18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sesja zdjeciowa i propozycja z okolic Przemyśla

Gizmobba • 2013-04-02, 23:50
tak jak w temacie znalezione na fb :D Autentyczna wiadomość z 1 kwietania do modelki z prośbą o sesje :D

Dzień dobry pani Dagmaro.

Nazywam się Wiesław Mitura i znalazłem kontakt na panią na portalu fejsbuk. Razem z synem i żoną prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne koło Przemyśla a dokładnie to w Krasiczynie. Przygotowujemy się do sezonu wakacyjnego i somsiad co trochę się zna na marketingu doradził nam żeby zrobić kalendarz najlepiej właśnie z jakąś fajno modelkom coby zachęcić turystów. Pomysł jest taki że ładna dziewczyna taka jak np pani ma pozować w stroju kąpielowym z trzodą chlewną np zaganianie owiec, dojenie krowy, ubój świni, trochę tam żyto pomłucić czy z kaczkami pochasać i inne takie. Syn ostatnio dostał pod choinke cyfrówke ale nie jakąś lipe tylko ma z 8 tych pikseli no i chcemy zrobić właśnie taką sesje i potem to wydrukować na ksero czy może nawet w jakieś drukarni. Jeśli chodzi o piniondze to napewno się jakoś dogadamy chociaż najlepiej to jakby np w zamian za sesje pani do nas z rodziną na tydzień albo nawet i na dwa przyjechała a my ugościmy, nakarmimy i jeszcze pozwiedzacie nasze piękne tereny. Dorzucimy jeszcze własnych wyrobów bo mamy sery swojskie, dobrą maślankę no i dziczyznę. Nie znamy się za bardzo na takich zleceniach z modelkami ale jak jest pani zainteresowana to da pani znać.

Pozdrawiam i zapraszam do Krasiczyna

Wiesław Mitura z rodziną


:lodowka: :idzwch*j:

howereq

2013-04-02, 23:55
k***a elegancko się chłop dogadać chciał, tak jak to się powinno robić. Po ludzku. Nie zna się na rzeczy, to jakoś próbuje wyjść z twarzą z sytuacji. Jakbym go pytał o trening akrobatyczny np. świni pewnie napisałbym podobnie, bo nigdy w życiu tego nie robiłem.

achujciwcycki

2013-04-02, 23:55
kolega ma jedną ładną koleżankę która mu się zwierza, czy dopiero co fejsbuka odkrył? ;)

Bu...........oR

2013-04-03, 00:00
"Wsi spokojna wsi wesoła..." Dawno nie widziałem takiej szczerości w czyichś słowach :)

le...........ce

2013-04-03, 00:54
Gizmobba napisał/a:

Autentyczna wiadomość


pics or it didn't happen :roll:

bowtiearecool

2013-04-03, 02:39
piwo jest ale dowody na autentyczność oczywiście by się przydały

booore

2013-04-03, 11:28
Pani się caps lock zaciął.

jezus_jakub

2013-04-03, 13:44
fake jak ch*j. tylko mieszczuchy mowia na wszystko co sie rusza na gospodarce trzoda chlewna. dlla tych nieswiadomych trzoda to tylko swinie..

Lisuuu

2013-04-03, 13:47
ladna chociaz ta dagmara? :wali:

kurczasty

2013-04-03, 14:04
właśnie dajcie fotki dagmary a nie takie pierdoły

raper900

2013-04-03, 14:09
Jebnę okolicznościowym sucharem:

-Skąd jesteś?
-Przemyśl
-Przemyślałam i dalej nie wiem

Leginek

2013-04-03, 14:18
Szczerze ja na miejscu tej Dagmarki zgodziłbym się z miejsca bo wyjazd za darmo do gospodarstwa z dobrym swoiskim jadłem a nie jakimś gównem produkowanym na skale masową + spokojna okolica i relaks ahhh

pi73rmaster

2013-04-03, 14:19
No właśnie, po co cenzurować fotę modelki?

Bacutil

2013-04-03, 14:59








Gdyby ktoś pytał, modelka nazywa się Josie Maran.