18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SciFun Astro - Wiadomość w butelce.

~Sunday • 2013-04-07, 13:18
Rzut oka na kawał żelastwa, który będzie przemierzał kosmos przez następne miliardy lat.



weerion

2013-04-09, 01:22
-Rozpie**ala
-coś mi się wydaje że jeszcze trochę i pie**olnie w niego jakiś kamień i koniec cały misterny plan też w p*zdu

Do końca obejrzałem i się zastanowiłem raz kolejny . Takie oto coś wymyśliłem :
1 myślę że się rozpie**oli już jutro mam nadzieje na to
2 k***och*je co za debil byłby w stanie wyjawić wszystkie informacje istotom których nie znamy
to jak jakby mówić murzynowi w ciemną noc w ciemniej dupie pod budką z piwem że jesteśmy słabi i nie będziemy się w stanie przeciwstawić więc może .....
3 no może pomyśleć tylko o tym że jak to trafi na cokolwiek co będzie zapie**alało tak szybko jak to coś i ch*j po danych
4 jesteśmy takim małym czymś we wszech świecie nic nie potrafimy nie możemy się nawet wyżywić wszyscy mimo iż mam młody wiek "biere dżide i ide" r*chać
5 ch*j miał " zorke 5 ..."
6 jak już by umieścili kilka tekstów z filmów

canon44

2013-04-09, 07:29
Eh, straciłem pół godziny na pisanie do, jak się okazało, chama i idioty. No nic, lekcja na przyszłość, nie z każdym można rozmawiać na argumenty ad rem, lepiej nie wybierać do tego sadistica. Tu liczą się proste przekazy - wsadź sobie w dupe nygusie, udajesz downa, zamknij morde bo dużo czytałem itd. rofl
:ks_homer:

Nocturno

2013-04-10, 16:54
Udowodnij idiocie, że nie przeczytał ze zrozumieniem tego, co napisałeś, wyśmiej go za to (jak on wcześniej Cb, oparłszy się na własnych błędnych tezach) a uzna, że stracił czas. Straciłeś, bo przegrałeś, synku.