18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sciana śmierci na wacken open air przy zespole EXODUS

SADOMASO95 • 2012-01-10, 14:02
Sciana smierci co tu dużo mówić :terror: :ukrzyzowany: :metalhead: :lodowka:

Legon

2012-01-11, 01:12
k***a ale musialo tam od nich jebac moge sie zalozyc ze w promieniu 5 kilometrow zadne zwierze nie moglo wytrzymac tego smrodu i ucieklo hen hen daleko

kocurid

2012-01-11, 01:39
Rzucił bym tam granacik :D !
Nie no fajnie iść na koncert ulubionego artysty a ten ci ciśnie od matko jebców. Gratuluje inteligencji

Hacksaw

2012-01-11, 02:32
Nie moge zniesc czytania takich komentarzy jak te tutaj. ludzie- kto co lubi.
slucham rocka i metalu od 17 lat. nigdy nie uwazalem ze inna muzyka jest gorsza. obrzucacie sie miesem wzajemnie wyzywacie od hipokrytów nie zauwazajac ze sami jestescie identyczni. to w jaki sposob my sie zachowujemy na koncertach to jest nasza sprawa, to jest dobry sposob na wyzycie sie. I sieszy mnie ten tekst o rudnych kobietach- w pierwszych sekundach masz przyklad;]
Kazdy sie bawi tak, jak lubi i w taki spobob, jaki mu sprawia przyjemnosc wiecej z jednej i drugiej strony przestancie strzelac z d*py bo nikt nikomu nie wmówi poglądów na siłę.

.:...........:.

2012-01-11, 06:27
Hacksaw napisał/a:

slucham rocka i metalu od 17 lat.



Zacząłeś jak miałeś cztery, dobrze liczę? ;-)

Pener

2012-01-11, 09:46
emilwkpg napisał/a:

sory musiałem :D



o! mayday w katowickim spodku 8-)

Powell

2012-01-11, 12:56
viktorx napisał/a:



Wy tak samo nie odróżniacie metalu/hard rocka od trash czy innego szatano (słucham rocka, ale darcie mordy mi nie leży akurat...) metalu...



dlatego jeśli ktoś nie najeżdża na to czego słucham ja to ja nie najeżdżam na to o czym ja nie mam zaj***nego pojęcia... proste? k***a... najwyraźniej nie dla wszystkich

malarz666

2012-01-11, 16:00
@xqwzts Byłem tam :D !! Cóż za wspaniałe wspomnienia przywołałeś! Dzięki Stary!

Gacek2426

2012-01-11, 17:37
Prawda jest taka że jakby miał wam taki brudas zaj***ć to byście się zesrali na miejscu , a za Exodusa piwko zawsze sie należy

Ksawi

2012-01-11, 17:49
Teraz umyć brudasów :badyl:

suchy945

2012-01-11, 17:57
Jestem fanem metalu. I jak patrze na "metalów" z Sadistica i technojebów to się płakać chce. Najeżdżacie na siebie nie wiadomo dlaczego. Muzyka jakiej ktoś słucha to kwestia gustu. A wiadomo "Gust jest jak dupa..." i takie tam. I chodzi mi o to że każdy widzi czyjąś dupę a nie widzi swojej. Niech każdy uczepi się swojej dupy i wkłada do niej co tylko chce. Zaraz mnie pieski zjadą. Buźka napinacze.

SADOMASO95

2012-01-11, 18:40
ehh dałem ten filmik dla ludzi którym sie to podoba i widze sa tu tacy ale nie sadzilem ze będą też gimbusy i napinacze którzy są wielkimi k***a "przywódcami" i wielkimi sadystami którzy by tylko chcieli oglądać k***a zabijanych ludzi itp. ogarnijcie się jezeli sie wam to nie podoba nie komentujcie nie oglądajcie bo to nie ma sensu

Mierzwa666

2012-01-11, 21:24
Napie**alałem przy Exodusie na Brutalu w Czechach i powiem, że zabawa przednia. Ściana była o wiele mniejsza niż tu jednak i tak dała radę, ale najbardziej zmiażdżył circle pit.

Niemcu

2012-01-11, 21:38
Oczywiście kto? Śmierdziele. Nawet porządnego kotła nie potrafią zrobić jak wokalista pokazuje. A ściana jak ściana.