18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seks w ciąży...

thomi453 • 2013-10-17, 16:34
" Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu do pełna, który oddajesz na złomowanie. "

Jefferson D'Arcy ( Świat według Bundych )

Z dzisiejszego odcinka na Polsat Play.

pakicito

2013-10-17, 16:48
Cytat:

Z dzisiejszego odcinka na Polsat Play.


on to powiedział już w 1991r.

vass

2013-10-17, 16:50
Seks z żoną w ciąży, to normalny seks, tyle że bez strachu, że zajdzie w ciąże :)

SamSobieBogiem

2013-10-17, 16:55
@up szczególnie jak połyka... a potem rodzi Ci się syn i masz tą świadomość, że był karmiony Twoją spermą...

ProVVe

2013-10-17, 17:08
Piti1234555 napisał/a:

@up szczególnie jak połyka... a potem rodzi Ci się syn i masz tą świadomość, że był karmiony Twoją spermą...




Czyli uprawiał kanibalizm na braciach i siostrach...

pawu95

2013-10-17, 23:44
thomi453 napisał/a:

" Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu do pełna, który oddajesz na złomowanie. "



Wybierz sobie:
1. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie do pełna samochodu, który oddajesz na złomowanie.
2. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu, który oddajesz na złomowanie, do pełna.

Tak jak napisałeś, zdanie podrzędne (który oddajesz na złomowanie) nie ma jasno określonego podmiotu, co czyni całość błędną.

vass

2013-10-18, 12:54
Piti1234555 napisał/a:

@up szczególnie jak połyka... a potem rodzi Ci się syn i masz tą świadomość, że był karmiony Twoją spermą...


Produkty wysoko białkowe są wskazane dla kobiet w czasie ciąży.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, już nie jednego ch*ja miałeś w buzi całując swoją dziewczynę (o ile masz) ;)

Black-Sheep

2013-10-18, 15:08
pawu95 napisał/a:



Wybierz sobie:
1. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie do pełna samochodu, który oddajesz na złomowanie.
2. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu, który oddajesz na złomowanie, do pełna.

Tak jak napisałeś, zdanie podrzędne (który oddajesz na złomowanie) nie ma jasno określonego podmiotu, co czyni całość błędną.



Językoznawca? Małe frytki poproszę.

LikeThis

2013-10-18, 15:11
pawu95 napisał/a:



Wybierz sobie:
1. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie do pełna samochodu, który oddajesz na złomowanie.
2. Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu, który oddajesz na złomowanie, do pełna.

Tak jak napisałeś, zdanie podrzędne (który oddajesz na złomowanie) nie ma jasno określonego podmiotu, co czyni całość błędną.


Ja pie**ole widać że wyższa szkoła zarządzania polem namiotowym albo inne ch*jstwa Cię czekają w przyszłości . Ale proszę Cię nikogo do ch*ja pana nie interesuje jak On zbudował te czy inne zdanie .
Takie rzeczy to Ty możesz sobie pisać na samosi (nie czepiam się samosi bo wiem że pewien moderator z tego forum jest tam adminem :amused: )
@Do tematu :
Wole jednak teksty Al'a Bundiego o grubasach :badyl:

15243

2013-10-18, 15:15
seks z żoną w ciąży? a potem sie dziwicie, że takie krzywe ryje macie jak ojciec wam je ch*jem ukształtował :D

pawu95

2013-10-18, 15:18
A no tak, zapomniałem, że na sadolu są sami j***ni troglodyci, którzy ostatnią książkę mieli w ręku w podstawówce.

Teraz w języku waszych prawnuków: uga buga uga buga uga buga.

Valkiria_

2013-10-18, 15:27
Jacy wy k***a jesteście jebnięci...
Ja pie**ole.

Nie wiem, może myślicie, że w życiu płodowym nie byliście "karmieni" spermą przez ojca?
Albo w wersji bardziej sado-życiowej- przez ojca, dziadka, listonosza, hydraulika i mechanika o_O

LikeThis

2013-10-18, 15:30
pawu95 napisał/a:

A no tak, zapomniałem, że na sadolu są sami j***ni troglodyci, którzy ostatnią książkę mieli w ręku w podstawówce.

Teraz w języku waszych prawnuków: uga buga uga buga uga buga.


Oj jaki pawu jest zły , oj jaki niedobry . Oj jaki wkurzony ...
No, no , no ... Przepraszam , w nagrodę dziś kupię Ci cukierka :ok:

katasza55

2013-10-18, 16:02
Co za szyk zdania.... to z cygańskiego tłumaczenie? Polska jezyk trudna...