18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Sciana śmierci na wacken open air przy zespole EXODUS

SADOMASO95 • 2012-01-10, 14:02
Sciana smierci co tu dużo mówić :terror: :ukrzyzowany: :metalhead: :lodowka:

thewhitestar

2012-01-10, 17:24
IMO Exodus od kilku płyt nie ma sobie równych w thrashu. Piwo.

ritu4l

2012-01-10, 17:33
steel002 napisał/a:

@PaWeL1656 wypie**laj na dyskotekę pe**lski żelusiu r*chać kolegów. (zakładając że ich masz)



A ty wracaj się tarzać w gównie niemądra świnko :-> Ciekawe czy byś panie brudasie wolał stukać panienkę wyciągniętą z imprezy trance, czy brudaskę z woodstocku :)

longinus

2012-01-10, 17:34
miła ścianka, piwko, ale uważam że na heaven shall burn są lepsze zabawy

MetaLina

2012-01-10, 17:43
torento napisał/a:



A ty wracaj się tarzać w gównie niemądra świnko :-> Ciekawe czy byś panie brudasie wolał stukać panienkę wyciągniętą z imprezy trance, czy brudaskę z woodstocku :)


a pewnie, zawsze to przyjemniej pukąć zarzyganą od mieszanek extasy + ch*j wie co jeszcze...
yeah baby, rave to the grave
btw, nie mierz wszystkich swoją miarą "brudasie"...

Tasior

2012-01-10, 17:53
fajna suczka na początku :wali:

Alonso

2012-01-10, 17:58
Coś jest nie tak z metalami. Zauważyliście jak mało facetów pomagało tej lasce przedostać się na scenę? Spodziewałem się lasu rąk pod jej dupą. No i że zedrą z niej majtki. A tu nic, tylko jakaś ściana śmierci..

Ryuk

2012-01-10, 18:06
Nie żebym był masochistą... Ale chciałbym tam być !

sedroo

2012-01-10, 18:11
ch*j, dobrze.. niech brudy same się wybiją

veno

2012-01-10, 18:15
Co jak co ale metalów nienawidzę z całęgo serca ... brudasy frajerzy zabić to mało

przepraszam ! ale poprostu już dłużej tego w sobie dusić nie mogłem ..

Powell

2012-01-10, 18:15
No k***a to dopiero ambitna muzyka! Łysy brodaty brudas drze ryja i każe innym upośledzonym brudasom się zadeptać... świetnie k***a... muzyka dla ambitnych jak ch*j. Naprawdę k***a nie możecie się powstrzymać od zjechania ludzi, którzy lubią coś innego niż wy, nawet na filmiku, który ze wszystkim co nazywacie techno ma tyle wspólnego co gówno z różami? Nawet nie wiecie jak prawdziwe techno brzmi debile... k***a to jedna z niewielu rzeczy które wk***iają mnie na tej stronie... wasze j***ne buractwo i wypowiadanie się na tematy o których za ch*j pojęcia nie macie

@Vass pójdź sobie na jakąś "imprezkę techno dla pedałków" i nazwij tam kogoś pedałkiem - życzę powodzenia

Ortega1605

2012-01-10, 18:28
Nie będę się tu wymądrzał, nie słucham metalu, nic do tej muzyki nie mam.
Ale z tego co mi wiadomo, to chyba jest pogo, a tam nie leją się jak za przeproszeniem jakieś poje*y żeby tylko skrzywdzić, ale po to żeby dać upust emocjom. No i warto zauważyć, że po zakończonym tańcu pomagają sobie wstać etc.




I tak, nie słucham metalu ale wolałbym pojechać na taki np. Woodstock i wziąść udział w pogo, niż jechać na jakieś popierdzielone balety, gdzie ludność na parkiecie to w 80% same kozaki, za którymi stoi tabun kolesiów, którzy zaraz Ci wpie*dolą, bo przez przypadek prawie wpadłes na jego "szmulę".


Uprzedzając hejterów :
1.Pisałem już że nie znam się na tym, i dokładnie nie wiem, czy to pogo czy nie.
2.Takie jest moje zdanie na ten temat, więc jeżeli macie zamiar zhejtować, to lepiej idżcie do kuchni, obierzcie sobie marchewkę i chrupcie ją cicho przed komputerem, zamiast odrazu cisnąć.



Pozdrawiam sadoli :)

thewhitestar

2012-01-10, 18:35
Powell napisał/a:

No k***a to dopiero ambitna muzyka! Łysy brodaty brudas drze ryja i każe innym upośledzonym brudasom się zadeptać... świetnie k***a... muzyka dla ambitnych jak ch*j. Naprawdę k***a nie możecie się powstrzymać od zjechania ludzi, którzy lubią coś innego niż wy, nawet na filmiku, który ze wszystkim co nazywacie techno ma tyle wspólnego co gówno z różami? Nawet nie wiecie jak prawdziwe techno brzmi debile... k***a to jedna z niewielu rzeczy które wk***iają mnie na tej stronie... wasze j***ne buractwo i wypowiadanie się na tematy o których za ch*j pojęcia nie macie

@Vass pójdź sobie na jakąś "imprezkę techno dla pedałków" i nazwij tam kogoś pedałkiem - życzę powodzenia


Posłuchaj ignorancie chociaż jednego kawałka Exodusa i dopiero komentuj. Gwarantuje ci że poziom skomplikowania, ilość pomysłów i różnorodność wariacji nt danego motywu w pojedynczym kawałku jest zdecydowanie większa niż to co usłyszałeś w techno w sumie przez 20 ostatnich lat.

Albo w sumie... wracaj do swojego 'upcy dupcy'.

petervonwolfen

2012-01-10, 18:35
veno napisał/a:

Co jak co ale metalów nienawidzę z całęgo serca ... brudasy frajerzy zabić to mało

przepraszam ! ale poprostu już dłużej tego w sobie dusić nie mogłem ..



A mnie bardziej wk***iają analfabeci.

Ortega1605

2012-01-10, 18:36
Nie żebym się wymądrzał, ale to chyba jest pogo ( nie słucham metalu, nie jestem zorientowany w sytuacji) ale tam przynajmniej ludzie bawią się na swój sposób, a po zakończonym tańcu pomagają sobie wstać etc. Do baletów to nie ma najmniejszego porównania, tam to dostaniesz po ryju od 10 ludzi za to, że podczas tańca wpadłeś na "szmule" dresa, który cwany w stadzie, naćpany i Bóg wie co jeszcze.



Uprzedzając hejterów - Napisałem że nie jestem pewien czy to jest pogo, nie znam się na tym.
Zamiast odrazu hejtować, idżcie lepiej do lodówki, weżcie sobie marchewkę i usiądzcie wygodnie przed komputerem, chrupiąc w spokoju.

Pozdrawiam wszystkich sadoli ;)

Pilson

2012-01-10, 18:37
Brud, smród, syf. Muza OK :)