18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód zgnieciony przez dwie ciężarówki

yavad • 2013-04-01, 02:22


Czasami jest tak, że niektóre rzeczy nie mieszczą się w szczelinach, bo są po prostu za duże.

mistermas

2013-04-01, 15:26
00:23 i wiadomo juz ze to daf :)

damianwro

2013-04-01, 16:15
dlatego właśnie stając do skrętu kierownicę trzymamy prosto, aż do momentu faktycznego skrętu... inaczej wjazd w tył, wypchnięcie na przeciwny pas, czołówka, nekrolog

kdominik

2013-04-01, 16:49
za dużo nfs-a widać że chciał pod naczepą przeskoczyć

Max Ibuprom

2013-04-01, 17:22
Damianwro, dobry pomysł-ustosunkuje się, thx!

A co do filmiku to oprócz oczywiście bezdyskusyjnej winy kierowcy który najechał, to gość z volva stanął jak p*zda do tego lewoskrętu, gdyby stanął normalnie to może cieżarówka by się zmieściła... Następna rzecz to kierowca cieżarówki z kamerką też chbya zasnął bo spokojnie mógł przewidzieć co sie stanie i dać po heblach-odbić na prawo....

A i widać żę keirowca zielonej ciężarówki nie zauważył volva-wgl nei zaczął zwalniać i w ostatnim momęcie go zauważył i odbił bo i tak by nie wychamował, więc mimo że to jego wina to spokojnie mozna powiedzieć żę gość z volva na własne życzenie zrobił sobie konserwe z auta-stanać w pół pasa jak ma się tira na plecach to czysty debilizm....

ofterror

2013-04-01, 19:11
damianwro napisał/a:

dlatego właśnie stając do skrętu kierownicę trzymamy prosto, aż do momentu faktycznego skrętu... inaczej wjazd w tył, wypchnięcie na przeciwny pas, czołówka, nekrolog



W sumie racja ale po dokładnym przyjrzeniu się mam wrażenie, że akurat ten kierowca miał wyprostowaną kierownicę a zepchnięty został przez kierunek siły uderzenia.

Max Ibuprom napisał/a:

gość z volva stanął jak p*zda do tego lewoskrętu, gdyby stanął normalnie to może cieżarówka by się zmieściła...



Nie jestem jakimś szczególnie doświadczonym kierowcą ale wydaje mi się, że gdyby stanął dalej to wyjechałby maską samochodu na przeciwny pas. Mnie na kursie uczono, że tak nie wolno robić...

RedCountry

2013-04-01, 20:18
Przecież to nie zdjęcia z tego k***a.

indrikoterium

2013-04-01, 20:48
CZN napisał/a:





Po 1: Insynuacja na tle seksualnym jest w tym wypadku czysto gówniarska.

Po 2: Nie tyle chodzi o kierowców co raczej o artykuł, który ok. rok temu ukazał się w sieci. Dotyczył on wypowiedzi szefa jednej z firm transportowych, który to opieprzał swoich kierowców za opóźnienia w dostawach. Gwoździem do jego trumny był tekst, który to właśnie dotyczył osobówek i ich "pie**olenia, bo są poniżej linii nóg".

Po 3: Zawodowy kierowca zna swoje granice i ma świadomość masy składu, jakim się porusza po drogach oraz wynikających z tego konsekwencji w sytuacji zbagatelizowania tejże świadomości.




widzę, że Ciebie to naprawdę poruszyło nie spinaj się już tak :badyl: