18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seniorzy chcą seksu - Manifa 2015

vonreinert • 2015-03-09, 20:11


[Opis z eMisjiTv] Kolejny rok i kolejna manifa. Tym razem ulicami Warszawy przeszły napalone babcie, wk***ione nastolatki oraz mężczyźni w sukienkach w kwiatki. Choć żadna z uczestniczek marszu nie była zainteresowana etatem w kopalni czy stoczni, wszystkie zgodnie twierdziły, iż muszą walczyć o równouprawnienie. To w końcu niedopuszczalne, by zdolniejsi koledzy zarabiali lepiej! Całe szczęście, że na miejscu był "biskup" o stalowym brzuchu.

tomeksg

2015-03-10, 00:21
@vonreinert

Raczej POD biurkami :D

Pfciuki

2015-03-10, 00:53
Większość wypowiadających się babeczek w tym filmie stara się używać jak najbardziej "yntelygentynych" słów żeby stworzyć wrażenie mądrej i oświeconej kobiety... ale k***y głupie zapominają o argumentach... typowe baby.
No i Pan Marek Okrągły niech lepiej przestanie tyle pączków wpie**alać, bo się w sutannę nie zmieści.

Ma...........ge

2015-03-10, 01:07
W kraju są dużo poważniejsze problemy (bezrobocie, migracje, itp.) i to nimi powinno się najpierw zająć, a nie jakimiś głupotami, które de facto mogłyby być brane pod uwagę - ale nie koniecznie musiałyby być. W dupach się poprzewracało od dobrobytu i tyle...

adrian294

2015-03-10, 01:44
Na ch*j ten feminizm jak one same nie wiedzą o co w tym chodzi ;p najbardziej mnie rozwalil ateista ubrany za biskupa... Co za ciota j***na... Jak jestes tym ateista to sobie nim badz ale nie ubieraj sie jak biskup i nie graj wielce milosiernego ateisty glupi zjebie :)

mazin

2015-03-10, 07:57
Z feministkami jest identycznie jak z Bronkiem - nie należy ich atakować, wystarczy dać im możliwość wypowiedzenia się. ;-)

Luqas95

2015-03-10, 13:58
niedopuszczale są pieniądz znieść to w cholere wszyscy h*ja powinni dostać a nie pieniądze kto to widział aby pracować za pieniądze

szejq

2015-03-10, 20:44
O ja! Cios brzuchem w brzuch!! BonusBGC może się od tego pana uczyć :D Co tam Luj ogłuszacz czy inne gówno.

Display

2015-03-10, 22:38
dobre słowa "jak chcę to ogolę " tylko ciężko mojej partnerce przemówić że jeszcze nie zarosłem aż tak żeby się golić ;)

Majesty

2015-03-10, 23:39
Co za głupie p*zdy :D bo inaczej tego nazwać nie można, gdyby w naszym kraju było takie równouprawnienie jak w państwach zachodniej europy to połowa straciłaby pracę ;)