18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Seks w ciąży...

thomi453 • 2013-10-17, 16:34
" Seks z żoną w ciąży jest jak zatankowanie samochodu do pełna, który oddajesz na złomowanie. "

Jefferson D'Arcy ( Świat według Bundych )

Z dzisiejszego odcinka na Polsat Play.

Swicheroo

2013-10-18, 16:11
Sadistic zaczyna się w komentarzach. Choćby temat nie wiadomo o czym był, polaczki (TAK, k***A, POLACZKI) spinają się o najmniejsza błahostkę. :D

Skąd Wy się urwaliście? Nie możliwe, że jesteście potomkami Polaków, bo wtedy pod Grunwaldem Krzyżacy tylko przyglądaliby się, jak jeden drugiemu szablę wyrywa albo konia płoszy.

normale

2013-10-18, 16:58
Dobra reklama, uważaj, bo Cie tvn dojdzie!

15243

2013-10-18, 18:42
@Valkiria_
a ty pewnie dalej pozwalasz sie karmic calemu osiedlu,co?

Alien_12

2013-10-18, 19:36
LikeThis napisał/a:


Ja pie**ole, widać, że wyższa szkoła zarządzania polem namiotowym albo inne ch*jstwa Cię czekają w przyszłości_. Ale proszę C, nikogo do ch*ja pana nie interesuje jak On zbudował te czy inne zdanie_.
Takie rzeczy to Ty możesz sobie pisać na samosi (nie czepiam się samosi bo wiem, że pewien moderator z tego forum jest tam adminem :amused: )
@Do tematu_:
Wole jednak teksty Al'a Bundiego o grubasach :badyl:


1. Końcówka czasownika ,,pie**olić" użyta odnośnie podmiotu domyślnego w bierniku to ę, a nie e.
2. Tam gdzie jest czerwony przecinek, takowy stawiamy.
3. Z wielkiej litery zwracasz się jedynie do adresata listu bądź opisujesz bóstwo (np. w zeszycie od religii).
4. Przed znakiem interpunkcyjnym nie stawiamy spacji.
5. Nie ,,te zdanie" tylko ,,to zdanie"
6. Ala Bundy'ego, nie Al'a Bundiego.
Siadaj, 2-.
Kaleczyć język to sobie możesz w PM-ach, tutaj jest forum gdzie każdy może przeczytać twój post.
Pozdrawia mat-fiz.

The.prophecy

2013-10-18, 19:59
Alien_12 napisał/a:

6. Ala Bundy'ego, nie Al'a Bundiego.



Ala Bundyego jak już coś. Apostrof jest zupełnie niepotrzebny w naszej pisowni.

pawu95

2013-10-18, 23:17
Nienawidzę.Poniedziałków napisał/a:



Ala Bundyego jak już coś. Apostrof jest zupełnie niepotrzebny w naszej pisowni.



Idź wypożycz sobie pierwszą lepszą zagraniczną książkę. Jakbyś nie wiedział gdzie, to na 100% gdzieś w pobliżu jest jakaś biblioteka, to takie coś jak wypożyczalnia filmów, tylko że z książkami.

motoguru

2013-10-18, 23:51
Ale spina :D

Z grubsza rzecz ujmując - najważniejsze, żeby osoba wypowiadająca się, została zrozumiana. Po drugie - najważniejsze, żeby osoba wypowiadająca się, została zrozumiana.

W tym przypadku tak było. Zasady wszelkiej interpunkcji i ortografii zostały właśnie po to stworzone, żeby nie było nieporozumień, a interpretacja wypowiedzi była jednoznaczna.

Niestety ch*ja ma się to do rzeczywistości. O ile należy szanować podstawowe zasady pisowni, o tyle nie uważam, aby stosowne było przypie**alanie się do każdego słówka.

Także dajcie sobie spokój.