18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Serwer w Bad Company 2

12...........yu • 2013-06-26, 20:37
Wbijam sobie ostatnio na serwer i nagle taka niespodzianka. Pierwszy raz widzę coś takiego (wyrzucało mnie już z serwerów "nie dla Polaków", ale nigdy z takim opisem.

Dolan_Dusk

2013-06-26, 22:37
Myślę że nikt tu nie powinien się burzyć o takie szufladkowanie Polaków, w końcu ocenianie całego ogółu na podstawie większości(a czasem nawet na podstawie kilku, nieznaczących jednostek) jest tutaj normą ;)

jonnywoker

2013-06-26, 23:12
Ja w CSie wchodziłem na niemieckie serwery i pisałem:
Za dziadka niemieckie sk***ysyny i rzucałem granatem :-D Odrazu dostawałem bana

Loaloa

2013-06-26, 23:19
Nawet na serwerach z grami dla pedałów was nie lubią. Gratulacje!

Mom and Death

2013-06-26, 23:25
Cytat:

Mam nadzieję, że kiedyś w tym kraju zaczną tępić takich pacanów.



boli dupa, cebulaku ? :lol:

job_twaju_mać

2013-06-26, 23:30
jonnywoker napisał/a:

Ja w CSie wchodziłem na niemieckie serwery i pisałem:
Za dziadka niemieckie sk***ysyny i rzucałem granatem :-D Odrazu dostawałem bana



Powinieneś dostać bana na życie. Właśnie przez takich jak ty mamy m.in w gierkach taką opinię.

RYB_69T_4002

2013-06-26, 23:36
W Combat Arms widać dobitnie, jak Niemcy nienawidzą nas Polaków. Wchodzę do Rooma, od razu w czacie "kick Polen! kick NocnyPortier!". Nie wiem, skąd ta podłość. To my im zakładaliśmy obozy do k***y nędzy?

Locorooco

2013-06-27, 00:08
Ciesin napisał/a:

Dlatego właśnie nie przyznaje się do pochodzenia, gdy nie ma takiej potrzeby. Kochani rodacy narobili już takiej renomy, że większość ludzi reaguje na Polaków jak sadol na ciapka.



Skoro się nie przyznajesz do własnej narodowości to co tu robisz, czemu jeszcze nie ładujesz ch*ja w koze ?

Ciesin

2013-06-27, 00:08
BongMan napisał/a:


Zrób coś, proszę, dla swojego kraju - zrzeknij się obywatelstwa, boś niegodzien je posiadać. Też tak przez chwilę myślałem, ale w Holandii poznałem gościa, który mieszka tam od ponad 15 lat. W pracy nosił biało-czerwoną koszulkę z orłem i jebitnym napisem POLSKA, żeby każdy wiedział, skąd pochodzi. To jest postawa.



Weź je sobie i bądź z niego dumny i z całego serca Ci życzę, żeby Cie ta duma wykarmiła i zapewniła życie na poziomie ;)
Żyjesz w państwie który ma tylko historię i dumę z pochodzenia. Cały świat się śmieje, bo nie ma tutaj nic - gospodarka jaka jest każdy widzi, armii nie ma już od upadku Układu Warszawskiego, polityka zagraniczna polega na uściskach dłoni i uśmiechach, Twój prezydent świętuje dzień flagi poklepując orła brodzącego w gównie, a cały rząd odstawia szopkę, którą później media ładnie oprawiają i pakują na witryny, żeby było ładnie i żeby ludzie żyli sobie w poczuciu świadomości, a ciągłe paradoksy i afery służą za element rubryki satyrycznej zagranicznych dzienników.
Przy tej mentalności ludzi i ciągłym zapatrzeniu w historię, naród jeszcze długo będzie tylko się puszył na swoim podwórku, ale jak uważasz. Żyj na zielonej wyspie, nie zwracaj uwagi na świat idący do przodu i ludzi, którzy wkładając w swoje życie taki sam trud i wkład pracy jak Ty, żyją na znacznie wyższym standardzie.
Ja postaram się o wizę i jeśli się powiedzie, to uciekam daleeeeeeeko na południowy wschód.

@up:
Aż Ci husarskie skrzydła na plecach wyrastają :D
Z tym, że w tej biedzie nawet kozojeby nie chcą się męczyć.

Locorooco

2013-06-27, 00:15
Ciesin,

Ostatnio w mojej małej mieścinie, bodajże 84tyś. mieszkańców widziałem pokaźną grupkę ciapatych, nawet tu ! W takim zadupiu ! Niestety nie zrozumiałem o czym rozmawiają, ale za niedługo trzeba się będzie w szkołach uczyć arabskiego jak tak dalej pójdzie.

Messor

2013-06-27, 03:08
Testoviron nie miał z tym nic wspólnego... Polacy (a raczej ich dzieci) robią w internetach taki rozpie**ol i wyrabiają opinię o całym narodzie. Wiem co mówię! W LoLu co drugi gracz z końcówką PL rzuca miesęm i nie szczędzi złych słów. Chce zgłosic kogoś o złe zachowanie jednocześnie sam zachowując się jak j***ny cham. Moja rada? Nie kupować dzieciakom komputera przed 12 rokiem życia, będą miały fajne dziecinśtwo, poznają ludzi i nie będą wk***iać innych na internetach. Czekam na hejt <3

peroksysom

2013-06-27, 03:23
Panowie, ok. 2 lata temu jak z kolegami z klanu wynajęliśmy serwer w BF Bad Company 2 na pół roku, to od razu zrobiliśmy blokadę na Ruskich (bo 90% z nich cheat'uje), Niemiaszków (bo tak) i Czechów (bo p*zdeczki) ;) .
Oczywiście też daliśmy komunikat pojawiający się po "kicku". Odpowiednio dla Kacapów, bukwami: "Czerwonym śmierć", a dla Niemców: "Polski serwer". Jednak najlepszy było to, że serwer był wykupiony w Niemczech :)
W BFie 3 wciąż mamy serwer "Bimbrownia", jednak tu już troche inne zasady panują. Jednak jak ja lub paru innych adminów z całej naszej grupy jest na serwerze i widzimy wkurzającego Germana to czasem lubimy się z nim zabawić, dowalając mu dodatkowe 100 ms do ping'u :)

Mom and Death

2013-06-27, 08:30
Cytat:

Czekam na hejt <3



a kim ty k***a jesteś żeby cie hejtować ?

BongMan

2013-06-27, 13:39
Ciesin, wiem że tu jest ch*jowo, pracowałem za granicą i też planuję sp***olić gdzieś dalej, ale to nie znaczy że trzeba się nie przyznawać do pochodzenia. Polska to nie tylko zj***ny rząd, zj***ni ludzie i wszechobecne cwaniactwo. Nasz kraj ma też dużo cech pozytywnych.