18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Scena z "Głupi i głupszy" w realu - nie liż trzepa

BadAttitude • 2013-02-01, 16:15
Skoro ktoś jest na tyle jebnięty by przyłożyć własny język do zmrożonego metalu, to w 100% zasługuje na spotkanie z prawdziwym sadystą uzbrojonym w rękawicę bokserską i jebnięcie a'la "Wielka Nadzieja Białych" [dla młodszej części sadistica - tak zwano kiedyś A. Gołotę :P )


Dalias

2013-02-04, 00:11
Sadistic uczy i bawi:
Generalnie trzeba pochuchać w takiej sytuacji, po chwili można spokojnie "odlepić" język ;-)

taz92

2013-02-04, 00:18
no debil

Szafina

2013-02-04, 00:31
wszystkie osoby up piszace do mnie :)
nie obowiazuje mnie jezyk Polski oraz ortografia nawet jesli udzielam sie na polskich forach wazne ze wogole po polsku sie udzielam.
pracuje jako OTA (Operationstechnische Assistentin) z niemieckiego na polski, poprostu pomagam chirurgowi przy operacjach, jestem odpowiedzialna za sterylizacje instrumentow oraz opiekuje sie po operacjach pacjetami. Zawod jest dozwolony dopiero po ukonczeniu 16 roku zycia z wyzszym ukonczeniem szkoly, + mieszkam w regionie gdzie jest tylko 1% bezrobocia.
A teraz dziekujcie Tuskowi za ten piekny kraj w ktorym nic nie osiagniecie i bedziecie zmuszeni wyjechac na obczyzne :roll:

Dawkopolo

2013-02-04, 00:36
@Stul już ten ryj i do kuchni.

niedzwiad

2013-02-04, 00:37
19 lat+pracujesz w Niemczech+zarabiasz duza kase?

nie no, przyznaj sie, ze jestes k***a ;-)

ma...........19

2013-02-04, 00:43
sprzet sterylizujesz powiadasz hmm...

Sowa1984

2013-02-04, 00:50
Zafina napisał/a:

wszystkie osoby up piszace do mnie :)
nie obowiazuje mnie jezyk Polski oraz ortografia nawet jesli udzielam sie na polskich forach wazne ze wogole po polsku sie udzielam.
pracuje jako OTA (Operationstechnische Assistentin) z niemieckiego na polski, poprostu pomagam chirurgowi przy operacjach, jestem odpowiedzialna za sterylizacje instrumentow oraz opiekuje sie po operacjach pacjetami. Zawod jest dozwolony dopiero po ukonczeniu 16 roku zycia z wyzszym ukonczeniem szkoly, + mieszkam w regionie gdzie jest tylko 1% bezrobocia.
A teraz dziekujcie Tuskowi za ten piekny kraj w ktorym nic nie osiagniecie i bedziecie zmuszeni wyjechac na obczyzne :roll:



Wszyscy ci zazdrościmy , ale to nie jest dobre miejsce na takie komentarze/zwierzenia i refleksje...z całym szacunkiem jebie mnie to

kicku

2013-02-04, 00:52
Najlepiej wyjechać, poddać się i pie**olić, za przeproszeniem, wszystkich którzy zostali w kraju. Jeśli już wyjeżdżać to dlaczego akurat do Niemiec?

Co do tematu - podobno wódka dobrze na to też działa. Tak przynajmniej twierdzą Rosjanie.

Szafina

2013-02-04, 02:01
odpowiedzialm tylko na to gdzie pracuje ;)
poza tym kto tu mowi o poddawaniu sie? jesli ktos chce zyc normalnie bez jakis trudnosci to porostu wyprowadzka do ogarnietego kraju jest najlepszym sposobem a nie czekanie az w ''moim'' kraju cos sie zmnieni i najwyzej po ok 50latach.
Widze ze ostry sciskodup co poniektorzy tu maja ze 19 latka moze zarobic wiecej niz ktos po 30/40 ;) oj jakie to smutne :mrgreen:

Mom and Death

2013-02-04, 03:49
@up ty jesteś jakaś przyj***na, piszesz te ch*jowe posty z uporem maniaka mimo że są niemile widziane. jaki ściskodup ? ch*j kogo obchodzi ile zarabia jakaś nędzna emigrantka.

rusofil

2013-02-04, 08:19
Jakim idiotą być trzeba, by zrobić coś takiego? No k***a.

BadAttitude

2013-02-04, 08:23
Zafina napisał/a:

odpowiedzialm tylko na to gdzie pracuje ;)
poza tym kto tu mowi o poddawaniu sie? jesli ktos chce zyc normalnie bez jakis trudnosci to porostu wyprowadzka do ogarnietego kraju jest najlepszym sposobem a nie czekanie az w ''moim'' kraju cos sie zmnieni i najwyzej po ok 50latach.
Widze ze ostry sciskodup co poniektorzy tu maja ze 19 latka moze zarobic wiecej niz ktos po 30/40 ;) oj jakie to smutne :mrgreen:



To nie "ściskodup", mylisz pojęcia. Zostałaś/eś po prostu zdemaskowana/y jako nieudolny internetowy troll. Nawet gdyby twoje "dorosłe i ogarnięte" wywody miały cokolwiek wspólnego z prawdą (choć nie sądzę, dlatego piszę aś/eś - nie mam pewności co do twojego wieku i płci (jeśli jakąkolwiek posiadasz). Fajnie narzekać, poszpanować kaską i szczekać jak bezpański kundel na Polskę i Polaków którzy zostali w kraju co? Proszę cię, jeśli nawet to co piszesz to prawda i podwinęłaś/eś ogon i uciekłaś/eś jak szczur w popłochu, to przynajmniej za przeproszeniem "halt die klappe!" i idź dalej posługiwać ludziom, którzy próbowali wybić ci rodzinę (chociaż jeśli twoi dziadkowie/pradziadkowie mięli twoje podejście do tematu to pewnie byli pierwsi do podpisywania list narodowościowych i donoszenia na "byłych" rodaków)...

Co do "ściskodupu" i zazdrości o twoje zarobki... Widzisz, żeby tu ktoś się wypowiadał ad swojej pensji oprócz ciebie? To nie wydaje ci się już żałosne? Pewnie pojedziesz nam zaraz że gimbusy pensji nie mają tylko kieszonkowe? Zdziwiłabyś się niejednokrotnie kto ma konto na sadisticu. Gwarantuję.

Fuj! Idź być tym czymś gdzie indziej :plzdie:

razoreus

2013-02-04, 11:32
Zafina napisał/a:

wszystkie osoby up piszace do mnie :)
nie obowiazuje mnie jezyk Polski oraz ortografia nawet jesli udzielam sie na polskich forach wazne ze wogole po polsku sie udzielam.
pracuje jako OTA (Operationstechnische Assistentin) z niemieckiego na polski, poprostu pomagam chirurgowi przy operacjach, jestem odpowiedzialna za sterylizacje instrumentow oraz opiekuje sie po operacjach pacjetami. Zawod jest dozwolony dopiero po ukonczeniu 16 roku zycia z wyzszym ukonczeniem szkoly, + mieszkam w regionie gdzie jest tylko 1% bezrobocia.
A teraz dziekujcie Tuskowi za ten piekny kraj w ktorym nic nie osiagniecie i bedziecie zmuszeni wyjechac na obczyzne :roll:



Do konca zycia bedziesz pielegniarka, kiedys dostaniesz awans na salowa. I co Ci z tych pieniedzy, takich super mega zajebistych, tylko jak na polskie warunki z reszta. Media i popkultura nasraly Ci do czaszki, takze nie dziwie sie ze satysfakcjonuje Cie takie cos. Czlowiek powinien dazyc do samodoskonalenia sie, sam z siebie, a nie dlatego ze ktos mu za to zaplaci. Szczegolnie kiedy mamy powszechny i darmowy dostep do wiedzy i metod chociazby w internecie. Jezeli sie z tego nie korzysta a nauke traktuje jak zlo konieczne, to zycze Ci zelaznych zwieraczy bo inni Cie beda jebac do konca Twoich dni (: A moze bedziesz na tyle swiadoma, ze nawet nie bedziesz wiedziala?

skinskin

2013-02-04, 15:08
nie wiem czy jzu ktos napisal, bo nie chce mi sie czytac wszystkiego- mogl mu sie urwac kawalek jezyka, co na pewno bylo w uj bolesne, najlepsza metoda jest nasikanie. nie, nie praktykowalam