18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Serwer w Bad Company 2

12...........yu • 2013-06-26, 20:37
Wbijam sobie ostatnio na serwer i nagle taka niespodzianka. Pierwszy raz widzę coś takiego (wyrzucało mnie już z serwerów "nie dla Polaków", ale nigdy z takim opisem.

HariDee

2013-06-26, 22:15
Dziwisz sie jak polacy sie wszedzie spinaja i wyzywaja swoim super angielskim na poziomie 'moder fuker suk my dik bith'...

entesee

2013-06-26, 22:17
ostatnio grałem w bf3 i to samo wyskoczyło ... że polacy robią gówno na serwerze, no cóż Polacy widocznie dobrze grają a tamci płaczą ;d

job_twaju_mać

2013-06-26, 22:19
Niestety może to smutne, ale Polacy to największa zaraza w grach multiplayer. Najgorzej jest chyba w LoLu, gdzie trudno jest uwierzyć w głupotę niektórych gimbusów i jestem zmuszony nołlajfić po północy :-D Pamiętam jeszcze jak grałem w Enemy Territory to całe community nienawidziło Polaków, bo albo byli zajebiści, albo lecieli na haxach. Zbanowali nawet polską reprezentację ET, chociaż nie mieli żadnych mocnych dowodów na używanie przez nich wspomagaczy, ale i tak zajęli 2 miejsce w Nation Cupie rezerwowym składem.

Brenislav

2013-06-26, 22:19
Mnie kiedyś jakiś kretyn spamował, że na pewno przegra, bo ma mnóstwo Polaków w drużynie. Odpisałem mu, że jestem w o wiele gorszej sytuacji, bo jestem Polakiem i pomimo moich wspaniałych osiągnięć, zawsze przegrywam.

ValvePlsFix

2013-06-26, 22:21
o k***a bongman ;o ja nadal gram w SoF II..

zjerycha

2013-06-26, 22:25
i to jest powód dlaczego w kazdej grze multiplayer mam uniwersalny nick nie wskazujący jednoznacznie na kraj pochodzenia.
codziennie grając w lola piszę na czacie jedynie po angielsku, nawet grając z samymi Polakami którzy to zazwyczaj są dzieciakami wyzywającymi się nawzajem..

BongMan

2013-06-26, 22:26
Ciesin napisał/a:

Dlatego właśnie nie przyznaje się do pochodzenia, gdy nie ma takiej potrzeby.


Zrób coś, proszę, dla swojego kraju - zrzeknij się obywatelstwa, boś niegodzien je posiadać. Też tak przez chwilę myślałem, ale w Holandii poznałem gościa, który mieszka tam od ponad 15 lat. W pracy nosił biało-czerwoną koszulkę z orłem i jebitnym napisem POLSKA, żeby każdy wiedział, skąd pochodzi. To jest postawa.

La...........vo

2013-06-26, 22:30
Wołek napisał/a:

Niestety, ale większość graczy z Polski to dzieciarnia w wieku gimbazjalnym, która po pierwsze nie umie grać, po drugie nie umie się zachować, po trzecie jest tak zj***na, że szkoda słów...



Jak widzę Polaków grających na serwerze, to zazwyczaj siedzę cicho i nie przyznaję się, że jestem tej samej narodowości. I zazwyczaj dobrze, bo w 90% to gimbaza robiąca wiochę...

babycow

2013-06-26, 22:31
sof 2 <3 .. jedyna gra w ktorej sie liczyl skill

backbone

2013-06-26, 22:33
Ale to nie z personalego powodu. Zwykły plugin do procona który kickuje ludzi z innych krajów. A powody można dopisać samemu w configu.

Tak samo jak ping kicker który też jest automatem.

zi...........45

2013-06-26, 22:33
Właśnie np : w league of legends.. Spotkałem już duużo Polaków i 90% to właśnie pieprzone gimbusy, które k***ią na lewo i prawo mając się za nie wiadomo kogo.. Sam często pytam o narodowość drużynę, piszę że jestem Polakiem i udowadniam, że potrafimy grać na poziomie i z kulturą.

ValvePlsFix

2013-06-26, 22:33
babycow napisał/a:

sof 2 <3 .. jedyna gra w ktorej sie liczyl skill


zapraszamy spowrotem :D ja jestem w klanie S4A aktualnie i jesteśmy całkiem aktywni. kilka-kilkanascie meczykow dziennie gramy ;)