18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Sesja zdjeciowa i propozycja z okolic Przemyśla

Gizmobba • 2013-04-02, 23:50
tak jak w temacie znalezione na fb :D Autentyczna wiadomość z 1 kwietania do modelki z prośbą o sesje :D

Dzień dobry pani Dagmaro.

Nazywam się Wiesław Mitura i znalazłem kontakt na panią na portalu fejsbuk. Razem z synem i żoną prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne koło Przemyśla a dokładnie to w Krasiczynie. Przygotowujemy się do sezonu wakacyjnego i somsiad co trochę się zna na marketingu doradził nam żeby zrobić kalendarz najlepiej właśnie z jakąś fajno modelkom coby zachęcić turystów. Pomysł jest taki że ładna dziewczyna taka jak np pani ma pozować w stroju kąpielowym z trzodą chlewną np zaganianie owiec, dojenie krowy, ubój świni, trochę tam żyto pomłucić czy z kaczkami pochasać i inne takie. Syn ostatnio dostał pod choinke cyfrówke ale nie jakąś lipe tylko ma z 8 tych pikseli no i chcemy zrobić właśnie taką sesje i potem to wydrukować na ksero czy może nawet w jakieś drukarni. Jeśli chodzi o piniondze to napewno się jakoś dogadamy chociaż najlepiej to jakby np w zamian za sesje pani do nas z rodziną na tydzień albo nawet i na dwa przyjechała a my ugościmy, nakarmimy i jeszcze pozwiedzacie nasze piękne tereny. Dorzucimy jeszcze własnych wyrobów bo mamy sery swojskie, dobrą maślankę no i dziczyznę. Nie znamy się za bardzo na takich zleceniach z modelkami ale jak jest pani zainteresowana to da pani znać.

Pozdrawiam i zapraszam do Krasiczyna

Wiesław Mitura z rodziną


:lodowka: :idzwch*j:

frendzel89

2013-04-03, 16:15
Autentyczna wiadomość z 1 kwietania- Nieźle doj***łeś...

tomek_kg

2013-04-03, 16:52
@Bacutil, Mia z NFS Most Wanted? :D

Bacutil

2013-04-03, 16:57
@up

To zgadza się to.

arsene007

2013-04-03, 20:25
przecież to żart , widać że ktoś specjalnie tak napisał a tu już ..zapraszam na wieś ..tutaj sie tak nie mówi k***a do h*ja k***a