18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Samobójstwo na strzelnicy

Jesse.Pinkman • 2023-11-21, 11:37
Palnął sobie w łeb.

JG800

2023-11-21, 11:44
Zamiast pójść się utopić lub powiesić w lesie, to narobił chłopom kłopotów, pojeb.

lysymisio6969

2023-11-21, 12:29
sądząc po profesjonalnej i wyćwiczonej reakcji prowadzącego strzelanie to pewnie 4 w tym miesiącu..

TAMSI

2023-11-21, 12:41
JG800 napisał/a:

Zamiast pójść się utopić lub powiesić w lesie, to narobił chłopom kłopotów, pojeb.



nie tak łatwo jest się powiesić, albo utopić, ponieważ załącza się wtedy instynkt przetrwania i zazwyczaj mało kto ma psyche to zrobić, ale większość potencjalnych samobójców o tym myśli

kampton

2023-11-21, 12:44
Dobrze, że był praworęczny bo tak by zabrał ze sobą koleżankę ze stanowiska obok.

garota

2023-11-21, 13:14
Aha czyli jednak wyjście na strzelnicę z kolegami z pracy może nie być najlepszym pomysłem.

TAMSI napisał/a:

nie tak łatwo jest się powiesić, albo utopić, ponieważ załącza się wtedy instynkt przetrwania i zazwyczaj mało kto ma psyche to zrobić, ale większość potencjalnych samobójców o tym myśli



Łatwiej jest strzelić sobie w łeb na strzelnicy w towarzystwie? No nie wydaje mnie się.

Ja bym pojechał w góry, znalazł sobie fajne miejsce i poleciał w piździec. A jakby była blisko Gwiazdka to może i wcześniej na dole bym kamerkę postawił z adnotacją "zamieścić na sadisticu".

Baronessa

2023-11-21, 13:30
Strasznie prymitywna ta strzelnica. Zero jakich kolwiek zabezpieczeń pomiędzy stanowiskami do strzelania...

JG800 napisał/a:

Zamiast pójść się utopić lub powiesić w lesie, to narobił chłopom kłopotów, pojeb.


Oj tam, pie**olicie smuty... Ja tam lubię oglądać samobóje na strzelnicach. Może sam się kiedyś wybiorę, bo tylko tak można uzyskać dostęp do broni w PL. Natomiast ktoś, kto ma taki biznes/ pracuje na strzelnicy, ma świadomość, że tego typu rzeczy mogą się wydarzać w pracy.



TAMSI napisał/a:

nie tak łatwo jest się powiesić, albo utopić, ponieważ załącza się wtedy instynkt przetrwania i zazwyczaj mało kto ma psyche to zrobić, ale większość potencjalnych samobójców o tym myśli


W końcu ktoś rozumie istotę popełnienia samobójstwa. Nie jeden raz już tu mówiłem, że jak się kiedyś targnę na śmierć, to raczej tylko samobój z użyciem pistoletu, lub innej broni ostrej, ale niestety jest trudna do zdobycia w PL...

Manowarrior

2023-11-21, 13:41
Im więcej samobójców tym mniej samobójców

psotna_cipka

2023-11-21, 13:54
lysymisio6969 napisał/a:

sądząc po profesjonalnej i wyćwiczonej reakcji prowadzącego strzelanie to pewnie 4 w tym miesiącu..



To była reakcja w stylu: "k***a mać. Znów będę musiał wypełnić ten pie**olony 20-sto stronicowy formularz z opisem zdarzenia.

lysymisio6969

2023-11-21, 14:06
Baronessa napisał/a:

lub innej broni ostrej, ale niestety jest trudna do zdobycia w PL...



pozwolenie na broń w polsce nie jest trudno uzyskać, polecam czarnoprochowce (rozdzielego ładowania są bez pozwolenia, kurier do domu ci przywiezie)

https://allegro.pl/oferta/rewolwer-pietta-1858-remington-newmodel-army-rga44-6711115138?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:query&bi_c=ZWI2N2Y1MzMtMDViOS00ODYzLTg3ZmUtOTFjODFjNDZiZTg2AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=f5061c6d-73df-46d9-802c-140d697121ae

problem z prochem ale wystarczy broń zarejestrować i kupujesz w pl albo do czech jedziesz

a jak chcesz współczesną broń to uderzaj w kolekcjonerskie posiadanie broni, najszybciej i najtaniej i kupujesz co chcesz, dosłownie co chcesz (krótką, długą, oczywiście bez pełnego automatu no i szczególnie niebezpieczna odpada ale to na szybkim kursie ci wytłumaczą)
jeżeli nie odpaliłeś jakiegoś głupstwa policja w zasadzie automatycznie wyda ci pozwolenie.
na kolekcjonerską wyrobisz się w 3 miechy, na sportową trochę dłużej, na myśliwską 1.5-2 lata

także tego.. kupuj czarnoprochowca i dawaj na sadola.. będzie szybciej

jijal23371

2023-11-21, 14:28
Ogarnięty ten instruktor 8-)

szwedozaur

2023-11-21, 14:35
Na końcu w trzech: ,,to co, dzwonimy gdzieś czy do śmieci jak zwykle?"

kowboj

2023-11-21, 16:42
Dlatego jestem za tym że w każdym dużym mieście powinny być tego typu miejsca. Wchodzisz kulturalnie wypełniasz papiery dają ci pistolet i możesz sobie palnąć w łeb. Papiery podpisane, można dołączyć nagranie na którym by się było samemu z długopisem. I tyle. Trochę taka eutanazja na życzenie. Skoro lewicowcy gadają ciągle o lgbt czy równościach i wolnościach społecznych to dlaczego by nie wprowadzić czegoś takiego a wszyscy zadowoleni by byli :-P Ci co by mieli dość życia zadowoleni a i ci z budkiby nie mieli problemów bo nagranie by mieli + podpisane papiery. Wszyscy szczęśliwi

Alchemik

2023-11-21, 16:48
Baronessa napisał/a:

Strasznie prymitywna ta strzelnica. Zero jakich kolwiek zabezpieczeń pomiędzy stanowiskami do strzelania...



Pieprzysz od rzeczy, na niejednych zawodach strzeleckich byłem i wcale prymitywna ta strzelnica nie jest.
Baronessa napisał/a:

bo tylko tak można uzyskać dostęp do broni w PL.


Znowu pieprzysz od rzeczy. Zaraz obok prawa jazdy pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po 18-stce był zakup Remingtona 1858 w kalibrze .44 od Pietty. Jedyne co nie pozwala mi zrobić pozwolenia to pieniądze (trzeba jakoś przeżyć na studiach). Mając patent strzelecki i licencję mogę ubiegać się o sportowe, ale powyższe zwalnia mnie z egzaminu na policji gdybym chciał kolekcjonerskie. Jeśli nie jesteś zj***ny to zrobienie pozwolenia w Polsce na broń z lufą gwintowaną w kalibrze od 5.5mm do 12mm oraz strzelbę "dwunastkę".
Większy problem jest wtedy, kiedy chcesz posiadać broń zdolną do strzelania ogniem ciągłym (a i z takiej strzelałem - całe 20 naboi 7.62x39) oraz coś większego na przykład działko przeciwlotnicze. Jak je zdobyć? Nie wiem, ale wiem że się da.