co z życiem nie umie sobie poradzić.

Justynka99

2021-05-27, 13:31
bary111 napisał/a:

Pedałem to ty jesteś. Jeszcze nie por*chales synek pewnie i nie masz dzieci. Gdybym był na plaży z moimi dziećmi a takie kurestwo by się rozebrało to tylko wyk***ic szmacie. Ale pewnie to twoja matka?
Kolejny cymbał. Chciałbyś żeby twoje dzieci widziały takie coś? Pewnie jedyne co robisz to marszczysz freda. Babe jedyną jaką widziałeś to ta na sadisticu. Kolejny debil co z życiem nie umie sobie poradzić.



Tak jakby dzieci cycków nigdy nie widziały :D Pewnie jak twoja kobieta dzieci karmiła, to opaskę na oczach wiązała, żeby się bachor nie zgorszył :D

ra0mir

2021-05-27, 13:40
Proponuję NIGDY nie jechac do Hiszpanii, zatrzepiecie kapucyna na śmierć...

k***a, a może to ja już za stary jestem i cycki (aż tak) mnie już nie ruszają?

bary111

2021-05-27, 13:56
Justynka99 napisał/a:

Tak jakby dzieci cycków nigdy nie widziały Pewnie jak twoja kobieta dzieci karmiła, to opaskę na oczach wiązała, żeby się bachor nie zgorszył



Wykrywam niedoj***nie mózgowe

:lol:

intermag

2021-05-27, 14:07
Tak się dzieje jak stulejarz pierwszy raz wyjedzie ze swojej wsi za granice

Wiewór

2021-05-27, 14:23
Gadozer napisał/a:

Zgadza się ale idąc tym tokiem myślenia... To w najbardziej cywilizowanym kraju będą chodzić z p*zdami na wierzchu?
Tak chyba u mudzynow jest tak mi się wydaje...



To jest twój tok myślenia nie mój.
Jak ci baby przeszkadzają to jedź do państwa islamskiego. Tam mają skromne worki od stóp do głów.

ArkSa

2021-05-27, 14:34
bary111 napisał/a:

Pedałem to ty jesteś. Jeszcze nie por*chales synek pewnie i nie masz dzieci. Gdybym był na plaży z moimi dziećmi a takie kurestwo by się rozebrało to tylko wyk***ic szmacie. Ale pewnie to twoja matka?
Kolejny cymbał. Chciałbyś żeby twoje dzieci widziały takie coś? Pewnie jedyne co robisz to marszczysz freda. Babe jedyną jaką widziałeś to ta na sadisticu. Kolejny debil co z życiem nie umie sobie poradzić.



Skoro dla Twoich dzieci to ma być nie wiadomo co to znaczy, że źle je wychowujesz. To Ty byłbyś większym zboczeńcem niż ona, jeśli byś na to zwracał uwagę. Dzieci w przeciwieństwie do starych katolików nie mają z tym problemu, nawet jest im to obojętne. Po prostu zdziczali, zboczeni rodzice wmawiają im, że nagość jest zła.
Z reszta tak jak było pisane. Zesrałbyś się a nic nie zrobił, dlatego musisz wylewać żale na forum.

lakeroll

2021-05-27, 15:34
Brzydkie tatuaże

Sv...........ge

2021-05-27, 17:13
bary111 napisał/a:

Pedałem to ty jesteś. Jeszcze nie por*chales synek pewnie i nie masz dzieci. Gdybym był na plaży z moimi dziećmi a takie kurestwo by się rozebrało to tylko wyk***ic szmacie. Ale pewnie to twoja matka?
Kolejny cymbał. Chciałbyś żeby twoje dzieci widziały takie coś? Pewnie jedyne co robisz to marszczysz freda. Babe jedyną jaką widziałeś to ta na sadisticu. Kolejny debil co z życiem nie umie sobie poradzić.



Nie zesraj się

Sonal

2021-05-27, 17:54
bary111 napisał/a:

Wykrywam niedoj***nie mózgowe



Jak zrobiłeś ta samodiagnozę? Jebłeś się gumowym młotkiem w pusty łeb i było donośne echo?

Gadozer

2021-05-27, 19:39
Wiewór napisał/a:

To jest twój tok myślenia nie mój.
Jak ci baby przeszkadzają to jedź do państwa islamskiego. Tam mają skromne worki od stóp do głów.



Czyli jesteś za postepowa Europa i tęczowym lewicolandem?
Do tego to zmierza. Niestety żadna skrajna opcja nie jest dobra chociaż każda ma jakieś plusy.