18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scena z "Głupi i głupszy" w realu - nie liż trzepa

BadAttitude • 2013-02-01, 16:15
Skoro ktoś jest na tyle jebnięty by przyłożyć własny język do zmrożonego metalu, to w 100% zasługuje na spotkanie z prawdziwym sadystą uzbrojonym w rękawicę bokserską i jebnięcie a'la "Wielka Nadzieja Białych" [dla młodszej części sadistica - tak zwano kiedyś A. Gołotę :P )


danmaster

2013-02-01, 16:58
dobre, ale wydaje mi sie ze juz gdzies to widzialem . . .

S.O.A.D.

2013-02-01, 19:55
Tak mnie zastanawia... Co się dzieje z tkanką na języku po takim gwałtownym oderwaniu?

BadAttitude

2013-02-01, 20:07
Na moje w tej sytuacji: śluzówka wraz z brodawkami językowymi zostaje na metalu, język jako narząd raczej średnio unerwiony i unaczyniony nie krwawi mocno (i nie boli). Przy tak gwałtownym oderwaniu uszkodzeniu może również ulec wędzidełko języka.

Szafina

2013-02-02, 01:22
@up
Pierdzielisz farmazony ze nie boli i krwawi.
Jak bylam mala przylozylam jezyk do zamarznietej wody nie moglam odczepic, wiec szarpnelam, brodawki jezykowe zostaly na lodzie a sam jezyk krwawil bez przerwy i bolal w chu... jezyk ma to do siebie ze sie zybko goi wiec po ok godzinie przestalo bolec.
Od tamtej pory nie ryzykuje dotykania jezykiem lodu albo slupkow. Najlepiej polac jezyk woda, jesli sie oczywiscie ma ja pod reka.
Nie polecam.

BadAttitude

2013-02-02, 08:17
Zafina napisał/a:

@up
Pierdzielisz farmazony ze nie boli i krwawi.



Mówiłem o statystycznym języku normalnego człowieka. Kobiety powinny trzymać paszcze wyłącznie przy ciepłych rurach. A ty co? Masz w kuchni internet? :P

Szafina

2013-02-02, 12:03
BadAttitude napisał/a:



Mówiłem o statystycznym języku normalnego człowieka. Kobiety powinny trzymać paszcze wyłącznie przy ciepłych rurach. A ty co? Masz w kuchni internet? :P


tak jakby jezyki mezczyzn i kobiet sie roznily ;) moze jeszcze powiesz ze na jezyku wlosy rosna? :)
odpusc se z a kuchnia bo to juz nawet nie jest zabawne a zalosne ;) poza tym wole prace niz siedzenie w domu ;)

BadAttitude

2013-02-02, 15:46
Żałosne to są małolaty, którym wszystko trzeba tłumaczyć albo rysować, bo pojęcie sarkazmu i ironii jest zbyt skomplikowane dla tych kilku zwojów...

Masz 19 lat i wolisz pracę niż siedzenie w domu, hmmm... pewnie jesteś menadżerem w wielkiej korporacji, czsy już prezesem hm?


Szafina

2013-02-03, 02:51
up@
zanim juz cos zaczniesz o malolatach i pracy to mozesz mi wierzyc czy nie zarabiam wiecej niz ty i mam prace ktora dostane wszedzie a jesli ciezko ci uwierzyc w to ze juz pracuje to dodam jeszcze ze nie mieszkam w zacofanej w Polsce gdzie zeby cos osiagnac i zarobic tak zeby sie wyzyc dalo musze studiowac.
Wielki cwaniaczek sie znalazl ;)

Suguru

2013-02-03, 23:42
Zafina napisał/a:

up@
zanim juz cos zaczniesz o malolatach i pracy to mozesz mi wierzyc czy nie zarabiam wiecej niz ty i mam prace ktora dostane wszedzie a jesli ciezko ci uwierzyc w to ze juz pracuje to dodam jeszcze ze nie mieszkam w zacofanej w Polsce gdzie zeby cos osiagnac i zarobic tak zeby sie wyzyc dalo musze studiowac.
Wielki cwaniaczek sie znalazl ;)



To jak juz pracujesz i zarabiasz tony pieniedzy, i w ogole, to zakup sobie takie cos:



Przyda ci sie ^^

Stablo

2013-02-03, 23:43
@2xUp. Czy ty przypadkiem sobie nie wpisałaś rok temu 18 lat w profilu, aby móc przeglądać dział HARD? Tak tylko pytam z ciekawości... Ile masz lat w rzeczywistości?

niedzwiad

2013-02-03, 23:45
Cytat:

zarabiam wiecej niz ty i mam prace ktora dostane wszedzie


Cytat:

Wiek: 19


19latka, ktora zarabia wielka kase? przepraszam za ciekawosc, ale czy Ty aby na pewno nie jestes dz**ka?

drjointbdg

2013-02-03, 23:55
pie**olicie, nie mieszka w Polsce to nie ciezko jej zarobic dwa razy wiecej niz wy pakujac zabawki :D

Mom and Death

2013-02-04, 00:06
Zafina napisał/a:

up@
zanim juz cos zaczniesz o malolatach i pracy to mozesz mi wierzyc czy nie zarabiam wiecej niz ty i mam prace ktora dostane wszedzie a jesli ciezko ci uwierzyc w to ze juz pracuje to dodam jeszcze ze nie mieszkam w zacofanej w Polsce gdzie zeby cos osiagnac i zarobic tak zeby sie wyzyc dalo musze studiowac.
Wielki cwaniaczek sie znalazl ;)




Moby_Dick

2013-02-04, 00:10
Ja bym tam nasikał mu na język. Szybko i bezboleśnie by sie odczepił trzepaczka :D