18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samoobrona

mlodicza • 2011-01-28, 23:34
Jak patrzylem po tagach to nie bylo ...
Milego ogladania :mrgreen:


Achajka

2011-01-29, 18:46
Jak przeczytałam tytuł, myślała, że właśnie Lepper będzie. ; P
Zawiodłam się.

Modern

2011-01-29, 18:48
wszystki pięknie, ładnie na pokazówce.
mało kto jest w stanie zrobić coś z takiego w chwili zagrożenia.
najczęściej dostaje się wpie**ol ;-)

el_muchacho

2011-01-29, 18:49


tutaj ten sam koles. jak widac aikido.

drakula

2011-01-29, 18:51
Wydaje mi sie, ze to fake. Takie udawane troche :0

TurboDymoMan

2011-01-29, 19:19
Cwaniaczki tylko przed kamerą... ciekawe jakby stało się tak naprawdę to spieprzali by gdzie pieprz rośnie

Åmmol

2011-01-29, 19:19
@up, tacy głupi czy udajecie?
1. To jest "pokaz", oni się nie napie**alają :lodowka:
2. Ty może byś sp***alał.

kasztano

2011-01-29, 19:37
"ała k***a złamałem piszczel" :D

Gu...........99

2011-01-29, 20:03
Tak pięknie i płynnie to wygląda tylko na filmiku...prawda jest taka, że jak ktoś ma przy sobie klamkę i chce Cię zaj***ć, to na pewno nie przysunie Ci jej do głowy albo nie wyciągnie ręki tylko pie**olnie z krótkiego dystansu...momenty w stylu łapanie ręki z nożem to pominę...

Masterof

2011-01-29, 20:29
Dokładnie, nie mówie, że typek nie jest kosior, ale co innego kiedy wiesz jak cie ma pie**olnąć, kiedy i dla żartu, a co innego ja na serio masz wpie**ol dostać. Mój self defens wygląda tak, że wale czym mam pod ręką w łepetyne lub kop w jaja i w zależności od sytuacji wtedy wyżywam się na typku lub sp***alam.

ragnar999

2011-01-29, 21:07
Nawet ciekawie się ogląda ale muzyczka trochę dziwaczna :D

Ciapek426

2011-01-29, 21:57
Wszystko k***a ładnie, ale jak Cię ktoś zaskoczy, to sądzę że gówno zrobisz ... :mrgreen:

K1Rules

2011-01-29, 23:39
Trenuje Kickboxing więc mogę szczerze powiedziec że Krav Maga to jedna z najbardziej wk***iających samoobron jakie człowiek stworzył.!!!

W kickbo, boksie podstawa to lewy prosty w maske, u nich zaś frontkick w jajca.

Po jednym springu z typem od krav magi dałem sobie siana z nimi.. niech idą swoją drogą ja swoją....

pakicito

2011-01-29, 23:58
Cytat:

Nie panowie, to nie Krav maga, ona nie jest taka "zamaszysta". Gdyby to była wojskowa odmiana Krav magi to by nie ćwiczyli w dresach tylko w mundurach, w kamizelce i z bronią (nie mówię tu o pistolecie tylko raczej o broni długiej). I nie ma Czegoś takiego jak "zwykła" nauka samoobrony. To tak jak samochód jest zwykły. Ale do czego? Ale z kąd pochodzi? W czym jest dobry i się przyda?

Od razu widać kolesie to zapewne specnaz. Nawet muzyka taka wschodnia. To jest SAMBO. W Polsce zwane Combat 56 (Najlepsze stowarzyszenia szkolące w Polsce to Defendu oraz Combat 56 majora Kupsa, polecam bo nauka tego jest przydatna).

Combat C18 to neonaziści z Angli.


na h*j im wyjasniasz jak 100% userow by pierwszego dnia treningu nie wytrzymalo, lacznie ze mna
i to jest odlamek izraelskiej krav magi, tylko opartej bardziej na samoobrone, bo w krav nie ma pie**olenia, tam leje sie krew i h*j

Gwynbleidd142

2011-01-30, 04:33
Jak na moje oko, to to jest Aikido. Ale nie jestem pewny, bo jest tu też sporo rzeczy z ju jitsu czy jakos tak. Np te podcięcia. Chociaż, może i to jest w aikido, choć wątpię, mnie bynajmniej tego nie uczyli. Z resztą, żeby to umieć zastosować, to albo trzeba się zajebistym urodzić, albo trenować latami. Niektórzy do końca życia się nie nauczą tego użyć na ulicy i jak to ktoś wcześniej napisał i tak dostaną wpie**ol.