18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samochód zgnieciony przez dwie ciężarówki

yavad • 2013-04-01, 02:22


Czasami jest tak, że niektóre rzeczy nie mieszczą się w szczelinach, bo są po prostu za duże.

miczel1

2013-04-01, 02:42
nawet niebrzydkie alusy miało to ... cos :)

damianwro

2013-04-01, 02:59
yavad napisał/a:

niektóre rzeczy nie mieszczą się w szczelinach, bo są po prostu za duże



bananowysoczek

2013-04-01, 12:49
Właśnie to są ci je**** kierowcy ciężarówek ich motto "pierdo*** osobówke , jest poniżej twoich nóg"

TurboGrzesznik

2013-04-01, 12:51
Miazga, i weź tu jeździj po drogach, choćbyś był lepszy od Hołowczyca, to i tak trafi ci się jakiś j***ny kretyn i pośle cie do piachu.

Swoją drogą ciekawe czy ktoś z tutejszych sadoli trafił na harda, ale już po tamtej stronie.

indrikoterium

2013-04-01, 12:52
bananowysoczek napisał/a:

Właśnie to są ci je**** kierowcy ciężarówek ich motto "pierdo*** osobówke , jest pokierowniżej twoich nóg"



ktoś ma tu uraz do zawodowych kierowców, czyyżbyś nie dostał tych swoich dwóch fajek za danie chwili przyjemności, to przykre

pepcoh

2013-04-01, 12:57
Tylko "pogratulować" umiejętności kierowania oraz używania mózgu kierowcy z zielonej ciężarówki... może własnie w tej osobówce jechała mama z dzieckiem, z reszta kto by nie jechał mógł tego kogoś zabić. Własnie taką mentalność mają kierowcy ciężarówek, nie nie poczeka 3 sekundy, musi się ryć na chama, byle do przodu.

korinogaro

2013-04-01, 13:07
Prawdą jest, że często kierowcy ciężarówek to zjeby (ale nie częściej niż inni kierowcy). Kłopot polega na tym, że ciężarówka z załadowaną naczepą ma jakieś 20-30 razy więcej energii niż osobówka dlatego skutki głupoty są bardziej spektakularne. Ogólnie za wszelkie zachowania typu "wciskanie się na milimetry, wyprzedzanie na 2 pasmówce (jeden pas w jedną, jeden w drugą), wyprzedzanie na zakręcie itp. z góry ryzykowne zachowania kierowca ciężarówki powinien (w przypadku spowodowania kolizji) odpowiadać jak za próbę morderstwa. Z drugiej strony w sytuacji gdy jakieś małe gówno, wyprzedza ciężarówkę zaraz przy drzwiach szoferki i pakuje się zaraz przed maskę (tak że kierowca ciężarówki go nie widzi) i w podobnych sytuacjach nie widzę niczego złego w hamowaniu potem na takim pojeździe. Jesteś debil to za to płać. Zwłaszcza przy mentalności polskiej policji kiedy sp***alanie do rowu ciężarówką (żeby nie zabić takiej głupiej k***y w osobówce) często kończy się arbitralnym stwierdzeniem, że kierowca na pewno zasnął za kierownicą i teraz niech się buja z płaceniem odszkodowania za cały zniszczony towar na pace.

oozyxak0o

2013-04-01, 13:12
0:28 od razu widać ,że to Polska.

ellsworth

2013-04-01, 13:12
korinogaro napisał/a:

Prawdą jest, że często kierowcy ciężarówek to zjeby (ale nie częściej niż inni kierowcy). Kłopot polega na tym, że ciężarówka z załadowaną naczepą ma jakieś 20-30 razy więcej energii niż osobówka dlatego skutki głupoty są bardziej spektakularne. Ogólnie za wszelkie zachowania typu "wciskanie się na milimetry, wyprzedzanie na 2 pasmówce (jeden pas w jedną, jeden w drugą), wyprzedzanie na zakręcie itp. z góry ryzykowne zachowania kierowca ciężarówki powinien (w przypadku spowodowania kolizji) odpowiadać jak za próbę morderstwa.


No popatrz! To w 100% takie same zarzuty co do osobówek z perspektywy rowerzystów. Tak to jest jak się belki we własnym oku nie widzi...

CZN

2013-04-01, 13:24
indrikoterium napisał/a:



ktoś ma tu uraz do zawodowych kierowców, czyyżbyś nie dostał tych swoich dwóch fajek za danie chwili przyjemności, to przykre





Po 1: Insynuacja na tle seksualnym jest w tym wypadku czysto gówniarska.

Po 2: Nie tyle chodzi o kierowców co raczej o artykuł, który ok. rok temu ukazał się w sieci. Dotyczył on wypowiedzi szefa jednej z firm transportowych, który to opieprzał swoich kierowców za opóźnienia w dostawach. Gwoździem do jego trumny był tekst, który to właśnie dotyczył osobówek i ich "pie**olenia, bo są poniżej linii nóg".

Po 3: Zawodowy kierowca zna swoje granice i ma świadomość masy składu, jakim się porusza po drogach oraz wynikających z tego konsekwencji w sytuacji zbagatelizowania tejże świadomości.

sQeh

2013-04-01, 13:33
Na ostatnim foto wygląda jak matiz :-)

filip00

2013-04-01, 13:40
Swoje się po drogach najeździłem i nikt mi nie zmieni zdania na temat kierowców ciężarówek, to są pojeby poprostu. Siedzi sam cały dzień i się pie**oli w głowie. Ostatnio jechałem sobie spokojnie zabudowanym 60 na godz. to się miał zesrać za mną ciężarówką, trąbił, migał, wyzywał na cb, a na końcu wyprzedzając mnie prawie rozj***ł osobówkę na czołowo, za 10 min spotkaliśmy się na światłach kilka kilometrów dalej..

CZN

2013-04-01, 13:43
filip00 napisał/a:

Swoje się po drogach najeździłem i nikt mi nie zmieni zdania na temat kierowców ciężarówek, to są pojeby poprostu. Siedzi sam cały dzień i się pie**oli w głowie. Ostatnio jechałem sobie spokojnie zabudowanym 60 na godz. to się miał zesrać za mną ciężarówką, trąbił, migał, wyzywał na cb, a na końcu wyprzedzając mnie prawie rozj***ł osobówkę na czołowo, za 10 min spotkaliśmy się na światłach kilka kilometrów dalej..




Nie generalizuj. Kierowca też człowiek. Niektórym odpie**ala a niektórzy to spoko goście. Ew. można to ująć tak "wyjątki potwierdzają regułę"...